------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kladenský denk - 28.08.1999

Pchery - Olovnice 6:2

Kladenský deník - 04.09.1999

První výhru, a to hned výraznou, si připsali na konto Olovnice v souboji s do té doby bezztrátovými Klobukami.

Olovnice - Klobuky 4:1

Kladenský deník - 11.09.1999

Olovnice dohrávala v Knovízi v deseti.

Knovíz - Olovnice 4:2

Kladenský deník - 18.09.1999

V souboji soupeřů z konce tabulky remizovali Olovnice se Švermovem, hotovo bylo už do poločasu.

Olovnice - Švermov 3:3

Kladenský deník - 25.09.1999

Catherine prohrála zaslouženě v Olovnici a opustila první příčku.

Olovnice - Catherine Slaný 4:2

Kladenský deník - 02.10.1999

První podzimní výhru na domácím trávníku zaznamenala Černuc, ta prodloužila sérii neprohraných mistráků na dvaadvacet.

Černuc - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 09.10.1999

Olovnice nedala dvě penalty a v nervózním utkání hrála 1:1 se SFS, hosté vyrovnávali a navíc dohrávali v deseti.

Olovnice - Slaný SFS 1:1

Kladenský deník - 16.10.1999

Zaslouženou remízou skončil derby-zápas ve Slatině, domácí brzy vedli, ale hosté ještě do přestávky vyrovnali.

Slatina - Olovnice 1:1

Kladenský deník - 23.10.1999

Zlonice napravili výpadek z předešlého kola v Olovnici, hodně jim pomohla vedoucí branka těsně před přestávkou, výborně zde řídil Jílek.

Olovnice - Zlonice 0:2

Kladenský deník - 30.10.1999

Dřetovice doma porazily Olovnici, ale výhru jistili až v závěru utkání druhým gólem Kopty, hosté předtím snížili z penalty.

Dřetovice - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 06.11.1999

Po vyrovnaném poločase se konečně střelecky probudila Olovnice a čtyřmi góly smetla rezervu Uhů. Chvála byla slyšet na sudí Horského a Černého.

Olovnice - Uhy B 5:1

Kladenský deník - 13.11.1999

Cenné výhry dosáhly Tuřany, ty sice s Olovnicí prohrávali, ale dokázaly stav otočit, pomohlo jim k tomu i vyloučení gólmana hostů za stavu 1:1.

Tuřany - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 07.12.1999

Dvanáctý je po podzimu Sokol Olovnice. Ten loni ve stejném období byl hodně vysoko a dokázal bodovat i s největšími favority. Do roka je ale všechno jinak. Venku uhrál jediný bodík, milejší o to, že byl z derby ve Slatině. Platí o něm to samé, co o Klobukách - čeká ho krušné jaro, protože nejtěžší soupeře má doma.

Kladenský deník - 25.03.2000

Velké překvapení nachystala Olovnice. Proti Pcherům vedla gólem Bláhy, vyrovnat mohl Bambula z penalty, ale přestřelil, stejnou výhodu nevyužila poté ani Olovnice, na konečnou plichtu upravoval Nedvěd.

Olovnice - Pchery 1:1

Kladenský deník - 01.04.2000

Na vavřínech usnuly Klobuky a za trest doma vyfasovaly od letos zatím skvělé Olvonice bůra!

Klobuky - Olovnice 2:5

Kladenský deník - 08.04.2000

Spanilou jarní jízdu nehodlá přerušit Olovnice. Ta sice hrála od dvacáté minuty v deseti, ale i tak přidala do sítě Knovíze po přestávce k prvnímu gólu dalších pět kousků!

Olovnice - Knovíz 6:0

Kladenský deník - 15.04.2000

V pěkném a vyrovnaném utkání porazil šťastně Švermov jarní překvapení z Olovnice.

Švermov - Olovnice 3:2

Kladenský deník - 22.04.2000

Druhý slánský celek Catherine odehrál vyrovnaný první poločas proti Olovnici (2:2). Po změně stran se ale děly věci. Hosté nastřelili břevno, pak ale během pěti minut třikrát inkasovaly a vyklidili hřiště.

Catherine Slaný - Olovnice 7:3

Kladenský deník - 29.04.2000

Olovnice dvakrát vedla nad Černucí (půle 2:1). Hosté po pauze nedali Tymichem penaltu, ze stejné výhody pak přece jenom Potlukou vyrovnali.

Olovnice - Černuc 2:2

Kladenský deník - 06.05.2000

SFS porazila Olovnici, opět úřadoval autor dvou gólů Elicer.

Slaný SFS - Olovnice 3:0

Kladenský deník - 13.05.2000

O gól více nastřílela Olovnice Slatině, oba soupeři navíc nedali penaltu.

Olovnice - Slatina 6:1

Kladenský deník - 20.05.2000

Na druhý poločas opět sázely třetí Zlonice. Olovnice zde vedla 1:0, domácí do půle srovnali, aby pak ve druhém poločase vše obrátili ve svůj prospěch.

Zlonice - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 27.05.2000

Vedoucí Dřetovice nezaváhaly v Olovnici. Brzy vedly Panáčkovou hlavičkou a Šimůnek sólem zvýšil. Šanci na snížení skvěle domácímu útočníkovi vyrazil brankář Mařík. Po utkání se to tam ale prý hodně strkalo.

Olovnice - Dřetovice 0:2

Kladenský deník - 03.06.2000

V dalším důležitém utkání se chvíli před koncem postaral kapitán Olovnice Bláha o cennou výhru svého týmu v Uhách.

Uhy B - Olovnice 0:1

Kladenský deník - 10.06.2000

V utkání středu, Olovnice a Tuřan, se zrodila plichta.

Olovnice - Tuřany 2:2

Kladenský deník - 17.06.2000

Výhrou ukončilo sezónu velvarské béčko. Proti olovnickému týmu získalo dvoubrankvoý náskok po změně stran, kdy se trefili Podivínský a Dvořák.

Velvary B - Olovnice 2:0