Sezóna 2002/2003

Kladenský deník - 24.08.2002

Olovnice porazila těsně Zlonice brankami Nováka a Valkouna, hosté snižovali z penalty.

Olovnice - Zlonice 2:1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kladenský deník - 31.08.2002

O překvapení kola se postaraly Dřetovice, na jejichž kopačkách zůstala ve výborném utkání Olovnice. Hosté sice do přestávky vedli 1:0, pak ale Bejbl hlavou srovnal a Poláček chytrým lobem rozhodl. Výhru domácím pohlídal Tintěra skvělým zákrokem při velké šanci ´želv.´

Dřetovice - Olovnice 2:1

Kladenský deník - 07.09.2002

Žižice vyhráli na horké půdě Olovnice

V tradičně tvrdém utkání získaly Žižice tři body v Olovnici. Do pauzy je dostal do vedení P. Koten z penalty, výhru lídrovi jistil pět minut před koncem po akci Matoucha vlastenec Vacovského. Žižičtí zůstávají jako jediný tým III. tříd bez ztráty bodu.

Olovnice - Žižice 0:2

Kladenský deník - 14.09.2002

První výhry se dočkal i nováček z Třebichovic, jenž senzačně zdolal před sezónou jednoho z největších aspirantů na postup - Olovnici. Ta stačila srovnat na 1:1, ale domácí si heroickým nenechali tři body utéct (Formánek, J. a P. Kuškové). Navíc za stavu 2:1 nedali P. Kuškou penaltu a hosté dohrávali v deseti (ČK).

Třebichovice - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 21.09.2002

Po delší době zabrala Olovnice, která byla na rozdíl od soupeře produktivní v koncovce. Nad Knovízí vedla do půle gólem Bláhy. Hosté srovnali Husákem na 1:1, ale pak zazářil M. Vorlíček, který dal oslabeným hostům (ČK) během pěti minut dvě branky. Knovízští v závěru snížili Soukupem. V deseti dohrávali po ČK i domácí.

Olovnice - Knovíz 3:2

Kladenský deník - 28.09.2002

Opožděný začátek kvůli absenci brankáře Catherine Olovnici pranic nevadil. Do té doby vedoucí tým tabulky dokázal sice vyrovnat Stahlem na 1:1, ale podruhé se dostal Martiníkem (pen.) ke slovu až poté, co olovnický Bláha završil hattrick a Tureček upravil už na 4:1.

Olovnice - Catherine Slaný 4:2

Kladenský deník - 05.10.2002

Nedaří se Neuměřicím, které tentokrát nachytala Olovnice. Sice vyhrávaly brankou Siváka, ale to bylo vše. Hosté do půle srovnali a po laciné brance na 1:2 zcela ovládli hru. Skóre si ještě vylepšili dvěma trefami.

Neuměřice - Olovnice 1:4

Kladenský deník - 12.10.2002

Olovnice nasadila do hry dvě mladé tváře - patnáctiletého Špačka a o rok staršího Bukvaje, ti se ničeho nezalekli a dobrým výkonem pomohli domácím k výhře nad Kolčí. Dvě jejich branky dal z penalt F. Novák, po jedné přidali Valkoun a Bláha. Poslední slovo měli hosté.

Olovnice - Koleč B 4:1

Kladenský deník - 19.10.2002

Začátek derby ve Slatině zaspala Olovnice, za což ji potrestali Paprňák a Schönfelder. Ještě v první půli se však ´želvy´ rozjely a domácí o náskok připravily (Valkoun, Novák), po přestávce se střelecky prosadil jen olovnický J. Vorlíček.

Slatina - Olovnice 2:3

Kladenský deník - 26.10.2002

Olovnice se rozpomněla na své velké jarní sólo a vyhrála pošesté v řadě. Poslední Zvoleněves sice odolávala a dvakrát vyrovnala, naději na bod jí však vzala trefa F. Nováka. Dvěma góly se blýskl domácí Bláha.

Olovnice - Zvoleněves 3:2

Kladenský deník - 02.11.2002

V Černuci byla lepší Olovnice, ale góly dávala Viktorie. První Müller z penalty, po pauze se prosadil Náprstek ml. (později ČK) a po brejku opět Müller.

Černuc - Olovnice 3:0

Kladenský deník - 09.11.2002

Jedomělice hrají venku na jedničku. V Olovnici sice prohrávali od 45. minuty gólem Nováka z penalty a po přestávce dokonce po Valkounově trefě o dvě branky. Závěrečných dvacet minut však patřilo jedomělické spanilé jízdě a jejich kanonýrovi Novému. Ten nejprve z penalty snížil a pak dalšími dvěma góly výsledek zcela otočil.

Olovnice - Jedomělice 2:3

Kladenský deník - 16.11.2002

O překvapení se na náhradní škváře postaraly Pchery. Olovnice sice byla herně lepší, ale co jim to bylo platné, když branky dávali jen domácí. Jejich šťastnými střelci byli dvakrát Bambula, jednou Jirkovský a Šulgan.

Pchery - Olovnice 4:0

Kladenský deník - 29.03.2003

Vedle Neuměřic dokázala venku vyhrát ještě Olovnice, která plně bodovala ve Zlonicích.

Zlonice - Olovnice 1:2

Kladenský deník - 05.04.2003

Na dostřel nejvyšších met se přiblížila také Olovnice těsnou výhrou nad Dřetovicemi.

Olovnice - Dřetovice 2:1

Kladenský deník - 12.04.2003

Na výsluní je letos už třetí lídr. Tentokrát jsou jím Žižice po výhře nad Olovnicí. Skóre otevřel ranou do vinglu Lajbl, další trefy obstarali Podrazský a Z. Dvořák. Hosté tentokrát zklamali a dohrávali půl hodiny v deseti (ČK).

Žižice - Olovnice 3:0

Kladenský deník - 19.04.2003

Olovnici musela stačit k pokoření posledních Třebichovic jediná branka. Po hodině hry ji zaznamenal Solár.

Olovnice - Třebichovice 1:0

Kladenský deník - 26.04.2003

Ve vyrovnaném utkání v Knovízi padaly góly až po pauze, to už ale byli hosté z Olovnice bez brankářské jedničky (25. ČK).

Knovíz - Olovnice 2:0

Kladenský deník - 03.05.2003

Catherine se v první půli pustila do olovnických želv s vervou a po zásluze šla do vedení střelou Škarvana. Po pauze se ale poměr sil výrazně změnil. Olovničtí sevřeli domácí do drtivých kleští, na špatně seřízenou mušku však doplatili tři minuty před koncem, kdy jim utekl a přesně zamířil Říčka.

Catherine Slaný - Olovnice 2:0

Kladenský deník - 10.05.2003

V Olovnici překvapili Neuměřice skvělým nástupem. Za jedenáct minut vedly 2:0 (Simik z pen., Fr. Líman), domácí sice do půle snížili Valkounem, ale naději na bodový zisk jim vzala pět minut před koncem Simikem proměněná penalta.

Olovnice - Neuměřice 1:3

Kladenský deník - 17.05.2003

Olovnice vedla gólem Nováka, Koleč však dala mezi 30. a 40. minutou tři góly a čtvrtý hned dvě minuty po pauze. Hosté jen korigovali M. Vorlíčkem. Za domácí dvakrát stříleli Pacek a Fr. Dočekal.

Koleč B - Olovnice 4:2

Kladenský deník - 24.05.2003

Do tempa se opět dostává Slatina, jež v derby uspěla v Olovnici. První se po bezbrankové půli těšili Olovničtí po pěkném sólu Solára, za hosty srovnal Pustina a posléze strhl výhru na jejich stranu Paprňák, pro domácí je to pátá porážka v řadě.

Olovnice - Slatina 1:2

Kladenský deník - 31.05.2003

Zaváhání z uplynulého týdne žehlila Zvoleněves. Olovničtí uhájili ve Zvoleněvsi čisté konto až do 65. minuty, kdy otevřel skóre R. Junek. Pak hosté kopali sérii nesmírně nebezpečných rohů, Slavoj však závary přežil a deset minut před koncem jistil výhru Patoczem, který po přihrávce R. Junka obešel i gólmana.

Zvoleněves - Olovnice 2:0

Kladenský deník - 07.06.2003

Olovnické želvy se doplazili k první remíze

Černuc dvakrát vedla v Olovnici, avšak o výhru a v podstatě také o naději na postup přišla v poslední minutě, kdy už hrála v deseti po ČK ´Komárovi´ Klímovi (Solár, R. Bláha - Pexa, Müller). Kuriozitou je, že olovnické želvy uhrály první remízu v sezóně!

Olovnice - Černuc 2:2

Kladenský deník - 14.06.2003

Pátou výhru v řadě mají na kontě Jedomělice. V jejich utkání s Olovnicí padlo sedm gólů (půle 2:2, pak i 3:3). Nový se hattrickem dostal na úctyhodnou sumu 28 branek, další jedomělický gól přidal Knotek.

Jedomělice - Olovnice 4:3

Kladenský deník - 21.06.2003

Těžké jaro prožívá Olovnice. Tentokrát ji doma vyučily nevyzpytatelné Pchery, které vedly 2:0. Do hry pak dostal ´želvy´ Tureček, ale obojživelníci posléze doplatili na nezajištěnou ofenzivu, za což dostali pět minut před koncem další dva banány.

Olovnice - Pchery 1:4

Kladenský deník - 15.07.2003

Největší zklamání se jmenuje Sokol Olovnice. Očekávaný černý kůň soutěže totálně vyhořel na jaře v koncovce, starosti s udržením soutěže sice želvy neměly, ale trpkých okamžiků určitě zažily mnoho.