Sezóna 2003/2004

Kladenský deník - 23.08.2003

Olovnici podržel výborný brankář Tureček, Pcherští ho sice jednou překonali, ale to už prohrávali po střele Solára. Po pauze vzal osud utkání do rukou Bláha, jenž dvěma góly přece jen strhl výhru na stranu domácích.

Olovnice - Pchery 3:1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kladenský deník - 30.08.2003

To Olovnice měla zcela odlišné starosti. V derby ve Slatině prohrávala už 0:2. Do půle ale dokázala snížit, ve druhé se do soupeře zakousla až z něj peří létalo a pěti góly neuvěřitelně otočila vývoj na svou stranu (Bláha 2, M. Tureček, F. Novák (pen.), Zavoral, Pajskrt).

Slatina - Olovnice 2:6

Kladenský deník - 06.09.2003

Jen o gól zaostaly za Neuměřicemi sousedé z Olovnice. Zvoleněvsi už do půli utekly o tři góly, stejný počet přidaly i po přestávce zatímco hostům dovolili pouze jedinou korigaci. Za domácí dvakrát rozvlinili síť Valkoun a M. Tureček, jednou R. Tůma a Bláha, za hosty Kaprál.

Olovnice - Zvoleněves 6:1

Kladenský deník - 13.09.2003

Olovnice neuspěla ve Zlonicích, kde ji nesvěčil měkký terén, navíc páteční svatba jejího brankáře také udělala své. To však nesnižuje kvalitní výkon domácích. Nejprve poslal zlonický Sadílek penaltu do břevna, pak ale domácím přece jen zajistil vedení Šafner. Hosté svojí jedinou šanci první půle proměnili - vyrovnali z desítky. Deset minut po pauze přidal po úniku Šafner svůj druhý gól, pak z 22 metrů napřáhl Růžička, jehož tečovaná rána skončila potřetí v síti, skóre uzavřel dorostenec Beránek.

Zlonice - Olovnice 4:1

Kladenský deník - 20.09.2003

Olovnice hostila nováčka z Klobuk. V prvním poločase padla pouze jediná branka, o kterou se postaral olovnický R. Tůma. Po pauze padli další čtyři branky v domácím podání. Hosté snížili až v 90. minutě. Třemi brankami se po obrátce blýskl Bláha, jednou přesně zacílil Solár.

Olovnice - Klobuky 5:1

Kladenský deník - 27.09.2003

Druhá Olovnice si po bezbrankové půli poradila se Žižicemi. Ty však dávali jedenáctku do kupy horkou jehlou a museli očistit i registrace hráčů dávno zastrčené na samém dně zaprášených šuplíků. Olovnické želvy využily oslabení soupeře až v 70. minutě Turečkem, na konečných 2:0 zvýšil M. Bláha.

Olovnice - Žižice 2:0

Kladenský deník - 04.10.2003

Šlágrem kola bylo derby domácích Neuměřic s třetí Olovnicí. Jako první se radovali hosté zásluhou Solára, už za dvě minuty však J. Líman vyrovnal a tentýž hráč do pauzy zajistil Neuměřicím vedení. V 75. minutě ho napodobil T. Jaroš a domácí kráčeli za třemi body. To však se vůbec nelíbilo Solárovi, jenž dostal hosty na dostřel jediné branky. Naději na bodík jim však sebral sedm minut před koncem Vr. Maňas, jenž do prázdné brány usměrnil centr.

Neuměřice - Olovnice 4:2

Kladenský deník - 11.10.2003

Do Olovnice dorazila Catherine a ukázala se zde ve velice špatném světle. První půli dokonce hrála jen v deseti a domácí toho využili k vedení 3:1, které po přestávce ještě zvýšili (Bláha 2, Kinter, Valkoun - Jindřich).

Olovnice - Catherine Slaný 4:1

Kladenský deník - 18.10.2003

Bitva o druhou příčku se odehrávala v Černuci. Domácí Viktorie třikrát mířila do konstrukce, zatímco hosté z Olovnice jednou. Osud utkání rozhodla jediná branka, kterou v první půli vstřelil domácí Oplt, nic na tom nezměnil ani závěrečný tlak hostů.

Černuc - Olovnice 1:0

Kladenský deník - 25.10.2003

Olovnice - Jedomělice 3:1

Kladenský deník - 28.10.2003

Velvary B - Olovnice 3:3

Kladenský deník - 01.11.2003

Po třech bodech už už sahal Hrdlív. Po bezbrankové půli mu totiž zajistili dvougólové vedení R. Novák a Mostek. Olovničtí však mají hrajícího rozhodčího Bláhu, který během patnácti minut nastřílel čistý hattrick! Alespoň bod zajistil domácím Erba. Oba celky hráli od 35. minuty v deseti.

Hrdlív - Olovnice 3:3

Kladenský deník - 08.11.2003

Příjemnou rozlučku si připravila také Olovnice. Skóre utkání s Kolčí otevřel Bláha, druhý gól přidal Tureček a přestože byl posléze vyloučen, dali domácí další gól a to znovu kanonýrem Bláhou, tentokrát z penalty. Po pauze hosté využili početní výhody k snížení na 3:2 (Vicenec, Šulda), tři body však pojistil olovnickým želvám tři minuty před koncem Zavoral.

Olovnice - Koleč B 4:2

Kladenský deník - 27.03.2004

Jedenáct fíků padlo ve Pcherách, kde domácí na hosty z Olovnice vytasili malé tréninkové škvárové hřiště. A doplatili na to. O osudu utkání totiž rozhodla síla a větší dávka štěstí, které převažovaly na straně hostů. Zápas se ale lámal až v průběhu druhé části, kdy za stavu 3:4 přišli Pcherští o vyloučeného hráče. Hosté přesilovku dokonale využili, tři jejich góly dali M. Tureček a M. Bláha, dva přidal Fr. Novák.

Pchery - Olovnice 3:8

Kladenský deník - 03.04.2004

V derby se v Olovnici utkaly týmy, jež jaro začaly parádně. Hosté ze Slatiny do přestávky vyrovnali Jar. Pustinou na 1:1, klíčový okamžik se ale zrodil dvacet minut před koncem, kdy slatinští přišli o Pudila (ČK) a pak během deseti minut čtyřikrát inkasovaly! Dva góly olovnických želv dal Bláha, po jednom přidali Valkoun, Novák a Solár.

Olovnice - Slatina 5:1

Kladenský deník - 10.04.2004

Olovnické želvy nasadily k náporu

Olovnice odmítá opakovat tradičně špatná jara. a začíná šlapat na paty vedoucímu duu. Želvy totiž letos mydlí jednoho protivníka za druhým (na jaře už daly 18 gólů!). Tentokrát zářily ve Zvoleněvsi, kde měly zápas pod kontrolou. V půli byl stav 0:2 a domácí, kteří po utkání klesli na dno tabulky, mohlo potěšit snad jen snížení na 1:4. Za hosty dali dvě branky Valkoun a Solár, jednu přidal M. Tureček.

Zvoleněves - Olovnice 1:5

Kladenský deník - 17.04.2004

O senzaci se postaraly Zlonice, které přistřihly olovnická křídla, a to na jejich půdě! Po bezbrankovém poločase rozhodl tečovaný TK hostů v podání Růžičky. Hosté vyhráli zaslouženě, byli pohyblivější - zkrátka lepší. Domácí přišli o zaskakujícího brankáře Šarbocha (80. ČK).

Olovnice - Zlonice 0:1

Kladenský deník - 24.04.2004

Pět gólů na počest věrného fandy

Opět nezklamal souboj Klobuk s Olovnicí. Tentokrát přinesl tři červené, z toho dvě na straně hostů (Zavoral, Vacovský), a také osm gólů. Domácí vedli už 4:1 (první branku dal z půlky Říčka, druhý přímo z rohu Prokop, další dva pak L. Starý, jenž byl později vyloučen - za hosty Novák z penalty). Olovničtí však dokázali góly Solára stáhnout na 4:3. Poslední slovo ale měl domácí Volráb. Po utkání předali Klobučtí dar svém věrnému fandovi Antonínu Lvovi, jenž slavil pětasedmdesátiny.

Klobuky - Olovnice 5:3

Kladenský deník - 01.05.2004

Olovnická krize měla krátkého trvání. Bratři Turečkové se totiž vrátili z dovolené a želvám se v Žižicích hned lépe dýchalo. Domácí byli tentokrát slaboučcí a výsledek je pro ně ještě milosrdný. Obě branky zaznamenal v první půli Bláha (v sezóně už 23).

Žižice - Olovnice 0:2

Kladenský deník - 08.05.2004

Bratrovo vyloučení pomstil vítězným gólem

Zápas kola se hrál v Olovnici, kam dorazil neuměřický lídr. A diváci se náramně bavili - viděli totiž děvet branek a zajímavý průběh. Z pohledu gólů však byli hosté vždy o krok vepředu, zatímco domácí stále dotahovali. Podařilo se jim i vyrovnat z 2:4, pak hosté přišli o vyloučeného M. Maňase, jehož ale pomstil vítěznou trefou bratr Vratislav.

Olovnice - Neuměřice 4:5

Kladenský deník - 15.05.2004

Vcelku vyrovnaný zápas se hrál na Catherine. Přesnější mušku ale měla Olovnice, která si vypracovala vedení 3:0. Jenže domácí dokázali zvednout hlavu, Martiníkem snížili a když se pěkně trefil z TK také Suchopárek, byli slánští blízko bodu, na něj však nedosáhli. Na obou stranách zazvonila konstrukce.

Catherine Slaný - Olovnice 2:3

Kladenský deník - 22.05.2004

Brankové hody byly k vidění v Olovnici. Druhá Černuc postrádala gólmana, přesto stále vedla a domácího čeřenu nastřílela půltucet (O. Potulka 3, Oplt, Drobný, Mendl). Hattrick olovnického bombarďáka Bláhy (letos už 30 branek) jen zmírnil porážku.

Olovnice - Černuc 3:6

Kladenský deník - 29.05.2004

Důležité výhry dosáhly Jedomělice. Pod vedením výborného rozhodčího Přibyla se vypořádaly s méně motivovanou třetí Olovnicí. Za vítěze přesně mířili Čečrdle a Zábranský.

Jedomělice - Olovnice 4:2

Kladenský deník - 05.06.2004

Hrdlív se v Olovnici zlobil sám na sebe, protože přišel o dva cenné body. V první půli pálil jeho kanonýr Mostek jen do tyče, ve druhé se domácí ujali vedení hlavičkou Nováka (65.), alespoň na šance bohatším hostům zajistil bod levačka Mračka.

Olovnice - Hrdlív 1:1

Kladenský deník - 12.06.2004

Až do 50. minuty nepadl v duelu Koleč - Olovnice gól. Následná průtrž mračen nejlépe probrala domácího Koptu, který během deseti minut nastřílel hattrick! Pak hosté nedali Novákem penaltu (62.), Bláha už byl přesnější - 3:1. Desítku na druhé straně neotřelým způsobem proměnil ´kouzelník´ Jůza a konečný stav uzavřel olovnický Tůma (76.).

Koleč B - Olovnice 4:2

Kladenský deník - 19.06.2004

Béčku Velvar stačil k záchraně jediný bod, který se mu podařilo vydolovat za remízu 4:4 v Olovnici. V posledním utkání se spoustou šancí se za domácí prosadil dvakrát M. Tureček a po jednom gólu přidali Zavoral a Bláha. Udržení v soutěži hostům zajistil Drbal, Mareš z penalty a dvěma zásahy Majtaník.

Olovnice - Velvary B 4:4