Sezóna 2004/2005

Kladenský deník - 21.08.2004

Olovnická střelnice víc svědčila domácím

Devět gólů bylo k vidění v Olovnici, z toho pět v uhské síti. V zajímavém a korektním utkání hosté sice vedli 1:0, ´želvy´ však dvěma zásahy rychle otočily. To samé se jim podařilo i po vyrovnání na 2:2. Hosté ještě stačili srovnat, ale chvíli před koncem jim zkazil neděli vydařený Novákův trestňák. Tři góly vítězů dal Solár, jeden Bláha, za poražené stříleli jednou domácí a trio J. Novák, Brhel, Adamík.

Olovnice - Uhy 5:4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kladenský deník - 28.08.2004

Olovnice začala v Jedomělicích slibně, vedení se ujala v 15. minutě z penalty. Z ní se zrodilo i vyrovnání (25.) - výhody využil Kratochvíl. Do kabin šli spokojenější domácí, cestu jim zpříjemnil Zábranský (35.). Po hodině hry se proti hostům kopala další pentle, opět ji zúročil Kratochvíl. Už tak dost krutou prohru Olovnických ještě zvýraznil tři minuty před koncem po samostatné akci M. Suchopárek.

Jedomělice - Olovnice 4:1

Kladenský deník - 04.09.2004

Olovnice si poradila s Žižicemi, když za domácí skórovali Bláha a Novák.

Olovnice - Žižice 2:1

Kladenský deník - 11.09.2004

Zápasy Klobuk s Olovnicí se vyznačovaly velkou nevyvážeností. Tentokrát však se oba celky rozešly smírně.

Klobuky - Olovnice 2:2

Kladenský deník - 18.09.2004

Den ´blbec´ potkal Olovnici. Domácí neproměnili žádnou vyloženou loženku a to jim ještě výborně zachytal brankář Tureček!

Olovnice - Catherine Slaný 0:4

Kladenský deník - 25.09.2004

Olovnice - Hrdlív 1:3

Kladenský deník - 02.10.2004

Olovnické želvy těžce pohrdly trumfy

Olovnice, ta to vede! Tentokrát se ji podařil vskutku husarský kousek. Ve Slatině vedla v půli 2:0 (R. Tůma, Bláha). Po změně stran dostali Slatinští červenou a také třetí gól (M. Tureček). Následovala další červená pro Slatinu. Ta však přinesla až neuvěřitelné pokračování v podobě vyrovnání. Kloubouk dolů před oběma stranami!

Slatina - Olovnice 3:3

Kladenský deník - 09.10.2004

Čtyři kola neznala opojný pocit vítěze Olovnice, vyhlídky před duelem s lídrem z Tuřan tedy nebyly nikterak valné. Teorie však dostala na frak. Hosté sice dvakrát dotahli jednogólovou ztrátu, poslední to však nestačili, když se šest minut před koncem trefil Solár. První dvě olovnické branky dal Novák.

Olovnice - Tuřany 3:2

Kladenský deník - 16.10.2004

S chutí si zastřílela Olovnice. U zichoveckého lesíku se trefila do domácí sítě devětkrát, z toho čtyři výkopy ze středového kruhu zařídil Solár. Domácím alespoň na chvilku zlepšil náladu přelom poločasů, kdy Červenkou a Bernáškem snížili na 2:5.

Zichovec - Olovnice 2:9

Kladenský deník - 23.10.2004

V nervózním utkání porazila Olovnice Velvary, které ruply poosmé v řadě! Na vedoucí gól Turečka sice odpověděl z penalty Vedral, ještě do pauzy však Novák z trestňáku vrátil domácím náskok. Za tohoto stavu trefili Olovničtí tyč i břevno, klid do jejich řad vnesla Novákem proměněná desítka. To už ale hráli hosté v deseti (ČK).

Olovnice - Velvary B 3:1

Kladenský deník - 28.10.2004

Pchery - Olovnice 3:7

Kladenský deník - 30.10.2004

Kanonýr Líman se neměl špinit

K tradiční řeži do těsně sousedících Neuměřic odtáhla Olovnice v plné zbroji, chyběl jí však nejen těžký kalibr Bláha. V první půli jí dvakrát vyškolil Fr. Líman, který po pauze dovršil čistý hattrick. Novák sice snížil, ale Týbl olovnickou naději zahnal. Konečnou podobu výsledku opět určil Novák. Hosté uznali, že domácí vyhráli zaslouženě, mrzí je však, že když Fr. Líman za stavu 3:0 pomáhal jejich hráči s vyraženým dechem, zaznělo z domácí lavičky: Nešpiň se s ním! Neuměřičtí si pro změnu postěžovali na jejich nadměrný důraz.

Neuměřice - Olovnice 4:2

Kladenský deník - 06.11.2004

Konce podzimu zastihl v dobré formě Olovnici. Pod vedením výborného soudce Staníka hrály dobře i Zlonice, avšak neměly ve svých řadách Bláhu, jenž prokázal obdivuhodnou střeleckou potenci, když z minima možností dal čtyři branky. "Kdyby vystřelil z nádraží, tak to snad byl gól," posteskl si kouč hostů Václav Protiva.

Olovnice - Zlonice 4:1

Kladenský deník - 30.11.2004

Právě Sokolu Olovnice patří pátá příčka. Začátek nebyl zrovna vydařený, ale ve druhé polovině podzimu zaváhal pouze v derby v Neuměřicích (2:4). Pět výher podpořených výbornou koncovkou ho posunulo do lepší poloviny tabulky. Střelci: Fr. Novák 12. Vyloučení: Olovnice 0. Napomínání: Olovnice 35. Diváci: Olovnice 390.

Kladenský deník - 09.04.2005

Olovnice se vydala loupit do Žižic, kde devastovali jednu z nejlepších obran. Skóre sice otevřel z penalty domácí P. Koten. V dalším průběhu ale museli dohánět ztrátu oni. Také z desítky vyrovnal Novák a ještě do půle dvěma góly upravil Bláha na 1:3. Žižičtí pak dvakrát snížili (P. Koten a Zd. Dvořák) na jednobrankový rozdíl, aby vzápětí opět inkasovaly (do třetice Bláha a Solár). Olovničtí měli štěstí při třech nebezpečných standardkách P. Kotena.

Žižice - Olovnice 3:5

Kladenský deník - 16.04.2005

Klobucká síť se mrskala jako divá

V olovnickém revíru se ´dařilo rybářům´ z Klobuk, kterým se v den, kdy byla odstartovaná sezóna na pstruhových vodách, mrskalo v čeřenu sedm pěkných kousků. Radost z toho ale měli pramalou. První návnadu zbaštili až ve 23. minutě, druhou po půlhodině hry. V kabině jim zřejmě vyhládlo a během třinácti minut druhé části spolkli další čtyři! Pak sice korigovali Křížem, ale poslední slovo měl M. Tůma, jenž následoval ostré záseky Bláhy (2), M. Turečka, Solára, F. Nováka (p) a M. Tůmy.

Olovnice - Klobuky 7:1

Kladenský deník - 23.04.2005

Olovnické manévry neberou konce

Olovnické zásoby střelného prachu jsou, zdá se, nevyčerpatelné. Ve třech jarních zápasech dala už dvacet branek! V neděli počastovala osmičkou Catherine. V první čtvrthodině měli domácí tři šance, stejně jako hosté, kteří jich ale uměli využít. Pak už zářezy na jejich pažbě utěšeně narůstaly, zatímco Catherine zásluhou Nováka jenom sem tam kontrovala. V první půli dal u vítězů hattrick Bláha, ve druhé Solár, jednou se trefili M. Tureček a Novák.

Catherine Slaný - Olovnice 3:8

Kladenský deník - 30.04.2005

Hrdlívští sice moc dobře věděli, jaké nebezpečí hrozí z jedovatých kopaček olovnického kanonýra Bláhy, přesto ho v první půli neudrželi a do šaten se tam odcházelo za stavu 0:2. Po přestávce už ale svoji převahu zúročili. O vyrovnání se postarali Mostek s Knitlem, prvně jmenovaný pak čtvrt hodiny před koncem i rozhodl, když z dorážky bombou trefil brankářovy jesličky.

Hrdlív - Olovnice 3:2

Kladenský deník - 07.05.2005

Olovnický Velký Ninja zase řádil

Ve Slatině se kdysi tradovalo, že jejich sousedé z Olovnice jim v dávné minulosti před derby podřízli dřevěnou branku. Kdyby jim to před sobotou bývali vrátili, nemuseli by si odvézt debakl. Želvy na ně totiž vyrazili v plné zbroji tedy i s ´Velkým Ninjou´ Bláhou, jenž slatinskou svatyni dobyl hned pětkrát (v sezóně už 26 branek!). Jeho koncert narušil jen Vacovský. A to ještě Novák nedal desítku.

Olovnice - Slatina 6:0

Kladenský deník - 11.05.2005

Uhy - Olovnice 1:11

Kladenský deník - 14.05.2005

Neuměřické myšlenky směřovaly i do Tuřan, které živili postupové naděje. Postavila se jim však nebezpečná Olovnice, jež si nakonec odvezla bod za bezbrankovou remízu. Ve vyrovnaném utkání měli blíž k brance hosté, kteří v první půli trefili tyčku.

Tuřany - Olovnice 0:0

Kladenský deník - 21.05.2005

Zichovec v Olovnici překvapil, ale na body to nestačilo, přestože měl lepší závěry poločasů. Prohrával slepenými góly Bláhy a Zavorala, ve 45. však snížil a v 55. i vyrovnal. Pak ale opět zaúřadovali bojovní domácí, kteří Bláhou a Solárem rozhodli. Zichovečtí, za něž stříleli Červenka, Sajdl a Skuhravý, korigovali v poslední minutě.

Olovnice - Zichovec 4:3

Kladenský deník - 26.05.2005

Olovnice - Jedomělice 5:1

Kladenský deník - 28.05.2005

Velvarští bez hráčů áčka nestačili ani na Olovnici. Po bezbrankové půli se hosté prosadili hned ve 46. minutě Vacovským, Bláha jejich náskok zvýšil v 68. Velvarský kontr v podání Majtaníka (83.) mohl duel zdramatizovat, to však v poli hrající olovnická brankářská dvojka - Bukvaj v 88. odmítl.

Velvary B - Olovnice 1:3

Kladenský deník - 04.06.2005

Očekávané derby ovládl olovnický Valkoun

Ke zkoušce ohněm nepřistoupili Neuměřice v derby v Olovnici dvakrát příkladně. S chutí hrající domácí jim za to naložili na cestu zasloužených šest kousků - a co víc, jejich bezbranní fanoušci si museli vytrpět pěknou řádku vtipných slovních dloubanců. V jinak velice pěkném a slušném utkání hosté během minuty dvěma góly J. Límana vymazali olovnický náskok (M. Tureček). Jenže další chvíle se proměnili v životní spanilou jízdu Valkouna, který čtyřmi góly v rozmezí 33. a 63. minuty uklidil favorita k ledu. "Je to super," zářil šťastný střelec, byť byl po poslední trefě střídán. Skóre se z pohledu hostů pokusil vylepšit Vr. Maňas, poslední slovo ale neměl kanonýr olovnické Želvy Bláha, nýbrž hlasatel, který sportovně poblahopřál blízkým sousedům k postupu.

Olovnice - Neuměřice 6:3

Kladenský deník - 11.06.2005

Olovnice potvrdila svojí druhou příčku na trávníku Zlonic a nejen to. Dosáhla i sté branky, kterou ve 31. minutě symbolicky vstřelil kanonýr Bláha, jenž hned po utkání upaloval rozbít prasátko. Za dvě minuty domácí nedokázali kontrovat z penalty, již K. Tureček lapil. Po změně stran se Bláha nemínil smířit s ´kulatým´ zářezem a přidal ještě další dvě trefy.

Zlonice - Olovnice 0:3

Kladenský deník - 18.06.2005

Olovnice se rozloučila s vydařenou sezónou výhrou nad Pcherami. Hosté hráli výborně do 35. minuty, kdy je poprvé pokořil Fr. Novák, který za pět minut přidal z penalty i druhou trefu. Výsledek symbolicky završil nejlepší střelec domácích - Bláha. Přes výhru ale zůstal v olovnickém táboře smutek. Jejich nejbližší soupeři Neuměřice a Slatina totiž soutěž opouštějí, byť každý jiným směrem.

Olovnice - Pchery 3:0

Kladenský deník - 12.07.2005

Želva pláče, přišla o dvě derby

Druhá olovnická želva za lídrem zaostala o osm bodů, přesto je spokojená. Klasicky navázala na výborné jaro, a to ji vyneslo do výšin. Hráči se i totiž díky dobrým výkonům rozhodčích vyvarovali tradičních konfliktů. Radost zde byla i z překročené stovky vstřelených branek, zklamání z postupu Neuměřic a sestupu Slatiny. Tím Olovničtí přišli o derby. Střelci: Bláha 42. ŽK: Olovnice 57. ČK: Olovnice 1.