Sezóna 2006/2007

Kladenský deník - 19.08.2006

Bláhovi stačily k hattricku čtyři minuty

Devět gólů padlo v Olovnici, která si zahrávala s ohněm. V půli vedla 3:1 (Bláha, Janůrek a po ČK zlonickému Koulovi hráči i Solár a Hulcr), a když hosté přišli v 60. ještě o Šafnera, zdálo se být hotovo. Jenže Zloničtí vzápětí snížili a po čtyřech minutách i vyrovnali (Růžička, Havrda)! Nečekaný zvrat hezkého a vyrovnaného utkání se ale nelíbil snajprovi Olovnice Bláhovi, který ve čtyřech minutách zaznamenal hattrick! Soupeři se ale nelíbilo, že se jako aktivní soudce vměšoval do řízení utkání.

Olovnice - Zlonice 6:3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kladenský deník - 26.08.2006

Olovnice vletěla do sezony jako dělová koule. Po šesti gólech v síti Zlonic řádila také v Žižicích, kde v 10. vedla 2:0 (Bláha, Novák z pen.). V dalším průběhu chytil K. Tureček domácím minimálně dvě tutovky, aby v závěru do otevřené obrany opět dvakrát inkasovali. Zaslouženou výhru hostů podtrhli M. Tureček a polská posila z Ďáblic - Žoledziewski.

Žižice - Olovnice 0:4

Kladenský deník - 02.09.2006

Loni krotká Olovnice se na podzim oblékla do roucha obávaných predátorů. Po roční pauze se v derby opět setkala se Slatinou, která už dlouhou dobu neví, jaké to je sousedy pokořit. Daleko k tomu měla i teď, kdy si odvezla pět gólů. První dva padly v úvodním dějství zásluhou Solára - druhý však vstřelil v době, kdy už hosté byli v deseti (ČK D. Pustina). Po pauze se trefil Bláha, jehož dvě rány ještě skončily na tyči. Skóre pak dokreslil dvěma zásahy M. Tureček.

Olovnice - Slatina 5:0

Kladenský deník - 09.09.2006

Zvoleněves srazila lídru hřebínek

Olovnice se vznášela ve hvězdách a než si uvědomila, že je na  čase vrátit se do reality, prohrávala ve Zvoleněvsi za dvacet minut 1:4! Ve druhé části začala předvádět svoji hru, na obrat to však nestačilo. Domácí si za výkon z první části zaslouženě připsali výhru. Kuriozitou byly čtyři penalty, dvě dal domácí Šaroch, zatímco olovnický Novák měl poloviční úspěšnost. Další góly vítězů stříleli Němec, Kvasnička, Patocz, za hosty Bláha 2.

Zvoleněves - Olovnice 5:3

Kladenský deník - 16.09.2006

Poncar ulovil želvu

Olovnice opět zklamala. V souboji s Tuřany byli mnohem úspěšnější hosté. Lépe ale začala želva. Bláha ji poslal v 5. hlavou do vedení a po chvíli ještě přeloboval bránu. To ale bylo z její strany vše. Pak vzal režii do  svých rukou Poncar. Ještě do půle po asistencích Průchy třikrát frnknul stoperům. Koncovku zvládl bravurně a těšil se z hattricku. A co víc, po obrátce přidal ještě jednu branku. Zkázu domácích nakonec dovršil dvěma góly Souček.

Olovnice - Tuřany 1:6

Kladenský deník - 23.09.2006

Potřetí v  řadě podlehla Olovnice. Doma prohrávala s Pozdní gólem P. Porta, kterého krátce po změně stran napodobil Svatoš. Pak ale hosté přišli o brankáře Stejskala, jenž zahrál rukou mimo šestnáctku. Z následného TK zaskakující Sábl od Bláhy inkasoval. Hosté pak výhru zuby nehty ubránili.

Olovnice - Pozdeň 1:2

Kladenský deník - 28.09.2006

Uhy – Olovnice 4:3

Kladenský deník - 30.09.2006

Černucký O. Potluka zajistil svým barvám třikrát vedení. Dvojnásobnou zlomeninou holenní kosti 17letého Veselého (15.) otřesená Olovnice dvakrát srovnala (Bláha, Solár). Její  pátou prohru v  řadě ale zvýraznil Koutecký a krásným bodlem z 25 m P. Potluka. To už hosté, kteří mají velké výhrady k soudci Fr. Černému, hráli v deseti (70. ČK Solár).

Černuc - Olovnice 5:2

Kladenský deník - 07.10.2006

Olovničtí poté, co ve 4. kole ve Zvoleněvsi urazili fotbalového boha, ne a ne vyhrát. S Hrdlívem měli dobře nakročeno po trefách Bláhy (26.) a Zavorala (31.), navíc dvakrát zatřásli hrdlívským břevnem. Druhá půle ale patřila hostům. Martin Mucha vyrovnal a v 72. jim Svoboda ranou z 20m zajistil bod.

Olovnice - Hrdlív 2:2

Kladenský deník - 14.10.2006

Olovnice po šesti kolech vyhrála! Na Zichovci sice byli domácí herně lepší a po obrátce měli místy i drtivou převahu, hosté však měli M. Bláhu. Domácí sice vedli vlastencem hostů, ti však kontrovali třemi góly (M. Bláha 2, R. Bláha). V 66. Novák upravil z dálky jen na konečných 2:3.

Zichovec - Olovnice 2:3

Kladenský deník - 21.10.2006

Do Olovnice přijely Jedomělice, které sedmkrát v řadě vyšly naprázdno. Po dlouhé době však daly do kupy solidní sestavu, jež z pěkného utkání vytěžila zásluhou Kolbucha bod. Domácí však po půli vedli 1:0 (Bláha) a jsou i přesvěčeni, že jim soudce v závěru upřel dvě jasné penalty.

Olovnice - Jedomělice 1:1

Kladenský deník - 28.10.2006

Husarský kousek se podařil Olovnici ve Velvarech. Na začátku druhé  části vedla 2:1, avšak po likvidačním zákroku přišla o R. Bláhu, kterého vzápětí pomstil střelec obou branek Novák (ČK). I v devíti ale dali hosté dva góly (M. Bláha, M. Tureček), na které domácí okamžitě odpověděli. Alespoň na remízu to ale nestačilo. Za domácí stříleli: Schoř, Vedral, Pfleger.

Velvary B - Olovnice 3:4

Kladenský deník - 04.11.2006

Otvovice přesvědčily i v Olovnici, která sice udržela bezbrankovou půli, ve druhé už ale neodolala. Po dlouhém výkopu proběhl její obranou Koval a prostřelil gólmana, pak odkop obrany vystihl Bečan, který se později prosadil i hlavou. Hosté ještě třikrát orazítkovali tyč, aby v 90. Kovalem zahodili desítku.

Olovnice - Otvovice 0:3

Kladenský deník - 14.11.2006

Ve Zlonicích patřila první půle spíš Olovnici, jež ji vyhrála brejkem M. Turečka, pak ale on a Zavoral další podobné situace nezvládli. Domácí posléze přidali a v 51. střídající Hrůnek tečovanou střelou vyrovnal. Za tři minuty předložil Růžička ideální míč Veselému - 2:1. Olovnickou zkázu dokončil M. Demeter.

Zlonice - Olovnice 3:1

Kladenský deník - 19.12.2006

Lehkomyslně prohazardovala skvělou formu Olovnice. Po třech kolech měla plný počet bodů a 15 vstřelených branek na kontě. Ve Zvoleněvsi však soupeře podcenila a od té doby padala tabulkou, až se zastavila na osmé pozici. Nic jí nebylo platných 18 branek střelce Bláhy.

Střelci: Bláha 18

Kladenský deník - 31.03. 2007

Ve vyrovnaném utkání se utkaly Olovnice se Žižicemi. Domácí využili první dvě šance (Valkoun, Bláha). Až v 88. minutě snížil P. Koten.

Olovnice - Žižice 2:1

Kladenský deník - 07.04.2007

Výsledek přepisovat nemíní

Olovničtí se tetelí blahem. Skóre 9:0 se sousedy ze Slatiny je jejich bilancí sezóny. Přesto nejsou úplně spokojení, protože na silnici mezi oběma obcemi je stále barvou vyvedeno podzimních 5:0. "Nebudeme to přepisovat celé, jen připíšeme mínus jedna," prozradili vítězové. Složitější by to však bylo, kdyby domácí dali za stavu 0:2 Bauerem desítku. Dvakrát je nešlechtí fakt, že se neprosadili proti deseti (zranění Tůma a Bláha). Za vítěze stříleli: Bláha, Novák z pen., M. Tureček a Solár.

Slatina - Olovnice 0:4

Kladenský deník - 14.04.2007

Bod z Olovnice si odvezl nováček ze Zvoleněvsi, který však v pěkném utkání sahal po výhře, o níž přišel tři minuty před koncem. Prohrával ale od 11., kdy neustrážil M. Bláhu. Do poločasové přestávky mohli Olovničtí zvýšit, dva brejky však nedali a sami dvakrát inkasovali od O. Kvasničky a Šarocha z desítky. Po obrátce vyrovnal Valkoun střelou od břevna, za chvíli však ze dvou metrů napálil tyč. Zvoleněves ještě jednou utekla o gól, když Simikovu střelu tečoval olovnický Vacovský. Alespoň remízu zajistil domácím po rohu mladší z Bláhů. To už hosté hráli v deseti (ČK).

Olovnice - Zvoleněves 3:3

Kladenský deník - 21.04.2007

Sedm kousků v rytmu lambády

Když si rozradostněný střelec M. Bláha po své šesté brance do sítě domácích Tuřan zatančil lambádu s rohovým praporkem v ruce, určitě netušil, že má v zásobníku připravenu ještě jednu ostrou patronu! Dvorním nahrávačem na jeho voleje byl "brejkař" M. Tureček. Jeho tým vyhrál neuvěřitelných 7:6 (3:1)! A to nastoupil v deseti. Možná i proto nebyl Bláha za svůj taneček oceněn druhou žlutou. Domácí měli stálou převahu, tři branky ale dali až v šestiminutovém nastavení, o které ani nestáli. „Moc mě potěšilo, že mi Tuřanští po utkání gratulovali,“ přiznal Bláha. Branky: Somol, Pospíšil, Nagy, Janoušek, Lorenc, Průcha - Bláha 7.

Tuřany - Olovnice 6:7

Kladenský deník - 28.04.2007

Pozdeň - Olovnice 2:2

Kladenský deník - 02.05.2007

Starosta vyvázl s podmínkou

Kladno - Pětizápasové stopky si vysloužili kritikou rozhodčích fotbalisté Ondřej Švásta z Tuřan a dorostenec Zichovce Lukáš Milka. Šlo o největší tresty, jaké čtvrteční okresní disciplinárka udělila. Ostatní hráči vyvázli s podmínkou. Pět zápasů dostal Jiří Švingr (Klobuky), tři Zdeněk Vácha (Lhota) a dva Milan Bláha (Olovnice), starosta a zároveň hráč Libušína Vladimír Eichler, Tomáš Kuchynka (V.Přítočno), Luboš Králíček (dor. Libušín). Komise řešila také neoprávněný start nejmenovaného žáka Zichovce proti Brandýsku. Vedoucí družstva Václav Doksanský nesmí podle verdiktu DK vykonávat svou funkci do 31. srpna stejně jako kapitán celku Libor Landeska. Oddíl byl navíc potrestán pokutou 1000 korun.

Kladenský deník - 05.05.2007

Olovnice - Černuc 4:0

Kladenský deník - 12.05.2007

Nečekanou nakládačkou se prezentoval také Hrdlív. Po pěti gólech v síti Olovnice je třetí. O všem rozhodlo už prvních 25 minut, kdy domácí proti větru nastříleli čtyři branky. První jarní porážku hostů po pauze už jen lehce zvýraznili (Pazdera a Bílek 2, Tuháček).

Hrdlív - Olovnice 5:0

Kladenský deník - 19.05.2007

Říčka to umí i z půlky hřiště

Duel plný parádních gólů se odehrál v Olovnici, jež se doma na Zichovec sotva sešla. Toho hned využili hosté, kteří vedli už 2:0. Olovničtí pak snížili M. Turečkem, ale vzápětí z rozehrávky přišla paráda v podání hostujícího Říčky, který parádním lobem přeloboval domácího brankáře. Domácí ještě dokázali Solárem snížit, avšak poslední slovo měl Skuhravý, který otevřel a uzavřel skóre zápasu. Další branky vítězů dali Červenka a opět Říčka

Olovnice - Zichovec 2:5

Kladenský deník - 26.05.2007

Deset gólů viděli diváci v Jedomělicích, kde oba soupeři vstřelili pět branek. "Když nedokážeme udržet Bláhu s Turečkem, tak nemůžeme vyhrát," zlobil se předseda domácích Josef Nedvěd. Jeho tým prohrával s Olovnicí v půli 2:4. Po obrátce za pět minut srovnal, hostující Novák ho opět zarmoutil. Podruhé Jedoměličtí vyrovnali Novým (dále stříleli Kobouch a Hora). Hosté dali po dvou gólech zmíněných střelců, hráli celé utkání v deseti a ke konci dokonce v devíti po zranění Bláhy!

Jedomělice - Olovnice 5:5

Kladenský deník - 02.06.2007

Olovnice do souboje s Velvary vstoupila opět jen s deseti hráči, ale ve 25. minutě se naštěstí podařilo ulovit trenéra žáků, aby naskočil do zápasu. Domácí třikrát dotahovali náskok soupeře, jenž po půli vedl 3:2. Domácí Novák ovšem přestřelil penaltu. Z druhé desítky už Bláha srovnal a navíc, dostal domácí do vedení. Poslední slovo však měli hosté. Za zmínku stojí výkon brankářů. V prvním poločase čaroval olovnický Tureček, po obrátce pak velvarský Mudra.

Olovnice - Velvary B 4:4

Kladenský deník - 09.06.2007

Postupující Otvovice si zopakovaly výsledek z předtýdne, tentokrát však vyhráli nad Olovnicí. Po dlouhé době ale zahrály výborně. Moc jim k tomu pomohl návrat marodů. Hosté se sice většinou hledali, přesto v 59. srovnali na 2:2 (Bečan, Denk - Buchta, Bláha). V 62. však vzal osud do svých rukou Vysloužil, který hattrickem rozhodl. Poslední slovo ale měli hosté M. Turečkem.

Otvovice - Olovnice 5:3

Kladenský deník - 16.06.2007

Olovnice odehrála s Uhy vyrovnanou první půli, v níž také vyhrávala (Bláha z pen.). V jejím závěru R. Hájek vyrovnal a v nastavení Adamík z TK strhl vedení na stranu hostů. Po obrátce Bláha ještě srovnal, další průběh už patřil Uhským (Brhel 2, P. Hájek), kteří v utkání dali dvě tyče a nedali několik nájezdů.

Olovnice - Uhy 2:5

Kladenský deník - 10.07.2007

Olovnice (12.) akvizovala, že vinnou úzkého kádru nebude jaro slavným obdobím, a to se vyplnilo. Co však vejde do historie, je utkání v Tuřanech, kde díky sedmi gólům Bláhy vyhrála 7:6! Jinak se opět potvrdilo, že když hraje Olovnice, diváci se nenudí, protože padá hodně gólů (průměr na zápas je 5,1).