Dorost
2. kolo - 29.08.2009
Olovnice - Buštěhrad 0:0
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. kolo - 06.09.2009
Hrdlív - Olovnice 0:3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. kolo - 12.09.2009
Olovnice - Velká Dobrá 2:1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. kolo - 20.09.2009
Pozdeň - Olovnice 3:2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. kolo - 26.09.2009
Zichovec - Olovnice 1:3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. kolo - 03.10.2009
Olovnice - Brandýsek 4:5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. kolo - 10.10.2009
Sparta Kladno - Olovnice 0:4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. kolo - 17.10.2009
Olovnice - Unhošť 0:4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. kolo - 25.10.2009
Zlonice - Olovnice 3:0
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. kolo - 31.10.2009
Olovnice - Hřebeč 1:0
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. kolo - 07.11.2009
Tuchlovice - Olovnice 1:1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po posledním podzimním zápase byl bohužel tým dorostu zrušen kvůli špatné účasti dorostenců na zápasech A týmu!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soupiska
Post | Číslo | Jméno | Ročník |
Brankáři | |||
1 |
Tomáš Hubáček |
1994 |
|
Obránci | |||
3 |
František Listík |
1994 |
|
|
2 |
Michal Ocásek |
1994 |
|
8 |
Miroslav Ouřada |
1991 |
|
11 |
Vladislav Pokorný |
1995 |
|
4 |
Patrik Ševčík |
1994 |
|
15 |
Martin Vymětalík |
1991 |
Záložníci | |||
17 |
Vojtěch Karlovský |
1995 |
|
|
16 |
Jiří Kopolovič |
1993 |
|
6 |
David Koblenc |
1992 |
|
5 |
František Ouřada |
1991 |
|
13 |
Jan Pergler |
1992 |
|
12 |
Pavel Pivarči |
1991 |
Útočníci | |||
7 |
Jan Buchta "C" |
1992 |
|
|
9 |
Pavel Raušer |
1993 |
|
10 |
Tomáš Sedlmayer |
1994 |
|
14 |
Ondřej Suchánek |
1995 |
trenér |
|
Radek Vacovský |
1972 |
asistent trenéra |
|
Pavel Veselý |
1963 |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tabulka
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | B |
1. | TJ Unhošť | 11 | 11 | 0 | 0 | 51:12 | 33 |
2. | SK Buštěhrad | 11 | 6 | 4 | 1 | 21:12 | 22 |
3. | SK Zichovec | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:22 | 20 |
4. | FK Brandýsek | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:39 | 18 |
5. | SK Hřebeč | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:32 | 17 |
6. |
Sokol Olovnice |
11 |
5 |
2 |
4 |
20:18 |
17 |
7. | Čechie Velká Dobrá | 11 | 3 | 5 | 3 | 25:19 | 14 |
8. | Slavoj Pozdeň | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:48 | 13 |
9. | SK Zlonice | 11 | 3 | 3 | 4 | 17:26 | 12 |
10. | AFK Tuchlovice | 11 | 2 | 3 | 6 | 21:34 | 9 |
11. | Sokol Hrdlív | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:36 | 8 |
12. | Sparta Doly Kladno | 11 | 1 | 0 | 10 | 23:49 | 3 |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------