Kladenský deník - 20.08.2011

Příprava: Jeneč B - Olovnice 4:3 (1:2)

(M. Nídr, F. Novák, M. Tureček)

Kladenský deník - 27.08.2011

Olovničtí v Žižicích čelili třem pokutovým kopům. První M. Gil zahodil, tudíž půli vyhráli brankou Nídra, jehož v 68. minutě sudí R. Švagr vyloučil. Domácí se prosadili až po pauze. Další dvě penalty proměnil Podracký (ještě jednu jasnou jim soudce nepískl) a jejich výhru podtrhl P. Koten. U hostů se líbil M. Tureček.

Žižice - Olovnice 3:1    (M. Nídr)

Kladenský deník - 01.09.2011

Divák, fotbalista, to má za pět set!

Po prvním kole okresních fotbalových soutěží řešila disciplinárka čtyři vyloučené a jeden případ, který se obešel bez červené karty. Nejhůř dopadl olovnický Martin Nídr, jenž urazil protihráče a po udělené kartě i soudce. Za to bude spoluhráčům chybět šest zápasů. Dva týdny bude stát Petr Zelenka (Tuchlovice), jeden týden Tomáš Veselský (Bratronice) a Jan Chuderák z Černuce. Na zápas béčka Lidic s Kačicí se šel podívat buštěhradský hráč Zdeněk Nachtigal. Jako divák dal najevo nespokojenost s výkonem rozhodčího, ten to uvedl do zápisu o utkání, a tím ulehčil viníkově kapse o rovnou pětistovku!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kladenský deník - 03.09.2011

Olovnice posadila domácí Tuřany na koně už ze začátku utkání. Ve 4. minutě prohrávala 0:2, a to se pak těžko hraje. Dvougólové manko měla po většinu utkání a nakonec to bylo o tři. Právě třemi zásahy se blýskl loňský dorostenec Junioru Praha Hovorka, jinak rodilý Tuřaňák. Prosadili se i Souček s Vokřálem. Jednu branku si dali poražení sami, navíc mají už druhého vyloučeného.

Tuřany - Olovnice 6:3    (F. Novák, M. Tureček, T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 10.09.2011

Mistři světa nestačili zírat!

Velvarští přijeli do Olovnice jako mistři světa a než přišli na to, že takoví borci zase nejsou, prohrávali 0:3. Olovničtí ve svém prvním utkání doma poslali tři dlouhé míče na Turečka, který během dvanácti minut nastřílel hattrick a do dvacáté ještě další dva brejky zazdil! Hosté sice snížili na 3:2 (Černý z PK, Salač), Olovničtí je však dvěma zásahy Pivarčiho do země přece jen zadupali.

Olovnice - Velvary B 5:2    (3x M. Tureček, 2x P. Pivarči)

Kladenský deník - 17.09.2011

Na knovízské mladíky platil důraz pěkně hrající Olovnice. Domácí už po patnácti minutách hráli přesilovku (ČK Kinter). Hosty to ale neotřáslo, naopak se semkli. V první půli šli do vedení z penalty (Solár), ve druhé po rohu zvýšili Novákem na 2:0 a pak přidali Sedlmayerem třetí branku. Poražení šest minut před koncem korigovali Lungerem.

Knovíz - Olovnice 1:3    (P. Solár (PK), F. Novák, T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 22.09.2011

Veselský si nekopne čyři soutěžní utkání

Okresní fotbalová disciplinárka ve čtvrtek řešila šest případů vyloučení a tentokrát zastavoval činnost na týdny, nýbrž na soutěžní utkání, poněvadž ve středu je na programu vložené 13. kolo všech okresních soutěží dospělých. Tři červené karty padly v utkání Bratronice - Kačice. Nejhůře dopadl domácí Tomáš Veselský, jenž si za urážku soudce nezahraje čtyři zápasy. Jeho spoluhráč Jan Kníže bude stát o jeden zápas méně. To Kačický Kamil Bašta vynechá pouze jedno utkání. To platí také v případě dřetovického Daniela Shona, a také u žižckého Filipa Henkeho. Pouze s důtkou vyvazl olovnický Jan Kinter, jenž protihráče pouze přidržel rukou. Ani na podruhé se nedostavil Radim Šec ze Hřebče, jenž ani neuznal za vhodné se omluvit z projednání svého přestupku. Disciplinárka mu vyměřila zákaz startu ve dvou zápasech.

Kladenský deník - 24.09.2011

Olovnice byla Jedomělicím víc než důstojným soupeřem. Ve druhé půli si však vybrala slabší tříminutovku, v níž favorit rozhodl. V 66. a 69. minutě skóroval, kdo jiný, než Horák. Hostů bylo jen jedenáct, po odstoupení Nedvěda tudíž dohrávali v deseti.

Olovnice - Jedomělice 0:2

Kladenský deník - 28.09.2011

V předehrávce 13. kola odcestovali Klobučtí fotbalisté na půdu Olovnice, kde se Klobukům dlouhou dobu již nedaří a proto bylo příjemným překvapením, když po tomto zápase vezli domů nečekané, ale zasloužené tři body po výhře 0:2. V prvním poločase nastoupili domácí pouze s 9 lidmi, což se Klobukům podařilo využít a dostat se gólem Kříže do vedení 0:1! Domácím přišel ještě jeden hráč a tak již v deseti začali být čím dál více nepříjemní což nakonec vyústilo v přísný pokutový kop po údajném faulu Čandy, ale domácí tuto výhodu nevyužili, když se svým zákrokem v brance blýskl Vítoch a nařízenou penaltu chytil. A tak se šlo o půli do kabin za stavu 0:1!!! Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, ale gólově se prosadili pouze Klobuky, když po faulu ve vápně měli stejně jako domácí výhodu pokutového kopu, který bezpečně proměnil Čížek a Klobuky si tak vychutnali po dlouhé době výhru na hřišti Olovnických želv, jak si domácí říkají.

Olovnice - Klobuky 0:2

Kladenský deník - 01.10.2011

Olovnice v závěru půle v Pozdni snížila z penalty na 3:2 a po obrátce měla po vyrovnání možnosti také dokonat obrat. Zvrat ale odmítla a nakonec v 80. a 82. minutě dvakrát inkasovala (T. Hotový 3, Sachl, P. Štěpánek, M. Štěpánek - Novák 2, Sedlmayer).

Pozdeň - Olovnice 6:3    (2x F. Novák (1 z PK), T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 08.10.2011

Olovnice vyhrála slaboučké derby s Blevicemi díky střelecky disponovanému mladíkovi Sedlmayerovi. Sedmnáctiletý borčík nejprve po půlhodině hry vyrovnal a čtvrt hodiny před koncem rozhodl o těsné olovnické výhře. Vítězů bylo pouze jedenáct, například Solár má po srážce v Pozdni zlomené žebro.

Olovnice - Blevice 2:1    (J. Pergler, T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 15.10.2011

Zvoleněves navlékla šestý vítězný korálek. S Olovnicí to ale měla těžké, poněvadž musela Porazilem mazat jednogólovou ztrátu (T. Sedlmayer). Tři minuty po pauze se začal naplňovat osud hostů, kteří v úvodu nastřelili dvě tyčky. Kučera poslal mladičké domácí do vedení, pak z trestňáku zvýšil Valer, jenž posléze vyzval ke skórování Kratochvíla. Hosté neměli gólmana, chytal jim zraněný hráč Buchta. V první řadě je ale zradila koncovka.

Zvoleněves - Olovnice 4:1    (T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 22.10.2011

Zlonicím se začíná stále více prosazovat Demeter, jenž navazuje na kanonýrské časy. V Olovnici vstřelil dvě branky a u poslední byl na začátku akce, kterou zakončil Douša. Hosté ale první půli vyhráli pouze 1:0 (Špeta). V nástupu do druhé okamžitě zvýšili a tím bojovným domácím podřízli větev.

Olovnice - Zlonice 0:4

Kladenský deník - 29.10.2011

Vraný se vypořádalo s Olovnicí už do pauzy, když úvodní dějství vyhrálo 4:0. Hosté dali po obrátce výsledku pro ně alespoň trošku sympatičtější podobu. Na 4:1 upravil Sedlmayer a na 5:2 Tůma. Do pole ale museli nasadit brankářskou jedničku Turečka, poněvadž jich bylo akorát.

Vraný B - Olovnice 5:2    (M. Tůma, T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 05.11.2011

Olovnice - Uhy 0:2

Kladenský deník - 13.11.2011

Olovnice hrála v Černuci v deseti, přesto po maximálně bojovném výkonu vydolovala bod! A jak tvrdil předseda Viktorky Jiří Tymich, zasloužila si i tři. Dokázala ale jen smazat ztráty po gólech Červáška a Szajka.

Černuc - Olovnice 2:2    (F. Novák, M. Tureček)

Kladenský deník - 18.11.2011

Disciplinárka ukončila podzim

Na svém posledním podzimním zasedání potrestala okresní fotbalová disciplinárka lhotského Dušana Stádníka stopkou na čtyři utkání. Jeden duel si na jaře nezahrají Richard Knotek (Jedomělice), Tomáš Vimr (Zlonice) a Martin Bolen (Unhošť). Trest na jedno utkání dodatečně obdrželi i Filip Krejčí, Daniel Maudr (oba Stochov), Daniel Čonka (Zvoleněves), Lukáš Čičmanec (Švermov) a Jan Pergler (Olovnice). Všichni si ale už svůj postih odstáli.

Kladenský deník - 24.03.2012

Žižických bylo v Olovnici akorát do počtu, a poněvadž měli dva brankáře, šoupli svoji jedničku Švédu do útoku. Byl to právě on, kdo pěknou trefou otevřel skóre, a nakonec byl jediným střelcem hostů. Domácí na tom byli totožně, když ještě do přestávky určili Sedlmayerem konečný stav.

Olovnice - Žižice 1:1    (T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 31.03.2012

Také v Olovnici platilo, že komu foukal vítr do zad, ten měl převahu. Ani jeden ze soupeřů ji však nedokázal přetavit v alespoň jeden gólový efekt, tudíž si Tuřany odvezly plichtu.

Olovnice - Tuřany 0:0

Kladenský deník - 08.04.2012

Rozdíl mezi Velvary a Olovnicí byl v koncovce, proto vypadá výsledek 4:1 jednoznačně. Domácí posíleni o trio borců prvního týmu (Majtaník, Vošmera, Havrda) inkasovali jedinkrát, za stavu 3:0 snižoval Ouřada. Právě Havrda byl klíčovou postavou vítězů, poněvadž se mu povedl hattrick.

Velvary B - Olovnice 4:1    (F. Ouřada)

Kladenský deník - 14.04.2012

Nesmírně důležitou výhru vybojovala Olovnice s poslední, avšak zvedající se Knovízí. O třech bodech rozhodla už do přestávky, když dvakrát prostřelila soupeřova gólmana. Poprvé to byl Ouřada (20.), podruhé M. Tureček (39.). Do ochozů si našla cestu sedmdesátka diváků.

Olovnice - Knovíz 2:0    (F. Ouřada, M. Tureček)

Kladenský deník - 21.04.2012

První šanci měli v Jedomělicích Olovničtí, potom ale domácí proměnili penaltu, a když trestňák hostujícího Nováka těsně minul branku, získal kontrolu nad utkáním domácí favorit. Soupeři ale zápas sympaticky odmakali, byť se museli obejít bez brankáře Turečka, jenž si ve Velvarech zlomil prst. Mezi tyčemi ho důstojně zastoupil záložník Buchta. Hattrick zaznamenal Horák, dva zásahy mají na svědomí Nedvěd a Charvát. Jeden si připsali Plachý a Průcha.

Jedomělice - Olovnice 9:0

Kladenský deník - 28.04.2012

Cenné výhry si připsala Olovnice. Díky Novákovi a Perglerovi porazila Pozdeň.

Olovnice - Pozdeň 2:0    (F. Novák, J. Pergler)

Kladenský deník - 05.05.2012

Derby v Blevicích zvládly domácí. S prázdnou odjela Olovnice.

Blevice - Olovnice 3:0

Kladenský deník - 12.05.2012

S Olovnicí to v souboji se Zvoleněvsí vypadalo bledě, poněvadž v 9. a 10. minutě dvakrát inkasovala (P. Valer, Kratochvíl). Po obrátce z pokutového kopu snížil Novák, vyrovnal Sedlmayer a tři minuty před koncem opět Novák rozhodl. Chvíli před tím olovnický Tůma trefil tyč vlastní branky. Hosté podruhé za sebou prohráli utkání, v němž vedli o dvě branky.

Olovnice - Zvoleněves 3:2    (2x F. Novák (1 z PK), T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 19.05.2012

Zlonice zůstaly pod hranicí stovky branek, prémie deset piv tak duel s Olovnicí přečkala. Už v první minutě domácí podržel gólman Kopecký, jenž s vinglu vytáhl nepřímý kop hostů. Pak zaúřadoval Demeter, jenž za půl hodiny do svého zranění stihl dvě branky a dvě břevna. Do pauzy se trefil i jeho nahrávač Vimr. Na začátku druhé části se prosadil střídající Špeta a chvíli před koncem také Veselý. Poražení zaslouží pochvalu za druhou půli.

Zlonice - Olovnice 5:0

Kladenský deník - 26.05.2012

Zajímavý průběh měl zápas mezi Olovnicí a Vraným, jenž dohrávalo v osmi. Hosté se ujali vedení, pak dostal druhou žlutou Tůma a i v deseti přidali po obrátce z trestňáku druhý gól (Němec, Novák). Až pak domácí snížili Sedlmayerem a tentýž hráč po druhé žluté Plašilovi i vyrovnal. Když pak hostům odstoupil hráč pro zranění, odehrával se zbytek zápasu v jejich vápně. Několikrát vykopávali balon na čáře.

Olovnice - Vraný B 2:2    (2x T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 02.06.2012

Olovnice našla v Šulcovi nového kanonýra, jeho hattrick jí vynesl vynesl v Uhách tři body. Tři góly by ale na výhru nestačili, s jedním - prvním v utkání, musel přispěchat Solár. Domácí srovnali na poločasových 1:1 Valerem proměněnou desítkou, pak dvakrát upravili na jednobrankový rozdíl (J. Novák, R. Novák). Vyrovnat nedokázali ani proti deseti, když byl Olovnici vyloučen brankář Buchta, jehož mezi třemi tyčemi zastoupil hrdina zápasu Šulc.

Uhy - Olovnice 3:4    (3x P. Šulc, P. Solár)

Kladenský deník - 09.06.2012

V pěkném utkání porazila Olovnice Černuc. Domácí už vedli 3:0 (Solár, Nídr, Pergler), pak ale Viktorie snížila a po té, co hrála jen v deseti vstřelila kontaktní gól (Náprstek, Hykeš). Pět minut před koncem ale přišla druhá trefa Solára.

Olovnice - Černuc 4:2    (2x P. Solár, M. Nídr, J. Pergler)

Kladenský deník - 16.06.2012

Olovnice jela do Klobuk s jedenácti hráči, a když se jí ve 20. minutě zranil Tureček, hrála v deseti. Domácí se na zápas těšili a začátek jim vyšel jako reprezentaci na Euru proti Řecku, neboť v 5. min. vedli po hlavičce Čížka a krásné střele do levého vinglu v podání talentovaného Kubelky 2:0! Právě ten pak přidal ještě čtyři branky! Želvy, jak si hosté říkají, si doma zapoměly krunýř, tedy nešlo o krunýř, ale o dresy a registračky. Bez těchto věcí se hrát nedá. Naštěstí vše stihli napravit a ještě v čekací době.

Klobuky - Olovnice 5:0