Tomáš Horčička Volný hráč - přestup
Patrik Ševčík dorost
Pavel Pivarči     Dynamo Nelahozeves - přestup

Kladenský deník - 18.08.2012

Příprava: Klobuky - Olovnice 4:4 (2:1)    (2x Player 16, K. Zavoral, T. Sedlmayer).

Kladenský deník - 25.08.2012

Nováček se blýskl sedmi góly

Kolečský nováček měl premiéru ulehčenou. Olovnice si uřízla ostudu hned na prahu sezony, poněvadž se scházela jako švábi na pivo. Do poločasu šestkrát inkasovala, aniž by vystřelila na bránu. Po obrátce si navíc dala sedmý gól sama. Za vítěze se třikrát trefil Halík, dvakrát Pacek a jednou Fr. Dočekal.

Koleč - Olovnice 7:0

Kladenský deník - 01.09.2012

Tuřany v úvodním dějství jen razítkovaly olovnická břevna. Ve druhé se zlepšily a dvěma zásahy Kreháka získaly rozhodující náskok. S rozsáhlými absencemi zápasící hosté snížili až dvě minuty před koncem Šulcem.

Tuřany - Olovnice 2:1   (P. Šulc)

Kladenský deník - 08.09.2012

Proti bylo břevno

Stovka diváků si nenechala ujít derby mezi Olovnicí a Blevicemi, které přineslo první branku až po změně stran, kdy se hlavou prosadil Bednár. Nad domácími se ještě víc začalo smrákat čtvrt hodiny před koncem. K penaltě se postavil většinou neomylný exekutor Novák, tentokrát však napálil pouze blevické břevno a tím zřejmě odmítl první podzimní bodový zápis svého týmu. Pět minut na to dokonal olovnickou porážku opět Bednár, jenž má na kontě už pět branek a pomohl svému týmu na druhou příčku!

Olovnice - Blevice 0:2

Kladenský deník - 16.09.2012

Olovnice je v těžké krizi. Do Černuce přijela jen s devíti hráči, přesto v první půli dvakrát vedla díky vlastní brance a zásahu Nídra. Těsně před půlí domácí vyrovnali a po obrátce už hřiště ovládli. Čistý hattrick se povedl Kouteckému (dále: Potluka, Drbal, Martinovský).

Černuc - Olovnice 6:2   (vlastní, M. Nídr)

Kladenský deník - 22.09.2012

Pozdeň jela na hřiště Olovnice jako favorit a teorii naplnila už do poločasu, jejž vyhrála 4:0. Ve druhém domácí přidali, trefili jen tyčku. Nakonec ještě dvakrát kapitulovali (Hotový 3, P. Štěpánek 2, Koded).

Olovnice - Pozdeň 0:6

Kladenský deník - 30.09.2012

První tříbodový zisk mají v kapse Velvary, které si v souboji celků z chvostu tabulky výrazně vylepšily i skóre, když sedmi góly rozstřílely poslední Olovnici (Reimer 2, Picka 2, Pfleger, Koutský). Hosté se v derby cítili být poškozeni neodpískanou penaltou, mohli prý zaznamenat alespoň čestný úspěch.

Velvary B - Olovnice 7:0

Kladenský deník - 06.10.2012

Skončila dvě dlouhá čekání

I borci Olovnice si hlasitě odfoukli, poněvadž též oni se dočkali prvního vítězství. Už v 9. minutě proměnil Šulc desítku, pak ale byly lepší Uhy, které pouze orazítkovaly břevno. Po změně stran měli i další možnosti, víc se jich ale prý urodilo na olovnické straně. Ani jeden únik ale neskončil brankou. Důležitou výhru si domácí pojistili až z další standardky - trestňáku Nováka.

Olovnice - Uhy 2:0   (P. Šulc (PK), F. Novák)

Kladenský deník - 13.10.2012

Zvoleněves nasázela Olovnici osm fíků, vysokou výhru ale nepřeceňovala. Hosté přijeli jen v deseti a k tomu bez gólmana. Čtyřikrát se prosadil Kučera, jednou bráchové Porazilové, Valer a dorostenec Calta.

Zvoleněves - Olovnice 8:2   (T. Horčička, J. Novák)

Kladenský deník - 20.10.2012

Čtyři červené rozdal v Olovnici během 54. minuty rozhodčí A. Kindl (Nídr, Vymětalík - Kytka, Nikolajenko). Na góly však byli úspěšnější hosté z Otvovic, kteří už v úvodní minutě přečkali tutovku Sedlmayera. První branka padla až v době, kdy bylo na hřišti vylidněno. Hosté pak utekli o dva góly a po snížení Novákem v závěrečné minutě svoji výhru pojistili.

Olovnice - Otvovice 1:3   (F. Novák)

Kladenský deník - 25.10.2012

Rozvášnění kohouti si už na podzim nezahrají

Kladno - Po čtvrtečním zasedání okresní fotbalové disciplinárky je jisté, že dva borci letos dohráli. Za vzájemnou potyčku si čtyři utkání nezahrají Sergej Nikolajenko (Otvovice) a Martin Vymětalík (Olovnice). Jeden zápas budou stát jejich spoluhráči Michal Kytka, respektive Martin Nídr. Také další projednávaní hráči odešli se stopkou na jeden zápas. Konkrétně: Zdeněk Trousil (Běleč), Marek Kárník (Vinařice), Martin Švéda (Žižice), Jakub Švarc (Zlonice) a Ondřej Hlaváček (Sparta Kladno). Pouze s důtkou vyvázl Martin Kohout (Družec).

Kladenský deník - 27.10.2012

Zápas byl kvůli přetrvávajícímu dešti odložen na 8.11.2012 na umělou trávu do Rynholce. Výkop byl od 20:00.

Vraný B - Olovnice odloženo

Kladenský deník - 03.11.2012

Souboj posledního s prvním měl očekávaný scénář. Zlonice vyhrávaly v Olovnici za čtvrt hodiny 3:0 a postupem času ztrácely motivaci. Domácí alespoň těšilo, že dopadli lépe než druhá Koleč před týdnem. Za poražené snižoval na 4:1 Pergler a na 5:2 třiapadesátiletý Tůma. Na straně vítězů dal hattrick Demeter (jednou z PK), dále pálili Douša (2), Vimr (2) a Němec.

Olovnice - Zlonice 2:8   (J. Pergler, M. Tůma)

Kladenský deník - 08.11.2012

Ve vranském dresu řádili bráchové

Rynholec - V dohrávce 10. kola fotbalové III. třídy šlo o hodně. Na rynholecké umělce se střetly celky z chvostu tabulky. Po utkání byli spokojenější borci béčka Vraného, kteří připravili poslední Olovnici jubilejní desátou porážku. Poražení však herně překvapili a v první půli také dokázali Nídrem a Solárem vyrovnat. Pak ale třikrát inkasovali. Po gólu dali bratři M. a J. Plašilové a dvojčata J. a O. Vébrovi. Jednou se trefil Capl. Druhý z Plašilů pak utkání po šarvátce s Valkounem nedohrál. Oba dostali červenou.

Vraný B - Olovnice 5:2    (M. Nídr, P. Solár)

Kladenský deník - 10.11.2012

Olovnice měla nervy na pochodu

Mladičké Klobuky měly pořádnou šichtu s poslední Olovnicí, jenž vyhrávala (Sedlmayer) a posléze vyrovnávala veteránem Tůmou na 2:2. To už byli hosté po zranění v deseti. Ač podali nejlepší podzimní výkon nebyli za něj odměněni, protože dostali třetí gól a dvě minuty před koncem jim sudí upřel jasnou desítku, což uznali i domácí. Olovnice si prý remízu zasloužila, na druhou stranu se Klobučtí divili, že někteří její borci po hrubých urážkách utkání vůbec dohráli. Padaly jen žluté. Za vítěze stříleli Svoboda (2) a Kubelka.

Klobuky - Olovnice 3:2   (T. Sedlmayer, M. Tůma)

Kladenský deník - 17.11.2012

Dvě šestizápasové série porážek musela na podzim skousnout Olovnice. Druhou završila doma, kde podlehla Žižicím. Hosty ctila častější střelba a produktivita, která byla na straně poražených nulová. Olovničtí přes porážku chválili výkon soudce Jandáka. Góly vítězů dali P. Klempt a L. Gil (2).

Olovnice - Žižice 0:3

Kladenský deník - 22.11.2012

Sedmnáct ostrých pro vinařické borce

Kladno - Okresní fotbalový senát nejvíc zaměstnal rozhodčí Luděk Hykl a jeho mariáš v utkání A skupiny IV. třídy V. Přítočno B - Vinařice B. Vysypal v něm čtyři hráče hostů, kteří do kupy vyfasovali 17 ostrých - osm zápasů bude stát Jan Šašek, čtyři Martin Hochman a Milan Tůma, jedno utkání dostal Jan Doležal. Stejně dopadl dorostenec Pozdně Patrik Hubáček a také Jakub Gábor (Otvovice), jenž už si trest odstál. V dohrávce 10. kola B skupiny III. třídy si vjeli do vlasů Pavel Valkoun (Olovnice) a Jan Plašil (Vraný B). Oba vyfasovali stopku na čtyři utkání, přičemž dvě utkání se jich už netýkala.

Změny v kádru před jarem

Miroslav Ouřada Sokol Dobrovíz - hostování do 30.06.2013

Milan Bláha obnovení registrace
Ondřej Suchánek střídavý start - FK Brandýsek

Kladenský deník - 09.03.2013

Příprava: Olovnice - Zvoleněves 2:6 (2:1)   (O. Suchánek (PK), M. Nídr)   (hřiště SK Slatina)

Kladenský deník - 23.03.2013

Zápas byl kvůli sněhu přeložen na 01.05.2013.

Olovnice - Koleč odloženo

Kladenský deník - 30.03.2013

Zápas byl kvůli sněhu přeložen na 08.05.2013.

Olovnice - Tuřany odloženo

Kladenský deník - 06.04.2013

Poslední Olovnice oprášila kanonýra, rozhodčího Bláhu, jenž shodil patnáct kilo, aby se mohl vrátit na trávník coby aktivní hráč. Jeho přítomnost byla znát, i když se na remíze 1:1 střelecky nepodílel. Obě branky korektního a pěkného utkání padly hlavou po rohových kopech. První vstřelil domácí Bednár, vyrovnával Šulc. Pochvalu za svůj výkon zaslouží brankář hostů Tureček. Oba soupeři chválí soudce Bázlera.

Blevice - Olovnice 1:1   (P. Šulc)

Kladenský deník - 13.04.2013

Jediný gól rozhodl také duel v Olovnici. Jeho autorem byl šest minut před koncem černucký Červášek. Domácí se museli vypořádat s dvěma ztrátami. Už po dvaceti minutách odstoupil Bláha a v poločase i stoper Novák. K zajímavé situaci došlo minutu před přestávkou, kdy hosté během několika málo vteřin nastřelili dvě břevna a třikrát nechali vyniknout brankáře Turečka.

Olovnice - Černuc 0:1

Kladenský deník - 20.04.2013

Pozdeň - Tureček 0:0, tak by to bylo výstižnější. Domácí borci se marně snažili překonat gólmana posledního celku tabulky. Strážce olovnické svatyně Tureček má na jaře fazonu jako řemen a díky němu jeho tým získal bod. Teprve druhý z venku.

Pozdeň - Olovnice 0:0

Kladenský deník - 25.04.2013

Disciplinárka vynesla tresty

Martin Nídr (Olovnice) stop na 3 zápasy. Petr Solár (Olovnice) stop na 6 zápasů.

Kladenský deník - 27.04.2013

Derby v Olovnici moc nenadchlo. Poslední domácí si opět nezakřičeli gól, zatímco soupeři z Velvar to dovolili třikrát, byť ani on nepředvedl zázraky (Simik 2, Nádherný).

Olovnice - Velvary B 0:3

Kladenský deník - 01.05.2013

Olovnice - Koleč 2:4   (2x F. Novák)

Kladenský deník - 04.05.2013

Poprvé na jaře vyhrály také Uhy. Do souboje s poslední Olovnicí trenér Petr Hájek překopal sestavu, a to se mu vyplatilo. Vítězný gól vstřelil už v prvním poločase R. Novák, jenž po obrátce zatřásl ještě břevnem. Hosté nejvíc hrozili ze standardních situací.

Uhy - Olovnice 1:0

Kladenský deník - 08.05.2013

Olovnice - Tuřany 1:2   (M. Bláha)

Kladenský deník - 11.05.2013

Druhou bezbrankovou remízu na jaře zaznamenala poslední Olovnice, pro kterou je vstřelit branku neřešitelný rébus. To se potvrdilo i v malém derby se Zvoleněvsí, jejíž barvy hájí pár borců s olovnickými kořeny. Utkání začalo minutou ticha k uctění památky nedávno zesnulého funkcionáře domácího klubu Jaroslava Ševčíka. Samotné utkání mělo svoji kvalitu a oba týmy se po utkání dočkaly aplausu diváků.

Olovnice - Zvoleněves 0:0

Kladenský deník - 18.05.2013

Největší překvapení se zrodilo v Otvovicích, kde poslední Olovnice vedla v 15. minutě už 2:0 (Nídr, M. Novák)! Do pauzy však bylo díky Šarochovi a úniku Bečana srovnáno. Krátce po ní opět Šaroch dokonal obrat a vypadalo to, že body zůstanou doma. Jenže pět minut před koncem už podruhé chyboval brankář Petřina a hosté si tak odvezli díky Nídrovi senzační bod ze hřiště týmu, který v posledních kolech nabral výtečnou fazonu. Posteskli si také, že u dvou inkasovaných branek měli smůlu.

Otvovice - Olovnice 3:3   (2x M. Nídr, M. Novák)

Kladenský deník - 25.05.2013

Olovnických borců bylo v pět hodin pouze osm, nakonec povolali do zbraně i starší kluky, aby jich vůbec bylo jedenáct. Při takovémto stavu věcí nebylo divu, že hosté z Vraného jim nasázeli pět branek. První gól zápasu však vstřelili poražení Sedlmayerem, jenž dohrával se zraněním. Olovničtí nemohou být už ani teoreticky lepší než poslední.

Olovnice - Vraný B 1:5   (T. Sedlmayer)

Kladenský deník - 01.06.2013

Lídr se s posledním nepáral

V jediném odehraném utkání se potkaly celky z obou pólů tabulky. První Zlonice se bez nejmenších problémů vypořádaly s poslední Olovnicí, která přijela pouze s deseti borci. Domácí vyhráli 8:0, přičemž půle pro ně vyzněla poměrem 5:0. Dvěma góly načal hosty Demeter, další dva vstřelil Vimr. Mezi jejich zásahy se mohl vtěsnat Košťák, jenž nedal penaltu. Půli však uzavřel krásnou gólovou bombou levačkou. Po obrátce usměrnil balon do olovnické sítě patičkou Koukolíček a poslední dvě trefy si pronajal Němec. Při první jeho dělovka mále pochroumala brankářovy ruce, u druhé si přizval na pomoc tyčku.

Zlonice - Olovnice 8:0

Kladenský deník - 08.06.2013

Olovnice se proti Klobukům docela sešla a fotbal její borce i bavil. V 68. minutě po úniku Berta dokázal vyrovnat, výhra ji však nebyla ani tentokrát přána. Prohrála brankou z konce pětiminutového prodloužení. Z pěkného utkání tak vinou špatné koncovky nemá ani bod. Ta byla mizerná i v podání hostů, jimž přihrály všechny tři body trefy Čížka a Hřiba.

Olovnice - Klobuky 1:2   (J. Berta)

Kladenský deník - 15.06.2013

Žžice měly pěkné jaro, osmou výhru si připsaly s Olovnicí, která odolávala jen poločas (1:0). Ve druhém jí došly síly a domácí svoje vedení zvýšili na konečný rozdíl sedmi branek. Na trávník se vrátil kanonýr Koten, jenž zřejmě ze svého umění nic neztratil. Trefil se dvakrát, jednou se k němu přidali Čablík, Bečvář ml., Klempt, L. Gil a z penalty i brankář Švéda.

Žižice - Olovnice 7:0