Matěj Vorlíček Slavoj Zvoleněves - konec střídavého startu
Vítězslav Ocásek Slavoj Zvoleněves - konec střídavého startu
Michal Ocásek obnovení registrace
Jaroslav Vosmík SK Slatina - přestup
David Koblenc obnovení registrace

Kladenský deník - 25.08.2015

Nejzajímavější zápas se hrál v Černuci, kde se ve velmi dobrém světle ukázali mladíci Olovnice. Nakonec si ale odvezli pouze bod, když v utkání stále dotahovali. Na konečných 3:3 vyrovnali deset minut po přestávce. Rozstřel lépe zvládl jejich sok, který proměnil všechny tři pokusy. Vítězný zařídil vršovickým dloubáčkem Enický, jenž společně s O. Potlukou a Zíchou skóroval i v základní hrací době.

Černuc B - Olovnice 4:3 pp   (Mat. Vorlíček, O. Suchánek, V. Karlovský)

Kladenský deník - 01.09.2015

Na čele tabulky B skupiny se usadila Slatina, jež i druhý zápas vyhrála 2:0. Tentokrát to bylo v derby v Olovnici, které rozhodla už v prvním poločase, kdy Ševčíka překonali R. Schönfelder a kanonýr Tureček, jenž dlouhé sezóny střílel góly v olovnických barvách. Souboj generací tak vyzněl pro hosty.

Olovnice - Slatina 0:2

Kladenský deník - 08.09.2015

Mladičká Olovnice poprvé vyhrála. Na hřišti ostrých hochů z Třebichovic ale tři body hodně bolely. Už po necelé minutě skončil zápas pro olovnického Michala Vorlíčka. Hosté si nakonec odvezli výhru 4:2. Kdyby ale lépe zvládali koncovku, mohla být o dost výraznější. Dvěma góly k bodům přispěl Suchánek, jedním Ocásek a Pergler. Za domácí snižovali Močarko a Dvořák.

Třebichovice - Olovnice 2:4   (2x O. Suchánek, J. Pergler, V. Ocásek)

Kladenský deník - 15.09.2015

Z první výhry se těšily Zákolany, které si ji přivezly z Olovnice. Za deset minut vedly 2:0. Nejprve využily nedorozumění mezi gólmanem a obráncem (Zaňák) a pak skončil za čárou výkop brankáře Nováka, jemuž pomohl i vítr. V dobrém utkání poražení napálil tyčku a snížili až v 87. minutě Perglerem.

Olovnice - Zákolany 1:2  (J. Pergler)

Kladenský deník - 22.09.2015

V Otvovicích si zkomplikovala cestu za třemi body Olovnice. Deset minut před koncem zvýšila Suchánkem na 3:0 a místo poklidné dohrávky si nechala dát v posledních minutách dvě branky. Druhou výhru však uhájila.

Otvovice B - Olovnice 2:3   (2x O. Suchánek, P. Pivarči)

Kladenský deník - 29.09.2015

Olovnice se zvedá. Proti Pozdni odehrála pěknou partii, již vyhrála zásluhou dvou branek Suchánka. Důležitým momentem byla penalta v podání hostů. Domácí neměli brankáře, proto se mezi tyče postavil bývalý stoper Kinter, který byl za stavu 1:0 včas u tyčky, kde kryl přízemní střelu.

Olovnice - Pozdeň B 2:0   (2x O. Suchánek)

Kladenský deník - 06.10.2015

Derby se hrálo v Neuměřicích, kde tahali za kratší konec borci Olovnice. Hosté dokázali před 70 diváky smazat dvougólové manko. Chvíli po vyrovnávací brance Suchánka ale rozhodl svým druhým zásahem Třeček.

Neuměřice B - Olovnice 3:2   (2x O. Suchánek)

Kladenský deník - 13.10.2015

Stejně bodů jako Otvovičtí mají po výhře v Olovnici Zlonice, k nimž se přiklonilo štěstí. Domácí totiž hráli pěkný fotbal a vedli krásnou brankou Koblence z první půle. Po obrátce vyrazil jejich brankář míč do hlavy obránce a rázem bylo vše jinak. Zloničtí pak využili útlumu soupeře k dalším dvěma brankám.

Olovnice - Zlonice B 1:3   (D. Koblenc)

Kladenský deník - 20.10.2015

Hattrick Hrubého zajistil Hrdlívu skalp Olovnice, která Karlovským pouze vyrovnala na 1:1.

Hrdlív B - Olovnice 4:1   (V. Karlovský)

Exhibice - 24.10.2015

Olovnice - stará garda Olovnice 4:5   (2x M. Vymětalík, J. Pergler, M. Vacovský - 2x O. Suchánek, P. Valkoun, M. Tůma, J. Vosmík)

Přátelský zápas - 13.03.2016

Olovnice - Zvoleněves 2:1   (D. Koblenc, Jiří Berta)

Přátelský zápas - 31.03.2016

Olovnice - Barceroma 3:2   (V. Ocásek, M. Vymětalík, M. Vrchota)

Přátelský zápas - 17.04.2016

Olovnice - Barceroma 2:0   (2x M. Vrchota)

Kladenský deník - 26.04.2016

Olovnice měla výtečný vstup do jara. Za dvacet minut vedla v solidním utkání nad Černucí 3:0. To však bylo z její střelecké produkce vše. Po změně stran byl zápas vyrovnanější a hosté jedním zásahem prohru korigovali, když předtím ke konci poločasu neproměnili pokutový kop.

Olovnice - Černuc B 3:1   (D. Cvrček, O. Suchánek, P. Pivarči)

Kladenský deník - 03.05.2016

Dobré derby se hrálo ve Slatině, která v nastavení vyrovnaného zápasu přemohla Olovnice, za kterou nastoupila legenda - Fr. Novák. Ani on ale nezabránil Sobotovi dát hlavou gól, jímž zápas otočil.

Slatina - Olovnice 2:1   (D. Cvrček)

Kladenský deník - 10.05.2016

V Olovnici na sebe narazily týmy z chvostu tabulky, přičemž do domácí klece musel Salač, který naposledy chytal v žácích. Třebichovičtí po jediných šancích vedli už 2:0, do půle ale bylo srovnáno, když Bednár ještě nedal desítku. Po obrátce už domácí zápas zvládli.

Olovnice - Třebichovice 4:3   (O. Suchánek, D. Cvrček, Jiří Berta, M. Ouřada)

Kladenský deník - 17.05.2016

Zákolany po výhře nad Slatinou doma zaváhaly s Olovnicí. V první půli byly o malinko lepší a vyhrály ji díky dalšímu zásahu Ukrajince Masleye. Po obrátce se poměr vyrovnal a vyrovnalo se i skóre. Zápas dovedl do rozstřelu Pivarči. Rozhodla až šestá série.

Zákolany - Olovnice 1:2 np   (P. Pivarči, A. Listík (rozhodující PK))

Kladenský deník - 24.05.2016

Ani třetí tým tabulky neuspěl. Na Otvovice si vyšlápla v dobrém utkání Olovnice, již poslal do vedení Vorlíček. Ten však později kopl penaltu do břevna, a tak výhru domácích jistil až čtyři minuty před koncem Vrchota.

Olovnice - Otvovice B 2:0   (M. Vorlíček, M. Vrchota)

Kladenský deník - 31.05.2016

Olovnice brala tři body v Pozdni, kde prohrávala 0:2. Obrat nastartovala nechytatelná dělovka Berty z trestňáku z 25m, dokonal ho dvěma zásahy Pivarči.

Pozdeň B - Olovnice 2:3   (2x P. Pivarči, Jiří Berta)

Kladenský deník - 07.06.2016

Olovnice v derby smetla před osmdesáti diváky áčkaři posílené Neuměřice, které odehrály dobrou první půli. Ve druhé dominovali domácí. Jejich stoper Pergler dal životní gól, když prošel celým hřištěm a upravil na 3:1.

Olovnice - Neuměřice B 6:1   (2x O. Suchánek, J. Pergler, M. Vorlíček, M. Vymětalík, A. Listík)

Kladenský deník - 14.06.2016

Dobrý zápas se hrál ve Zlonicích, kde domácí rozhodli o své výhře až po změně stran, kdy nastříleli všechny tři góly. Mladí hosté opět podali slibný výkon a časem budou určitě patřit mezi favority soutěže.

Zlonice B - Olovnice 3:0

Kladenský deník - 21.06.2016

Olovnice otočila dvěma ranami z dálky skóre v utkání s Hrdlívem. Do druhé půle ale začalo pršet, což domácím borcům nesvědčilo. Přestali hrát a soupeři nabídli tři body.

Olovnice - Hrdlív B 2:3   (Jiří Berta, O. Suchánek)

Exhibice - 25.06.2016

Olovnice - stará garda Olovnice 7:4   (2x P. Veselý, 2x J. Pergler, D. Cvrček, M. Berta - J. Dušek, F. Novák, M. Buchta (PK), P. Valkoun)