Dřetovice 3:2 Olovnice

3' - zcela sám se před naším brankářem ocitnul Panáček, ale naštěstí trefil jen nohy Patrika Ševčíka

9' - další šance hráče s číslem devět na zádech, tentokrát hlavičkoval nad po kopu od rohového praporku

20' - po dvaceti minutách začínáme mít herně i na šance jasně navrch, "Mártyho" jedovka se neujala a chvíli poté zachránila domácí od pohromy levá štangle

23' - narážečka Martina Nídra s Ondrou Suchánkem skončila vyloženou brankovou příležitostí druhého jmenovaného, ale gól z toho rovněž nebyl, Suchi nastřelil jen dobře postaveného strážce dřetovické brány

24' - rohový kop rozehrává Dominik Cvrček přesně na hlavu Víti Ocáska a ten nás hlavičkou o zem posílá do vedení, míč doputoval přesně ke vzdálenější tyči - 0:1

32' - domácí obránce Petr Hrubý se vydal na útočný výlet, který zakončil bohužel pro nás povedenou střelou z vápna, míč s pomocí brankové konstrukce zaplul přesně do sítě - 1:1

57' - souboj Ondry Suchánka s domácím brankářem vyvolal nepřiměřenou reakci místních hráčů, kteří následně po odpískání atakovali naše útočníky Suchánka s Nídrem a zbytek zápasu se hrál za neustálého nadávání obou stran na rozhodčího, který utkání nezvládnul a místy to skutečně vypadalo, že se tento duel snad ani nemůže dohrát

65' - frustrace z inkriminované minuty dolehla na některé naše hráče a po zbytečném faulu Honzy Pergla zahrávali domácí penaltu, kterou hráč číslo šest - Pavel Franc proměnil a naklonil misky vah na dřetovickou stranu - 2:1

71' - dominanci v celém utkání - herně i na šance korunuje brankou Ondřej Suchánek, který po vráceném míči hlavou do vápna od Víti Ocáska levačkou vyrovnává stav tohoto duelu - 2:2

78' - aplaus si vysloužil pravý bek Petr Veselý, jehož pěkný projektil musel domácí gólman vytlačit alespoň na roh

82' - klíčový moment celého mače, rychlý expres Ondra Suchánek frnknul dřetovickým obráncům, ale ve finální fázi nedokázal vměstnat svůj pokus mezi tři tyče - a pak přišlo ono staré známé, nedáš - dostaneš

87' - domácí se totiž chvíli před koncem dostali z ojedinělého nákopu do své jediné stoprocentní šance ve druhém dějství, když naši obránci nechali trestuhodně neobsazeného Michala Panáčka a ten z druhého doteku pod břevno skóroval - 3:2

Dnes se opět ukázalo, že fotbal nemá logiku. Drtivou většinu utkání jsme hráli na domácí polovině, ale víc než dvě branky jsme z tohoto tlaku a šancí nevytěžili. Dřetovice zejména ve druhé půli téměř vyklidily pole působnosti, ale z ojedinělé hrubky v naší obraně docílily vítězné branky. Nezbývá nám nic jiného, než pokusit se o reparát a přivést nějaké ty body hned za týden v sobotu 16. září z dalšího venkovního utkání, které hrajeme už od 16:30 tentokrát v Knovízi. Přijeďte fandit!

Sparta Dřetovice - Sokol Olovnice 3:2 (1:1)