Neuměřice 3:2 Olovnice

3' - poslední podzimní derby mistrák nabídl rychlé branky na obou stranách, nejdříve se prosadil neuměřický Miroslav Jaroš střelou z hranice šestnáctky, která skončila přesně v levé šibenici - 1:0

8' - vyrovnáváme o pět minut později, kdy "FERRY" přesnou přihrávkou vyslal vstříc domácí bráně Petra Solára a ten zkušeně a nekompromisně zakončil - 1:1

10' - autor vstřeleného gólu musel ovšem chvíli poté nuceně rozbahněnou hrací plochu opustit, neboť si přivodil svalové zranění, jeho místo tak po zbytek zápasu zaujal na pozici středního záložníka - Jiří Berta

17' - další povedený pas Františka Nováka zužitkoval tentokrát Ondřej Suchánek, tomu bylo sice při této akci odmáváno ofsajdové postavení, vzhledem k pozdnímu zvednutí praporku domácího asistenta se hlavní arbitr rozhodl branku uznat - 1:2

21' - v šanci neuměřický Růně, jehož zakončení z bezprostřední blízkosti vytlačil na roh Patrik Ševčík

40' - před odchodem do šaten k vidění ještě jedna velká příležitost místních plejerů, při níž Jaroš orazítkoval břevno a následnou dorážku opět musel Patrik vyrazit alespoň na rohový kop

49' - úvod druhé půle přinesl šanci Martina Nídra, který se šikovně zbavil všech obránců - zakončit mezi tři tyče se mu nepovedlo

52' - aktivní domácí hráči se propracovali k přímému volnému kopu, s jeho rozehráním si už počínali hůře, dlouho je to však mrzet nemuselo

56' - po dvou chytrých přihrávkách od svých spoluhráčů se v zakončení zjevil osamocený Martin Simík a začínalo se od začátku - 2:2

70' - utkání nakonec rozhodl moment, při kterém náš brankář Ševčík fauloval ve vápně domácího kapitána Tlustého a následnou nařízenou penaltu bezpečně proměnil Daniel Karel - 3:2

71' - kontrovat jsme mohli hned po rozehrávce, "MÁRTYHO" ve stoprocentní tutovce vychytal neuměřický gólman Zelený

75' - ještě další dvě loženky tento duel přinesl, patnáct minut před koncem se vydal na dlouhý výlet přes celé hřiště stoper Novotný, naštěstí při zakončení mu míč sjel z kopačky a k ohrožení naší chaty tedy nedošlo

76' - poslední solidní příležitost měl Ondra Suchánek, střílel ovšem na dlouhou nohu a Zeleného tak nepřekonal

V závěrečném podzimním kole se na rozbahněném hřišti fotbal moc hrát nedal, v bitvě dvou ze tří nejprostupnějších obran této třídy vyhráli o gól domácí a náš tým si tak připsal už devátou porážku ze třinácti kol v základní hrací době. Přezimujeme o skóre na předposledním místě tabulky a na jaře nás čeká společně s Knovízí (11 bodů), Otvovicemi (8 bodů) a Černucí B (8 bodů) boj o záchranu. Nyní následuje tříměsíční zimní přestávka. Všem hráčům, funkcionářům, fanouškům, protihráčům, lidem kolem fotbalu i mimo něj přejeme Veselé Vánoce a Šťastný nový rok a v jarní části sezóny naviděnou! Sportu zdar a fotbalu obzvláště!

Sokol Neuměřice - Sokol Olovnice 3:2 (1:2)