Tomáš Sedlmayer obnovení registrace

Přátelský zápas - 19.08.2018

Olovnice - Kralupy 1901 "B" 0:10

Kladenský deník - 28.08.2018

Lehce vyhecované derby v rozstřelu zvládly Neuměřice, všechny čtyři góly ale padly až v poslední půlhodině. Olovnice v rozstřelu prohrávala už 1:3, rozhodla však až osmá série, v které se prosadil jen trenér mládežnické reprezentace juda Sedmidubský.

Neuměřice - Olovnice 3:2 pp   (R. Bednár, D. Koblenc)

Kladenský deník - 04.09.2018

Olovnice bylo proti Otvovicím půl hodiny lepší, spálila však i ty největší šance, za což zaplatila dvěmi slepenými góly po rychlých kontrech. Novák sice z penalty snížil, avšak hosté rovněž výhody desítky využili. Byla však kvůli porušení pravidel opakovaná. Tu první Ševčík lapil. Poražení dohrávali v deseti.

Olovnice - Otvovice 1:3   (F. Novák (PK))

Kladenský deník - 11.09.2018

Už druhá je Stehelčeves. Na jejím hřišti neměla nárok Olovnice. Dvěma góly přispěl k hladké výhře favorita kapitán Hafenrichter a Kopřiva, který má na kontě už čtyři branky, a to i díky letnímu výraznému posílení týmu.

Stehelčeves - Olovnice 7:1   (V. Ocásek)

Kladenský deník - 18.09.2018

Když se soudce nadechoval, že ukončí utkání, opřel se do míče žižický kapitán Eichler a krásnou ránou zajistil hostům tři body. Olovnice ale vedla dvě minuty před koncem 3:2! Až pak vítězové využili přesilovku za hloupé vyloučení Stojky. V první půli se blýskl gólman vítězů Černý, který čapnul penaltu Novákovi. Za půl minuty však bylo přece jen srovnáno (1:1).

Olovnice - Žižice 3:4   (2x M. Vorlíček, D. Cvrček)

Kladenský deník - 25.09.2018

Hrdlív hrál pěkně a s chutí, přičemž devíti góly deklasoval Olovnici, která se prosadila až za stavu 0:8. Střelcem utkání byl čtyřbrankový Kočinský, jemuž prý arbitr další gól upřel. Hosté stále hrají bez střelců Bednára a Nídra.

Hrdlív - Olovnice 9:2   (D. Cvrček (PK), F. Novák)

Kladenský deník - 02.10.2018

Olovnice opustila poslední příčku. S Dřetovicemi sice prohrávala poločas, byla ale lepším celkem a kapitánem Novákem z desítky srovnala. Pět minut na to ji zajistil první výhru v sezoně Stojka. Mohla však být vyšši.

Olovnice - Dřetovice 2:1   (F. Novák (PK), V. Stojka)

Kladenský deník - 09.10.2018

Olovnice statečně vzdorovala ve Smečně, kde záhy prohrávala s favoritem 1:3. Po změně stran si dokonce vypracovala víc příležitostí než domácí. Bohužel pro ni až těsně před koncem dokázala snížit brankou Nídra na nejtěsnější rozdíl.

Smečno - Olovnice 4:3   (2x M. Ocásek, M. Nídr)

Kladenský deník - 16.10.2018

Víc než hodinu hry mohla Olovnice pomýšlet v souboji s prvními Uhy na nějaký ten bodík. Pekárek však svým druhým gólem její naděje zhatil. První vstřelil z trestňáku, druhý po rohu hlavou.

Olovnice - Uhy 0:3

Kladenský deník - 23.10.2018

Olovnice odehrála v Pozdni výborný první poločas (2:0), na dlouho však přišla o kapitána Nováka, jemuž ve 36. minutě rupla achilovka. Do druhé části domácí nasadili šutéra áčka Petra Štěpánka, který hattrickem pomohl k obratu. Navíc si hosté dali vlastence.

Pozdeň B - Olovnice 5:2   (V. Ocásek, M. Nídr)

Kladenský deník - 30.10.2018

Koleč nadělila čistého bůra Olovnici, která sympaticky bojovala až do konce. Bojovnost ctila i vítěze, kteří neváhali padat do střel, tudíž brankáře Packa s nadsázkou ani nepotřebovali.

Koleč - Olovnice 5:0

Kladenský deník - 06.11.2018

Střet dvou nejhorších celků vyzněl v Olovnici pro Knovíz. V herně vyrovnaném utkání si domácí vypracovali jen dvě šance. Duel viděl i jejich nejstarší žijící bývalý hráč, 88 letý Ferry Fediuk, jenž přijel z Prahy.

Olovnice - Knovíz 0:2

Kladenský deník - 13.11.2018

Blevice ukončili střelecké trápení dlouhé 392 minut opravdu rázně. Za šest minut vedly nad Olovnicí 2:0. Když pak přidaly další dva góly, zádlo se být hotovo. Hosté však byli většinu zápasu lepší a až v závěru půle dvakrát zamířili přesně. Po hodině hry se dostali i na dostřel. Víc však nedokázali. Oba celky byly citelně oslabeny.

Blevice - Olovnice 4:3   (2x M. Vorlíček, M. Ocásek)

Kladenský deník - 20.11.2018

Mladá Olovnice opět hrála pěkně, znovu ovšem jen po šestnáctku soupeře, dál si většinou neví rady. Tuřanští tak zakončili podzim výhrou, kterou jim přiklepl hattrick Frolíka. Dvakrát to bylo totožně po dlouhém autu do vápna.

Olovnice - Tuřany 0:3

Změny v kádru před jarem

Ivan Štofl AFK Veltrusy - přestup
Tomáš Puss Jiskra Kojetice u Prahy - přestup
Lukáš Tlustý Slavoj Zvoleněves - přestup

Přátelský zápas - 24.02.2019

Dolany B - Olovnice 1:3   (M. Nídr, T. Sedlmayer, V. Ocásek (PK))

Kladenský deník - 26.03.2019

Remízu v derby v Olovnici měla na svědomí penalta z 90. minuty, z které Neuměřice vyrovnaly. V nastavení chtěli desítku i domácí, sudí ale měl jiný názor. Své umění tak museli prokázat až v rozstřelu.

Olovnice - Neuměřice 2:1 np   (T. Sedlmayer, M. Nídr (rozhodující PK))

Kladenský deník - 02.04.2019

Poslední Olovnice ztrácí už devět bodů, protože nezvládla zápas v Otvovicích, který jediným gólem rozhodl domácí kanonýr Kvapil. Dal ho z desítky. Jeho týmu, stejně jako před týdnem, stačila ke třem bodům jedna jediná branka.

Otvovice - Olovnice 1:0

Kladenský deník - 09.04.2019

Poslední Olovnice byla v pěkném utkání druhé Stehelčevsi důstojným soupeřem. Za stavu 0:1 nastřelila tyč, hosté pak pět minut před koncem rozhodli. Olovnickým se brzy vrátí kapitán Novák, jenž se uzdravuje po přetržené achilovce.

Olovnice - Stehelčeves 0:2

Kladenský deník - 16.04.2019

Na podzim vyhrály Žižice v Olovnici až díky dvěma gólům z posledních vteřin. V sobotu už je poslední celek obral o bod. Ač se k utkání scházel jako švabi na pivo, na trávníku dřel, jak jen to šlo. Díky nesmírné bojovnosti a neschopnosti favorita skórovat získal nakonec zasloužený bod.

Žižice - Olovnice 1:0 pp

Kladenský deník - 23.04.2019

Olovnice vzdorovala výbornému Hrdlívu do třetího gólu, pak odpadla.

Olovnice - Hrdlív 1:7   (D. Cvrček)

Kladenský deník - 30.04.2019

Rozhodl věštec Stojka

Olovnici přišel poprvné na jaře Stojka a už předem hlásil, že budou tři body. A také byly! V Dřetovicích vstřelil oba góly hostů, přičemž v první půli při nich stáli všichni svatí, poněvadž Sparta třikrát mířila do konstrukce. Bylo to teprve druhá výhra olovnických borců za tři body. První vybojovali rovněž s Dřetovicemi! Vítězný gól tehdy zaznamenal, kdo jiný, než Stojka.

Dřetovice - Olovnice 1:2   (2x V. Stojka)

Kladenský deník - 07.05.2019

Další překvapení kola je výhra Olovnice nad Smečnem, které hrálo pěkný fotbal, na domácí plejery to však nestačilo. Ti se sešli v silné sestavě, včetně Bednára, který si hattrickem připoměl svá nejslavnější léta. A to ještě dost šancí spálil.

Olovnice - Smečno 4:2   (3x R. Bednár, V. Ocásek)

Kladenský deník - 14.05.2019

Souboj lídra s posledním skončil jen těsnou výhrou Uhů, kterým patřila první půle, v níž mohly duel rozhodnout. Po obrátce ale Olovnice přidala a byla dokonce lepším týmem. Bohužel pro ni dokázala Bednárem pouze snížit na konečných 3:2. Navíc jednu střelu hostů vytlačil brankář na tyč.

Uhy - Olovnice 3:2   (T. Puss, R. Bednár)

Kladenský deník - 21.05.2019

Olovnice se na deklu nelíbí a po výhře nad Pozdní se mocně dotahuje na Knovíz. V první půli měli Pozdenští tři pěkné šance, včetně nastřleného břevna. Prohráli ji ale 0:2. Po změně stran dobře hrající domácí svoji výhru zvýraznili. Dvakrát se v utkání trefil Puss.

Olovnice - Pozdeň B 4:1   (2x T. Puss, R. Bednár, I. Štofl)

Kladenský deník - 28.05.2019

Nad Olovnicí se rychle zatáhla mračna. Za dvacet minut prohrávala s Kolčí 0:2. Po změně stran však mraky rázně rozehnala. Svoji převahu přetavila v pět branek, přičemž hattrickem se blýskl Štofl. Vítězný gól ale dal Karlovský. Bylo to ve vypůjčené kopačce od přihlížejícího Michala Nováka. Jeho bota dala branku po 16 letech!

Olovnice - Koleč 5:2   (3x I. Štofl, V. Karlovský, V. Ocásek)

Kladenský deník - 04.06.2019

Olovnice odmítla možnost opustit poslední příčku. Na hřišti největšího konkurenta Knovíze totálně zaspala začátek. Za osm minut prohrávala 0:4, a když se po půlhodině vykartoval do té doby její nejlepší hráč Štofl (hodil dres pod nohy rozhodčímu), bylo definitivně vymalováno. Pod první dvě branky se výrazně podepsal brankář poražených. Hattrick se povedl Radkovi.

Knovíz - Olovnice 8:3   (2x D. Koblenc, V. Ocásek)

Kladenský deník - 11.06.2019

Poslední pozici opustila Olovnice, jež v derby přemohla Blevice. Dobrý zápas rozhodl čtvrt hodiny před koncem, kdy po míči za obranu přehodil brankáře hostů Štofl.

Olovnice - Blevice 1:0   (I. Štofl)

Kladenský deník - 18.06.2019

Důležité utkání se hrálo v Tuřanech, kam přijela o záchranu bojovat Olovnice a měla ji na dosah. Vorlíčkem dokázala snížit na 2:1, a pak neproměnila pokutový kop, který Novákovi kryl brankář Břížďala. Bod by jí stačil.

Tuřany - Olovnice 2:1   (M. Vorlíček)