Olovnice 5:2 Koleč

7' - parádní akce Dominika Cvrčka, Richarda Karaly a zakončujícího Martina Nídra, který nás utěšenou střelou z vápna k tyči dostává do vedení - 1:0

24' - po dvou nebezpečných příležitostech soupeře, kdy útočníci Kolče - Veselý s Kašparem hned dvakrát překopli zblízka naši svatyni se na druhé straně hřiště prodral do šance Ondra Suchánek, ale gólman Pinc jeho pokus dokázal vytěsnit na roh

28' - svůj druhý gól zaznamenává forward "Márty" Nídr, když si po dlouhém pasu za obranu vychutnal zasekávačkou hostujícího stopera a placírkou následně uklidil míč do štrekovaného - 2:0

35' - k vidění momentka z dílny Franty Nováka, ten jak jinak než z trestňáčku zaměstnal kolečského brankáře a řádně mu i vyprášil rukavice

37' - trestný kop v podání hostujícího Denka směřující do chaty reflexivním zákrokem vyráží Patrik Ševčík

49' - HATTRICK! dovršil Martin Nídr, když po individuální akci zakončoval přesně na zadní štangli - 3:0

51' - soupeřův rychle a na přední tyč rozehraný rohový kop usměrňuje za záda našeho gólmana Lukáš Kašpar - 3:1

53' - pokutový kop po faulu - nefaulu ve vápně, který bezpečně proměňuje Jakub Veselý a rázem je to pouze o gól - 3:2

55' - černou desetiminutovku zkraje druhého poločasu podtrhává další kiks v zadních řadách, naštěstí na lob bývalého útočníka SK Stehelčeves - Veselého si tentokrát Patrik počíhal

70' - pojistit výhru mohl dvacet minut před koncem Dominik Cvrček, ale stejně jako proti Suchimu a Ferrymu v první půli se vytasil včasným zákrokem kolečský strážce brány Pinc

83' - definitivní klid na naše kopačky vnesl Richard Karala, jenž dokázal zužitkovat nezištnou přihrávku Davida Koblence z předbrankového prostoru - 4:2

87' - razítko na první zasloužené vítězství dává tři minuty před koncem Ondřej Suchánek, ten dokázal při svém slalomu mezi hostujícími zadáky nakonec vymést i všechny pavučiny v pravé šibenici hostující brány - 5:2

V dnešním utkání předvedla ŽELVA, že v domácím prostředí může i ve III. třídě porazit každého protivníka. Svůj první mistrák po navrátu z hostování ze sousední Slatiny odehrál olovnický odchovanec Martin Nídr a hned zaznamenal stylově tři fíky, všichni hráči makali na sto procent a výhra jim i divákům budiž odměnou. Za týden v sobotu 9. září hrajeme v Dřetovicích, výkop je v 17:00. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - FC Koleč 5:2 (2:0)