Téměř jako přes kopírák

Hned ve 2. minutě si proklestil cestu k brance hostů Martin Vymětalík, ale ve finální fázi neskóroval. V 7. minutě zahráváme trestňák, gól z toho není. To na druhé straně hřiště se Zákolany po naší špatné rozehrávce dostávají do vedení, prosadil se Luboš Zaňák - 0:1. Ještě hůře nám bylo v minutě desáté, když se dlouhý výkop brankáře hostů Antonína Nováka s pomocí větru snesl až do naší brány! - 0:2. Tento málokdy vídaný gól nás srazil na zem a obraz hry byl prakticky stejný jako před 14 dny se Slatinou, začalo dlouhé dobývání tentokrát zákolanské svatyně. Postupně jsme do poločasu neproměnili další dva trestné kopy, Ondra Suchánek nastřelil tyč a neúspěšně skončila i série rohových kopů. Druhou půli odstartoval nepřesným pokusem Jarda Berta, ale celkově nám dnes střelba, hlavně ze střední vzdálenosti, hodně chyběla. V 64. minutě se do hry zapojil i trenér Honza Buchta, který vystřídal Michala Ocáska. Snížit se nám dlouho nedařilo, povedlo se to až v 87. minutě Honzovi Perglovi, který těžil ze skvělé přihrávky hrajícího trenéra Honzy Buchty - 1:2. I přes závěrečný tlak jsme ale dnes už vyrovnat nedokázali a podruhé za sebou tak od nás soupeř odjel s plným počtem bodů. Tento víkend byl pro nás oproti minulému hodně smolný, neboť prohráli i starší žáci, kteří doma podlehli Smečnu 3:6 (K. Frenclová, D. Klepek, vlastní) a zaváhal i dorost, který nad Hostouní také doma dvakrát vedl, ale nakonec utkání skončilo dělbou bodů po výsledku 2:2 (V. Karala, R. Karala). Příští víkend hrajou všechny naše družstva v neděli 20. září, A - tým hraje v Otvovicích B (od 16:30), dorost hraje v Kročehlavech (od 10:15) a žáci na Zichovci (od 10:15), který zatím za tři kola neztratil ani bod. Přijeďte fandit. ŽELVA jedem!

Sokol Olovnice - Sokol Zákolany 1:2 (0:2)