Hosté triumfovali zaslouženě

Se Zlonicemi B jsme začali poněkud vlažně, ve 12. minutě musel poprvé zasahovat Honza Kinter. V 17. minutě pak při nás stálo štěstí, když hosté nastřelili v obrovské šanci jen pravou tyč. Po dvaceti minutách střílel na zadní žrď Ondra Suchánek, leč nepřesně. Následovala pasáž hry, kdy nám dělal největší problém soupeřův důraz, pohyb a nasazení. Až ve 41. minutě se po pěkné akci ocitl sám před zlonickou svatyní Vojta Buchta -,-, který však nechal vyniknout jen hostujícího brankáře. Dvě minuty poté už se můžeme radovat, když se odražený míč od břevna snesl k nohám Davida Koblence a ten tak mohl pohodlně skórovat - 1:0. Odcházíme tedy do kabin za jednobrankového vedení. Druhou polovinu utkání ale zcela vyklízíme pole a soustřeďujeme se spíše na bránění hubeného náskoku. Proč se tak děje nevím ale jsme za to potrestáni. Po několika závarech v našem vápně si v 56. minutě dáváme nešťastného vlastence - 1:1. V 69. minutě nás podržel reflexivním zákrokem Kíďa, ale v minutě 74. už kapitulujeme, po zpětné přihrávce se z vápna prosadil hráč číslo devět Daniel Filip - 1:2. Za dvě minuty rozehrávají Zlonice rohový kop na zadní tyč, kde hlavičkuje nikým neobsazený Stanislav Dryák a rázem jsme o dvě branky dole - 1:3. Zkoušíme oživit hru střídáním, ale pořádnou šanci si vytváříme až v 88. minutě, kdy se k exekuci trestňáku staví Vojta Karlovský, zařízení ovšem netrefuje, no a je tu konec. Dle mého názoru jsme dnes narazili na zatím nejlepšího soupeře, který proti nám v této třídě letos stál, proto nechápu úterní článek v Kladenském deníku, v němž jsme prý měli hrát pěkný fotbal a do vedení jsme se měli dostat krásnou brankou z první půle. Za týden v neděli 18. října sehrajeme poslední podzimní zápas a to na půdě Hrdlíva B (výkop je netradičně už v 15:30)! Jinak dorost prohrál v sobotu s Velvarama doma 1:8 (R. Karala), žáci pak v neděli v 10 lidech porazili 3:1 Zlonice (D. Klepek, F. Novák, K. Frenclová). Příští víkend hrají dorost i žáci ve stejný den a čas, v sobotu 17. října od 10:15 - dorost na Slovanu Kladno a žáci o pár metrů vedle na Novo Kladnu B. Přijeďte fandit v sobotu na Kladno i v neděli do Hrdlíva. ŽELVA jedem!

Sokol Olovnice - SK Zlonice B 1:3 (1:0)