Pozdeň vyhrála zaslouženě

V Pozdni jsme drželi nerozhodný stav až do 31. minuty, kdy se prosadil domácí středopolař Sachl. Takřka vzápětí mohl srovnat Doges, ale nůžkami bránu domácích o nějaký ten centimetr minul. Ve 35. minutě inkasujeme podruhé, autorem branky je Jiří Erba. Dvě minuty nato se do odraženého balonu opřel Jarda Berta a jeho pěkná střela zapadla přesně k tyči - 2:1. Pět minut před přestávkou jsme obdrželi laciný třetí gól a tato branka, jak se později ukázalo byla rozhodující. Zkraje druhého poločasu nás domácí dostávají pod tlak a přidávají góly s pořadovými čísly čtyři a pět, opět jsou u toho mladé pušky Sachl s Erbou - 5:1. Následuje spolupráce našich útočníků, po které Bednič střelou na zadní tyč upravuje skóre na 5:2. V 77. minutě zaznamenává svůj dnešní již čtvrtý zásah Erba - 6:2. Na začátku 82. minuty nám rozhodčí Grünwald vyloučil Petra Veselého, který "fauloval" unikajícího Erbu ve vápně. Nutno podotknout, že toto rozhodnutí bylo za tohoto stavu velmi necitlivé, neboť domácí forward spíše o našeho hráče zakopnul a za druhé našeho beka křižoval ještě předstoper Ondřej Suchánek, tudíž Veselka nebyl hráčem posledním, ale i on nám bohužel bude minimálně v příštím kole chybět. Z penalty dokonal svůj hatrick Adam Sachl, který tak společně s Erbou zařídil všechny branky svého týmu - 7:2. Další duel sehrajeme za týden v neděli 31. května, kdy doma hostíme od 17:00 Viktorii Černuc. Naši žáci prohráli na Novo Kladnu 4:3 (Míra Jaroš 2x, Pavel Novák), ale stále se s přehledem drží na druhém místě tabulky OP starších žáků! Zápas jara je čeká ve středu 27. května od 17:00, kdy hrajeme SEMIFINÁLE Lidického poháru v Zichovci. Poté se představíme ještě v sobotu 30. května od 10:15, kdy přivítáme doma třetí Baník Švermov. Přijďte a přijeďte fandit. ŽELVA jedem!

Slavoj Pozdeň - Sokol Olovnice 7:2 (3:1)