Bez bojovnosti to prostě nejde

Žáci poprvé v sezoně prohráli, když na domácím stadionu podlehli Slovanu Kladno vysoko 0:5. Do zápasu nastoupilo pouze 10 hráčů a až v 10. minutě dorazil i jedenáctý hráč - Víťa Ocásek. Chyběl zraněný Dominik "Brazilec" Sedlmayer a na výkonu celého mužstva to bylo znát. Zranil se před týdnem v Tuchlovicích, kdy mu protihráč nepříjemně přišlápl nohu a pohmoždil palec na noze, podle předběžných odhadů bude chybět delší dobu. Díky jeho nepřítomnosti se do hry nedostával jeho kolega ze střední zálohy Matěj Vorlíček a v útoku byl odříznutý Kuba Bělka, který v minulém kole chyběl. Zápas se odehrával v režii hostů, kteří byli po celý zápas lepším týmem. Zklamáním byl výkon celého mužstva, který se minulé utkání semknul a podlehl Tuchlovicím až na penalty a hrál také ve velmi splácané sestavě. Rozdíl mezi dnešním a minulým utkání byl v bojovnosti, dnes se nikomu nechtělo bojovat a všichni doufali, že výsledek přijde sám. Bohužel opak byl pravdou. Výsledek 0:5 pro nás může být ještě přijatelný, jelikož brankář Ondra Fidler chytil dalších 5 tutovek. Nevytvořili jsme si ani moc šancí, zábleskem byla tyčka v podání Kuby Bělky v prvním poločase. Góly padly v 11., 22., 32., 42. a 52. minutě. Důležité je zápas hodit za hlavu a jít dál. Další utkání sehrají žáci příští neděli od 10:15 v Hostouni. Doufejme, že si napraví reputaci.

Sokol Olovnice - Slovan Kladno 0:5 (0:3)

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík "C", od 10. Vítězslav Ocásek, Jaroslav Putz, Filip Lejsek - Dominik Černý, Matěj Vorlíček, Dominik Čermák, Pavel Nedvěd - Jakub Bělka, Tomáš Tláskal

Rozhodčí: Vokoun