Bojovalo se až do konce a máme doma další 2 bodíky pravil kápo

Ve druhém utkání jsme se představili v Černuci B, kde nám oproti minulému vítěznému mači s Neuměřicemi B chyběli Radek Bednár i Vojtěch Buchta, a tak našimi jedinými náhradníky byli pro dnešní utkání brankář Pepa Salač a žolík Jaroslav Vosmík. První zajímavá příležitost dnešního zápasu byla k vidění až v 15. minutě, kdy nás reflexivním skokem k tyči zachránil Patrik Ševčík. To na druhé straně hřiště si musel domácí strážce brány Losa počkat na svůj první těžký zákrok až do 32. minuty, když ho tvrdou ranou prověřil z dálky Ondra Suchánek. Jinak toho v prvním poločase mimo dvou žlutých karet na obou stranách mnoho k vidění nebylo, za zmínku však stojí moment ze 44. minuty, kdy Víťa Ocásek po kombinaci se Suchim napálil břevno domácí brány. Ani ve druhém dějství se obraz hry příliš nezměnil, spíše se bojovalo než hrálo, a když nás dvěma výbornými zákroky v 52. minutě proti Madejovi a v 54. minutě proti Horovi podržel Patrik Ševčík, stále jsme mohli pomýšlet na plný bodový zisk. V 65. minutě pálil z hranice vápna Franta Novák, domácí gólman jeho střelu dokázal vytáhnout s velkými obtížemi alespoň na rohový kop. Dvacet minut před koncem si dvakrát mezi sebou vyměnili míč David Koblenc s Víťou Ocáskem, avšak druhý jmenovaný pálil v dobré pozici mimo tři tyče. V samotném závěru pak už žádný z týmů nechtěl udělat chybu, a proto celý zápas dospěl až do penaltového rozstřelu, jehož souhrn přinášíme zde, a který si můžete na videu prohlédnout v naší facebookové skupině. Další mistrák nás čeká příští neděli 11. září, kdy od 17:00 přivítáme na domácím stadionu celek Slavoj Pozdeň B.

(O) Vítězslav Ocásek - proměnil - 0:1

(Č) Jiří Betka - neproměnil - 0:1

(O) Jan Pergler - neproměnil - 0:1

(Č) Lukáš Enický - proměnil - 1:1

(O) Dominik Cvrček - proměnil - 1:2

(Č) Tomáš Hora - proměnil - 2:2

(O) František Novák - proměnil - 2:3

(Č) Tomáš Justa - neproměnil - 2:3