Divočina plná zvratů

Další mistrák tentokrát proti poslednímu týmu tabulky jsme začali zle nedobře. Hned ve 3. minutě se proti nám kopala penalta, kterou třebichovický Mračko se štěstím proměnil - 0:1. Následovaly čtyři naše neproměněné příležitosti během šesti minut! Třikrát v podání Suchiho, jednou to zkoušel Bednič. Pak nás hosté dokonale zaskočili podruhé, když dlouhý odkop jednoho z bránících beků se snesl k nohám Močarka, který přehodil Pepu Salače a míč skončil v síti - 0:2. A zase začalo dlouhé obléhání třebichovické brány, počet našich spálených šancí narůstal každou minutou, nejdřív Jirka Berta, po něm Ondra Suchánek, následně v rychlém sledu hlavičkují Míra Ouřada a Michal Vrchota a znovu Suchi s Bedničem. Je až k neuvěření, že naše snížení po akci Radka Bednára se zakončujícím Ondrou Suchánkem přichází až ve 40. minutě - 1:2, tou dobou si už hosté kupovali lístky na náš kolotoč nejméně podesáté a ne naposledy. 41. minuta a přestřelená prázdná brána nás naštěstí nemrzí tolik, neboť v minutě 44. proměňuje Dominik Cvrček trestný kop zpoza šestnáctky - 2:2. Úplný obrat skóre mohl nastat ještě do poločasu, ale pokutový kop ze 45. minuty po faulu na Suchiho Bedničovi hostující brankář lapil. Na začátku druhé půle se ocitá ve dvou slibných šancí výborně hrající Cvrnda, po něm zahrává trestňák Jirka Berta, který však skóre na naši stranu překlápí až v 63. minutě - 3:2. Tentýž hráč pak v 70. minutě nachází centrem od rohového praporku hlavu Míry Ouřady a konečně odskakujeme o dva góly - 4:2. Náš tlak i zahozené loženky neustávají, deset minut před koncem pálí postupně Pívo, Suchi a Michal Vrchota, hosté to za pomoci tyček a břevna nakonec zvládli a sami v 86. minutě ze své čtvrté šance v zápase korigují stav utkání na konečných - 4:3. Dnes jsme spálili tak dvacet vyložených šancí a další desítku pološancí, hostům stačila jedna penalta, jeden trestňák a dva rychlé brejky na to, aby nám dali tři banány. Do dalších utkání by bylo dobré seřídit mířidla, ten nejbližší mač nás čeká příští neděli 15. května od 17:00 v Zákolanech, které si v tomto kole dokázaly doma vyšlápnout na rozjetou Slatinu výsledkem 4:1. Mládeži se tento víkend nedařilo, dorost padl doma 0:2 se Švermovem a žáci v neděli ráno s Brandýskem 0:3. Další pokračování zase za týden. Přijeďte fandit. ŽELVA jedem!

Sokol Olovnice - SK Třebichovice 4:3 (2:2)