Dramatickou koncovku rozsekl Solár

V posledním domácím zápase hostila Olovnice mužstvo Viktorie Černuc. Želva vstoupila do utkání skvěle a ve 12. minutě se dočkala první trefy do černého, kdy skvělou přivhrávku Martina Nídra využil Petr Solár. Poté naše mužstvo několika skvělými zákroky podržel navrátilec do sestavy Karel Tureček. Podruhé se síť hostů rozvlnila ve 40. minutě po nechytatelné bombě z 25 metrů, kterou vyslal domácí předstoper a dělostřelec v jedné osobě - Martin Nídr. Tím také skončil klidný první poločas. Do druhé půle naše mužstvo přišlo s jednou změnou, kdy Míru Ouřadu nahradil Míra Tůma. V 52. minutě se náš mančaft dostal do vedení 3:0 po individuální akci Honzy Perglera. Toto vedení jako by nás uspokojilo a přenechali jsme iniciativu zápasu hostům. Ti toho náležitě využili hned v 66. minutě, kdy přepálil jednoho z hostujících hráčů Martin Vymětalík a z trestného kopu se hosté nemýlili. Domácí se snažili rozbít tlak Viktorky Černuc pomocí dvou střídání, v 62. minutě nahradil Karla Zavorala Honza Novák a v 71. minutě mladíka Tomáše Sedlmayera vystřídal trenérův syn Míra Vacovský. Deset minut před koncem se do úniku dostal jeden z černuckých záložníků a zadělal na drama, které skončilo v 85. minutě, kdy po přihrávce Franty Nováka přidal svůj druhý zářez na pažbě Petr Solár. Rozhodčí, který se nejspíše těšil už na klobásu, odpískal po této akci konec a náš tým zaslouženě zvítězil 4:2. K poslednímu zápasu zajíždíme za týden na hřiště dobře hrajících Klobuk, které chytly v závěru sezony druhý dech a čtyřikrát za sebou vyhráli. Přijeďte naše borce podpořit 16.6. 2012 od 17:00.

Sokol Olovnice - Viktorie Černuc 4:2 (2:0)