Snajpr pálil znovu ostrými a byl z toho druhý hattrick

Ve 3. kole do našeho svatostánku dorazilo béčko Tuřan, které v prvním kole vyhrálo v Zákolanech a následně těsně podlehlo doma béčku Zlonic. Zápas začal velkým překvapením, hosté nás totiž zaskočili hned ve 2. minutě. Hráč s číslem deset na zádech, Petr Ouředníček, napřáhl z dobrých 25 metrů a kulatý nesmysl přesně zapadl do levého horního kouta naší svatyně - 0:1. Ihned po rozehrávce jsme mohli bleskově odpovědět, Pavel Raušer se dokázal vyhnout ofsajdové pasti a sám pelášil na hostujícího gólmana, ten mu však jeho sólo rázně zatrhl a následnou dorážku poslal Tomáš Sedlmayer zcela nepochopitelně jen vysoko nad bránu. Postupem času jsme začali na hřišti dominovat a bylo otázkou času než to tam jak se říká spadne. Ve 25. minutě poslal Jirka Berta do pokutového území načechraný balónek a Martin Nídr dorovnal stav - 1:1. Márty byl dnes znovu při chuti, za sedm minut vyslal geniální patičkou Milana Bláhu do úniku a ten střelou na zadní překlopil misky vah na naši stranu - 2:1. Tímto výsledkem také skončilo první dějství. Do druhého poločasu jsme vyslali dva čerstvé náhradníky - Frantu Listíka a Honzu Pergla. V 51. minutě nechala hostující obrana zcela neobsazeného našeho střelmistra Milana Bláhu, a ten toho chladnokrevně využil - 3:1. Než se hosté stačili vzpamatovat, už prohrávali o tři. Hned za minutu totiž Martin Nídr vyškolil tři tuřanské borce a předložil nádhernou laskominu do běhu opět Bláhovi a ten technickou střelou k tyči dovršil hattrick - druhý ve dvou zápasech - 4:1. Gratulace! Po hodině hry se probudili opět hosté a bylo z toho snížení. Naše obrana zaspala a hostující hráč pak už jen přehodil Pepu Nováka, který byl v tomto okamžiku zcela bezmocný - 4:2. Poslední půlhodinka nabídla další naše šance na zvýšení skóre. Činil se zejména Martin Nídr, který si za svůj dnešní výkon zaslouží potlesk. V závěrečných minutách se na plac dostali i Jarda Berta, Tomáš Horčička a Patrik Ševčík a všichni si tak mohli společně vychutnat vítěznou domácí premiéru v poměru 4:2. Za týden v neděli 15.9. od 17:00 hrajeme opět doma, naším soupeřem tentokrát bude béčko Otvovic, které je společně s námi, Smečnem a béčkem Zlonic zatím také stoprocentní. Proto přijďte fandit. Borci jedem!

Sokol Olovnice - Sokol Tuřany B 4:2 (2:1)