Hrubé chyby v obraně stály žáky další body

Předposlední podzimní utkání odehráli také naši starší žáci, a to na půdě nebezpečné Hřebče. Po zahřívací půlhodince, kdy se na hřišti nedělo mnoho zajímavého nastala 31. minuta, domácí kopali roh a náš stoper Vítězslav Ocásek zamířil bohužel do špatné branky - 1:0. Na odpověď se však nečekalo dlouho, těsně před poločasem se k míči dostal Filip Novák a nacentroval tak přesně, že pro Matěje Vorlíčka nebyl problém poslat kulatý nesmysl za záda domácího brankáře - 1:1. Tímto výsledkem končí první půle. Hned na začátku druhého poločasu jsme však v obraně vyrobili minelu, domácí záložník byl na velkém vápně zcela neobsazen a zacílil přesně - 2:1. Ve 39. minutě kopeme přímý volný kop, k míči se postavil Dominik "Brazilec" Sedlmayer a po brazilském stylu také tento trestňák zakroutil na vzdálenější tyč - 2:2. Na další gól se nečeká dlouho - v 51. minutě Dominik Sedlmayer vysílá Filipa Lejska, který ač mu balon odskočil, posílá ho přesně do dolního rohu domácí sítě - 2:3. Poté jsme si vypracovali několik dalších slibných příležitostí, například nepřímý volný kop, který však domácí v 10 lidech před bránou zneškodnili. Zákonitě tak přišel trest. V 62. minutě nejprve Jakub Rýčl ukopl míč před domácím útočníkem takřka za minutu dvanáct na rohový kop. Z následného rohu jsme však kapitulovali potřetí, když zcela nepokrytý hráč na zadní tyči doklepl míč do sítě - 3:3. Na řadu  přicházejí pokutové kopy, domácí proměňují všechny zatímco u nás nejprve sice uspějí Tonda Listík, Filip Lejsek, Dominik Sedlamyer i výtečný Filip Novák, avšak Adamovi Sedlmayerovi už není přáno, a proto domácí vítězí na penalty 5:4. Ztrácíme tak zbytečně další dva body a patří nám v tabulce po třech špatných výsledcích až 7. místo. K poslednímu zápasu podzimu nastoupíme v sobotu v 10:15  na domácím hřišti proti týmu ze Zichovce a doufejme, že sérii tří špatných zápasů zlomíme. Želva jedem!!!

SK Hřebeč - Sokol Olovnice 4:3 pp (1:1)

35. M. Vorlíček

39. D. Sedlmayer

51. F. Lejsek

Penaltu proměnili: Antonín Listík, Filip Lejsek, Dominik Sedlmayer, Filip Novák
Penaltu neproměnil: Adam Sedlmayer

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík "C", Vítězslav Ocásek, Jakub Rýčl, Lukáš Marák - Dominik Sedlmayer (Pavel Nedvěd), Filip Lejsek (Milan Krútek), Matěj Vorlíček (Josef Rajchart), Filip Novák (Tomáš Tláskal) - Jaroslav Putz (Adam Sedlmayer), Jakub Bělka

Rozhodčí: Prodl