Z Kolče jsme odjeli s debaklem

Ve 13. minutě zaznamenává domácí útočník Vaněk hattrick a my prohráváme už ve třetím zápase po sobě zase 3:0! Čtyři minuty nato snižujeme, když se k odražené loptě dostává Radek Bednár a míří přesně k tyči. Bednič je jako jeden z mála našich hráčů při chuti a o deset minut později se ocitá v další gólovce, tentokrát byl však domácí brankář včas na svém místě a jeho pokus zněškodnil. Ve 37. minutě dostáváme čtvrtou branku, ale takřka vzápětí korigujeme stav, když je ve vápně faulován Martin Vymětalík a Bednič se z pokutového kopu nemýlí - 4:2. Do poločasu ovšem domácí po našich hrubkách přidávají další dvě trefy a znovu je jasné, že ani dnes žádné body nebudou. Do druhé půle střídá Pepu Nováka Jarda Berta, který se staví na levou obranu, v bráně tak dostává příležitost Patrik Ševčík. Není to ale nic platné, Koleč postupně přidává další branky a skóre se tak bohužel zastavilo až na potupné desítce (10:2). Naši největší šanci měl ve druhém dějství Ondra Suchánek, který po hodině hry hlavičkoval pouze nad branku. Další utkání hrajeme již ve čtvrtek 30. dubna, kdy od 17:30 hostíme doma třetí tým tabulky - Vraný B. O víkendu nás pak čeká sok nejtěžší možný, v neděli 3. května k nám zavítá lídr ze Žižic. Výkop je v 17:00. Příjemnější starosti mají naopak naši žáci, kteří nejprve minulou středu porazili doma 4:0 v předehrávce Zichovec (V. Frencl 2x, M. Jaroš, P. Novák) a v sobotu pak splnili "povinnost", když zvítězili v derby v Neuměřicích hladce 12:0 (V. Frencl 3x - v sezoně už 42!, D. Klepek 3x, M. Jaroš 2x, J. Putz 2x, V. Hora a L. Marák). Další mač hrajeme už dnes tj. v úterý 28. dubna od 17:00, kdy přivítáme na svém stadionu FK Brandýsek a v sobotu 2. května hostíme od 10:15 na jaře výborně hrající Smečno. Přijďte fandit do našeho svatostánku. ŽELVA jedem!

FC Koleč - Sokol Olovnice 10:2 (6:2)