Lídr žádné překvapení nepřipustil

Ve 24. kole zajíždělo naše A mužstvo na půdu suveréního lídra této soutěže - týmu SK Zlonice. Toto mužstvo už má jistý postup do okresního přeboru, zatímco náš mančaft po sedmnácti letech sestupuje do čtvrté třídy. Karty tak byly před zápasem rozdány jasně. Utkání podle očekávání rozjeli lépe domácí borci, ve 4. minutě se po centru z křídelního prostoru prosadil na přední tyči Demeter - 1:0. O čtyři minuty později se poprvé a naposled v zápase žlutilo, potrestaným hříšníkem byl náš levý bek Martin Vymětalík, který nabral soupeře na vidle. V 15. minutě domácí kopali rohový kop, po kterém jsme si dali nešťastný vlastní gól - 2:0. Pak přišla chvíle našeho brankáře Turečka, v 17. minutě lapil zlonickým borcům pokutový kop. Ti si však spravili chuť hned za další dvě minuty, po pěkné kombinaci zvýšili skóre na - 3:0. Pak se dostáváme konečně ke slovu také my, poprvé a naposled jsme nebezpečně ohrozili domácí svatyni. Akce začala u Martina Vymětalíka, pokračovala přes Miloše Nováka a skončila střelou Pavla Pivarčiho, která však mířila těsně nad bránu. Do poločasu pak domácí Zlonice udeřili ještě dvakrát, ve 27. minutě střelou zpoza vápna k tyči a ve 31. minutě nechytatelnou dělovkou do vinglu. Do kabin se tak šlo za stavu - 5:0. Před druhým poločasem bylo našich deset statečných borců na place odhodláno výsledek alespoň zkorigovat, ale dnes jsme prostě neměli nárok ani na toho jednoho fíka. Naopak po zahřívací desetiminutovce si vzali opět slovo domácí, v 62. minutě za vápnem napřáhl jeden ze zlonických záložníků a náš stoper si srazil míč do vlastní sítě - 6:0. Do konce zápasu pak byly k vidění ještě dvě parádní trefy domácího středního záložníka Petra Němce, tu první obstaral v 68. minutě bombou pod břevno, druhou si schoval na 88. minutu. Zlonice rozehrávali trestný kop zhruba ze třiceti metrů a domácí borec zakroutil míč nechytatelně o tyč do naší brány. Potlesk všech diváků na stadionu byl na místě. Utkání tak skončilo 8:0. V předposledním kole této sezóny hostíme za týden 8.6.2013 od 17:00 na domácím stadionu tým Sokol Klobuky. Přijďte povzbudit naše borce na poslední domácí mač ve třetí třídě. Želva bojujem!

SK Zlonice - Sokol Olovnice 8:0 (5:0)

ŽK: 8. M. Vymětalík

Olovnice nastoupila v sestavě: Karel Tureček "C" - Miroslav Vacovský, Jan Kinter, Miloš Novák, Martin Vymětalík - Jan Pergler, Jaroslav Berta, Miroslav Tůma, Pavel Pivarči - Tomáš Sedlmayer

Rozhodčí: Douda