Na Slovanu to byl zápas blbec

V dalším kole jarních bojů zavedl los žáky Sokola Olovnice na půdu druhého týmu tabulky - Slovanu Kladno. Bohužel už od začátku zápasu bylo jasné, že dnes nebude náš den. V 9. minutě jsme poprvé zkolabovali v obraně a domácí toho využili - 1:0. V tu chvíli se náš plán první poločas na Slovanu neinkasovat zhroutil jak domeček z karet. Domácí byli dnes jasně lepší, to dokumentovala 27. minuta, pět našich obránců nebylo schopno odebrat balón domácímu útočníkovi a ten o tyčku skóroval - 2:0. V prvním poločase z naší strany tak stojí za zmínku snad jen pěkná rána Matěje Vorlíčka ze střední vzdálenosti. Ve druhé půli naši mladí borci bojovali, ale nebylo to nic platné. Ani krásná rána Dominika Sedlamyera z trestného kopu neskončila v domácí svatyni, a tak jsme dostali další direkt. Slovan zvyšuje své vedení - 3:0. Nyní se do hry mohli alespoň zapojit i naši náhradníci, ale ani oni se neprosadili. Na konci zápasu pak domácí přidávají čtvrtou branku a vítězí tak - 4:0. Nezbývá než toto utkání hodit za hlavu a soustředit se na to další, kdy ve středu 24.4.2013 od 17:30 zajíždíme do Tuchlovic k utkání 1. kola Lidického poháru. Želva bojujem!

Slovan Kladno - Sokol Olovnice 4:0 (2:0)

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek "C", Jakub Ryčl, Lukáš Marák - Viliam Karala (Pavel Nedvěd), Dominik Sedlmayer, Matěj Vorlíček, Jakub Holub (Tomáš Tláskal, Milan Krútek) - Jakub Bělka, Jaroslav Putz (Adam Sedlmayer)

Rozhodčí: R. Švagr