Na sněhovém pažitu jsme neměli na body nárok

Za sněhové nadílky vyrazili naši žáci k dalšímu kolu okresní soutěže, tentokrát do Otvovic. Byť zápas to byl prestižní, neboť obě obce dělí necelých deset kilometrů, počasí tomu zrovna nepřálo. Ke sněhu se přidal déšť, k dešti zima, k zimě neúčast našeho brankáře Ondry Fidlera kvůli zranění, elitního snajpra Kuby Bělky, a nakonec také náš bídný výkon, to vše byly faktory díky kterým se nebylo čemu divit, že náš tým prohrávál 2:0 po prvním poločase. Poločas to sice ani z domácí strany nebyl nějak velkolepý, avšak v proměňování šancí byli domácí efektivnější. Zatímco náš tým si dlouhými nákopy vytvořil pouze pár slibných možností, domácí v 27. minutě poprvé trestali, když nepokrytý hráč se protlačil nadvakrát ke gólu. Za dvě minuty to bylo už o dva, domácí se řítili ve čtyřech hráčích na našeho náhradního brankáře z pole Milana Krútka, a tak to nemohlo skončit jinak než brankou. Nutno však vyzdvihnout výkon našeho zaskakujícího gólmana, a zároveň dnes nejlepšího hráče utkání z našeho mužstva. Ač chytal první utkání v životě svými zákroky několikrát v zápase mančaft podržel a nebýt jeho tak jsme si odvezli banánů daleko více. Ve druhé půli si nevytváříme žádnou brankovou příležitost, a protože domácí proměňují pokutový kop za ruku našeho hráče v malém vápně vítězí Otvovice naprosto zaslouženě, na bílé pokrývce byli dnes lepší. Za týden naše borce však čeká velká výzva, do našeho olovnického svatostánku dorazí lídr soutěže z Hrdlíva, a tak všichni doufáme, že Želva ukáže, kdo je doma pánem a svého soka porazí!

SK Otvovice - Sokol Olovnice 3:0 (2:0)

Olovnice nastoupila v sestavě: Milan Krútek - Antonín Listík, Vítězslav Ocásek "C", Lukáš Marák, Filip Lejsek - Jakub Ryčl - Tomáš Tláskal (Pavel Nedvěd), Dominik Sedlmayer, Dominik Černý, Filip Novák (Pavel Nedvěd) - Matěj Vorlíček

Rozhodčí: Hudera