Na úvod jara remíza

První jarní utkání odehráli na domácím hřišti borci Sokola Olovnice. Po výborném výkonu ve druhém poločase ovšem "jen" remizovali 1:1 s družstvem Žižic. Do utkání nastoupili domácí jen s 10-ti hráči. Po 10-ti minutách přijel Martin Nídr, který hru výrazně oživil a hrálo se v plném počtu. V sestavě se objevil i navrátilec Pavel Šulc a prezentoval se kvalitním výkonem. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy ve 28. minutě skórovali Žižičtí a Olovničtí vyrovnali v 31. minutě vyrovnali gólem maldičkého borčíka Tomáše Sedlmayera se hrálo ve druhé půli už jen v režii domácího celku. Druhá půle to byl festival zahozených šancí v podání domácího týmu. Tutové šance zahodili Martin Tureček, Tomáš Sedlmayer a Martin Nídr a i díky tomu se oba celky rozešly smírně.

Sokol Olovnice - Žižice 1:1 (1:1)

31. T.Sedlmayer

Olovničtí nastoupili v této sestavě: Karel Tureček "C" - Miroslav Ouřada, Jan Kinter, František Novák, Martin Vymětalík - Miroslav Tůma, Pavel Šulc (73. Pavel Valkoun), Petr Solár, od 10. minuty Martin Nídr - Martin Tureček, Tomáš Sedlmayer