Na závěr bída a utrpení

K poslednímu zápasu sezony zajížděla Olovnice za velkého vedra do Klobuk. Utkání začalo s 25 minutovým zpožděním z důvodu pozdního příjezdu našich hráčů. Hned ve 3. minutě jsme inkasovali po střele jednoho z klobuckých hráčů z hranice velkého vápna. O minutu později už to bylo 2:0, kdy domácí využili naší špatné rozehrávky. Poté přišla naše jediná šance v zápase, kdy při rohu hlavičkoval do tyče Tomáš Sedlmayer. Navíc v 25. minutě si obnovil zranění Martin Tureček, které si přivodil před 14-ti dny v zápase v Uhách a musel odstoupit. Bohužel jsme nikoho neměli na střídání a proto jsme museli dohrát zbytek zápasu s 10-ti hráči. Ve 32. a 34. minutě jsme dvakrát inkasovali a výsledkem 4:0 skončila první půle. Během první půle si natáhl stehenní sval stoper Jan Kinter, který však utkání, i přes bolest dohrál. Do druhého poločasu nastoupily oba celky s cílem utkání pouze dohrát a i domácí fanoušci začali během druhé půle odcházet domů. Domácí hráči v 70. minutě zvýšili už na 5:0 a tímto výsledkem utkání také skončilo. Během zápasu jsme kromě hlavičky do tyče v první půli neměli žádnou šanci ani střelu. Zřejmě nám vyschnul střelecký prach. V utkání jsme podali nejhorší výkon sezony a prohra 5:0 je pro nás ještě přijatelná, ikdyž tým z Klobuk byl hratelný. O nápravu reputace se naši borci budou pokoušet příští týden v sobotu, kdy od 10:00 začíná turnaj na počest výročí 80. let založení klubu.

Sokol Klobuky - Sokol Olovnice 5:0 (4:0)

ŽK: F. Novák

Olovnice nastoupila v sestavě: Karel Tureček "C" - Miroslav Ouřada, Jan Kinter, Martin Nídr, Miroslav Tůma - Petr Solár, František Novák, Pavel Šulc, Jan Novák - Tomáš Sedlmayer, Martin Tureček (odstoupil v 25. minutě)

Rozhodčí: Bázler