Na Zichovci jsme zbytečně ztratili dva body

V dalším kole zavítal náš A tým na půdu rezervy Zichovce, která se před tímto kolem nacházela ve spodních patrech tabulky, a tak jsme dnes měli zcela jednoznačný záměr - ukořistit další tři body z venku. Zápas začal velmi svižně. V 5. minutě jsme nejprve měli velké štěstí, domácí borec přehlavičkoval našeho brankáře, ale míč se do brány díky skvělému odkopu Franty Nováka nakonec nedostal. Za další dvě minuty jsme poprvé uděřili, Jirka Berta poslal od rohového praporku načechraný balónek přímo na hlavu Milana Bláhy a ten nezaváhal - 0:1. Běžela 11. minuta a bylo to o dva, Tomáš Sedlmayer se krásně uvolnil a po individuální akci zvýšil střelou do protipohybu brankáře na - 0:2. Vše nasvědčovalo poklidnému průběhu utkání, zvláště když naše mužstvo několika skvělými zákroky během zápasu držel Pepa Novák. Dále jsme stupňovali svůj tlak, Milan Bláha pálil jen do brankáře. Pokus Pavla CR7 Raušera o lob zase zastavilo břevno. Pak se dostavil pocit uspokojení a domácí po pěkné kombinaci zkorigovali stav na - 1:2. Devět minut před poločasem si však opět vzal slovo narozeninový oslavenec příštího týdne, Tomáš Sedlmayer, který po chybě zichovecké obrany dopravil kulatý nesmysl pohodlně až do sítě - 1:3. Tímto výsledkem také skončil první poločas. V šatně panovala o půli dobrá naláda, byl to však, jak se zanedlouho ukázalo, jen klid před bouří. Domácí totiž ve druhém poločase zcela ožili, začali si balón dávat do nohy a náš mančaft začal dělat kiksy. První přišel v 57. minutě, po akci jeden na jednoho se domácí střelou na zadní dostali do kontaktu - 2:3. Ještě hůře nám všem bylo za dalších pět minut, trestný kop zhruba z pětadvaceti metrů zapadl přesně k tyči naší svatyně a bylo vyrovnáno - 3:3. Naši trenéři se pokoušeli hru oživit, na hřiště přišel Jarda Berta, který však hned po dvou minutách svého pobytu na trávníku vyfasoval žlutou kartu. V posledních dvaceti minutách chtěly oba mančafty zápas rozhodnout, žádnému z nich se to však nepovedlo, a tak přišly na řadu pokutové kopy - novinka letošní sezóny! V prvních třech sériích si gólmani ani neškrtli, neboť všichni tři střelci na každé straně proměnili svůj pokus zcela suveréně. Ve čtvrté sérii šel na penaltu Pavel Pivarči, nastřelil však jen spojnici břevna a tyče. Domácí však také nedali. Poté si míč vzal Vojta Buchta, ani on však neuspěl, naopak Zichovec se v dalším pokusu nemýlil a získal tak bodík navíc. Je to škoda borci, dneska jsme jim zbytečně darovali dva body. Další mač sehrajeme za týden v neděli 13.10.2013 od 16:00. To do našeho svatostánku dorazí mužstvo SK Zlonice B, které za šest kol prohrálo jen jednou, a tak nás čeká další velká domácí výzva. Přijďte všichni fandit. Borci jedem!

SK Zichovec B - Sokol Olovnice 4:3 pp (1:3)