Holomajzna, šťastný to bod

Začátek derby patřil hostům, kteří si Jarošem a Zavadilem vypracovali první dvě gólové příležitosti dnešního mače. Náš tým kontroval v 17. minutě, když Michal Vorlíček nastřelil břevno. Ve 34. minutě to zkoušel z trestného kopu Vojta Buchta, brankář Černý však s jeho projektilem problémy neměl. Nezáživnou první půli pak zakončila nepřesná střela hostů mimo tři tyče. Poločas druhý toho také mnoho nenabídl, oba týmy spoléhaly spíše na dlouhé nákopy za obranu. V 67. minutě nepřesně hlavičkoval Radek Bednár a to bylo z naší strany bohužel vše. Ani Neuměřice nerozhodným stavem nepohnuly, nejblíže ke gólu byly v 88. minutě, ale Pepa Novák nás reflexivním zákrokem podržel, a proto se dnes body dělily. Bonusový bod navíc nakonec získali hosté, v první sérii exekutoři na obou stranách selhali. V té druhé byli naopak neomylní, za naše bravy proměnil Vojta Buchta 1-1. Totéž se opakovalo i ve třetí várce, kdy uspěl nejprve Radek Bednár a následoval ho i hostující Tomáš Jaroš 2-2. Rozuzlení přinesla série s číslem čtyři, kdy Víťu Ocáska vychytal Pavel Černý a právě on pak celou loterii dokončil, když svůj pokus bezpečně proměnil a přiřknul sousedům bod navíc 2-3. Na závěr ještě nutno vyzdvihnout výborný výkon rozhodčího Müllera. Další utkání sehrajeme za týden v sobotu 28. března, kdy zajíždíme na půdu Otvovic. Výkop je v 15:00. Žáci hrají o den později v Hrdlívě (výkop 10:15). Přijeďte fandit! ŽELVA jedem!

Sokol Olovnice - Sokol Neuměřice 0:1 pp (0:0)