Olovnice 0:1 Neuměřice

7' - proti střele hostujícího Zavadila Salač zasahovat nemusel

18' - trestný kop Třečka versus připravené rukavice Josefa Salače

26' - náš brankář znovu v akci, Zavadilovi zneškodnil jasnou gólovku

33' - Kaprál s Novotným pálili mimo tři tyče, Tlustého dorážka brankou neskončila

38' - Salač si připsal další skvělý zákrok proti precizně rozehranému trestňáku Jaroše

41' - jedinou stoprocentní brankovou příležitost jsme doslova zazdili čtyři minuty před přestávkou, když Viktor Stojka s Víťou Ocáskem sami před hostující bránou nedokázali dopravit míč do sítě

47' - přímý volný kop Dominika Cvrčka skončil v ochranné síti

50' - forward Tlustý si nadvakrát na Pepu zase nepřišel

59' - druhá naše loženka, David Koblenc vyslal na zteč Richarda Karalu, který postupoval sám na kasu, gól z toho nebyl

66' - Jaroš pálil, Salač opět výborný

85' - dlouhý nákop jednoho z neuměřických hráčů se snesl přímo k nohám útočníka Milana Matouška, ten s pomocí pravé tyče rozhodl dnešní derby - 0:1

90' - Karalovu střelu zneškodnil Růně

Dvě neproměněné vyložené brankové příležitosti a inkasovaný gól v samotném závěru utkání pro nás znamenají nejen jistotu předposledního místa v tabulce III. třídy, ale rovněž i nanejvýš pravděpodobné prodloužení sezóny o dva barážové zápasy proti Pozdni B. Více budeme vědět až po posledním mistrovském mači, který sehrajeme v sobotu 16. června od 17:00 na půdě lídra tabulky ze Zichovce. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - Sokol Neuměřice 0:1 (0:0)