Olovnice 0:3 Uhy

Střeleckým pozdravem Františka Nováka v 1. minutě jsme začali domácí duel proti lídrovi tabulky, který nám toho dopředu pravda příliš nedovolil, nad svým chováním by se však zejména útočné duo Pekárek - Pfleger mělo hodně zamyslet, protože posměšky a sprostá slova z jejich strany na adresu našich hráčů během celého utkání byla v mnoha případech za hranou a jen díky benevolenci hlavního rozhodčího, který byl nepřesný na obě strany, zápas dohráli. V 9. minutě poprvé musel zasahovat Patrik Ševčík, který kryl střelu Brhela, v minutě 26. pálil o nějaký ten metr mimo Pekárek. 32. minuta a trestňák zblokovaný naší obranou znamenal rohový kop, po kterém měl Ševča znovu plné rukavice práce. Nejlepší zákrok si Patrik schoval na 37. minutu, když Černého pokus dokázal v poslední možné chvíli vykopnout na roh. Klíčový moment první půle nastal ve 40. minutě, kdy hosté získali trestný kop na hranici velkého vápna, z něhož Michal Pekárek neomylně poslal svůj tým do vedení - 0:1. Po hodině hry to na sebe vzal "FERRY," který chytrým balónem napříč pokutovým územím hledal své spoluhráče, obrana Sokola Uhy srazila míč na roh, ze kterého jsme se prosadit nedokázali a přišel trest. V 64. minutě odcentroval Vladimír Brhel od praporku a neobsazený Pekárek hlavou skóroval - 0:2. Třetí a poslední branku jsme obdrželi v 70. minutě, když z dálky vypálil přesně k tyči Lukáš Černý - 0:3. Přesto jsme si ještě tři šance na korekci skóre vytvořili, v 73. minutě to po lajně vzal Martin Nídr a dal dokonce i gól, hlavní rozhodčí ale odpískal autové vhazování, a tak tentýž hráč zkoušel snížit až o dvě minuty později z trestňáku, leč neúspěšně. Poslední projektil nad následně v 86. minutě vyslal kapitán Novák. Uhy si dnes u nás připsaly už osmou výhru v aktuální sezóně a dál neohroženě míří za podzimním prvenstvím, v jejich dresu se nejvíce líbil výkon nestárnoucího stopera Jaroslava Nováka, díky němuž hosté letos uhráli už pátou nulu vzadu. Náš tým se příští týden v neděli 21. října představí od 15:30 na hřišti Slavoje Pozdeň B, který má v tabulce aktuálně o dva body více než my a může využít i služeb až tří hráčů A týmu. Zápas o šest bodů obsazený třemi zkušenými rozhodčími si rozhodně nenechte ujít. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - Sokol Uhy 0:3 (0:1)