Olovnice 1:2 Knovíz

6' - standartkou Františka Nováka z hloubi pole s následným zakončením Davida Koblence do připravených rukavic zaskakujícího knovízského brankáře Ulehly, tak nějak vypadala první příležitost našeho druhého po sobě jdoucího domácího mače, ve kterém jsme se stejně jako soupeř museli potýkat s absencí některých důležitých hráčů základní sestavy (na domácí straně chyběla útočná esa Radek Bednár, Martin Nídr, Petr Solár, Viktor Stojka - hosté se dnes museli obejít bez služeb gólmanské jedničky Martina Kostky, elitního záložníka Radka Dudy, útočníka Jakuba Nováka i rodinného klanu Drbalů)

9' - po přihrávce Miroslava Vacovského se v dobré pozici ocitnul Richard Karala, Ulehla ovšem jeho pokus včasným zákrokem kryl

11' - dlouhý pas z pravé strany přinesl druhou šanci i pro Davida Koblence, náš křídelník tentokrát pálil do boční sítě

12' - následující minuty znovu patřily našemu týmu, Richard Karala svým pokusem z hranice vápna knovízského brankáře z rovnováhy nevyvedl

14' - to o pár chvil později už ano, když se oba dva potkali tváří v tvář na hranici pokutového území, i do třetice byl v první patnáctiminutovce úspěšnější hostující strážce brány

20' - náš soupeř si ze hry v první půli vypracoval v podstatě jen jednu loženku, když střelu kapitána Milana Cimrmana ze střední vzdálenosti musel vyrazit alespoň na rohový kop Patrik Ševčík

24' - po dalším přímém volném kopu Ferryho se před knovízskou bránou nejrychleji zorientoval Vítězslav Ocásek, jeho zakončení moc nechybělo, ale velmi dobrý první poločas jsme bohužel vedoucím gólem nekorunovali a stejně jako v předchozích jarních utkáních (Koleč, Dřetovice) nás to po změně stran mohlo mrzet

46' - na hranici šestnáctky zbytečně faulujeme kapitána Cimrmana, míč si postavil dlouholetý zkušený zadák SK Slaný v knovízských službách Pavel Žďárek a s pomocí břevna skóroval - 0:1

49' - máme možnost oplatit stejnou mincí, František Novák bránu přestřeluje, festival trestňáků ale dál pokračuje

67' - nedovolený zákrok a trestný kop levonohého záložníka z Knovíze musel nadvakrát zpacifikovat Páťa Ševčík

84' - velký závar v hostujícím vápně vyřešil nekompromisně náš kápo Novák, který přišpendlil balón přesně do pravého horního kouta Ulehlovy svatyně a vypadalo to na penaltový rozstřel - 1:1

88' - naši hráči si znovu nevzali poučení o soupeřově největší a vlastně jediné zbrani - STANDARTKÁCH, jednu z mnoha jsme vyrobili i těsně před koncem zápasu a nikým nehlídaný Miroslav Nejman hlavou usměrnil míč za záda našeho gólmana - 1:2

Náš tým s věkovým průměrem 25 let dnes nedokázal porazit, se vší úctou k soupeři, "starou gardu" Sokola Knovíz s věkovým průměrem 40 let. Fotbal opět jasně ukázal, že nemá logiku. Zkušenějším hostům, kteří se dnes spíše soustředili na odkopávání balónů a rozehrávání stadartek, vyšla taktika dokonale a mají další tři body. Příští víkend - v sobotu 21. dubna zajíždíme na Uhy. Výkop utkání je v 17:00. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - Sokol Knovíz 1:2 (0:0)