Olovnice 1:3 Zichovec

1' - hodinu před samotným duelem bylo na hřišti vidět, kdo bude mít dnes navrch - řádně rozcvičený, nažhavený a takticky dobře připravený soupeř nám už v 15. vteřině zápasu ukázal, jak je fotbal jednoduchý, když Dvořák vyslal na zteč Hugo Forstera a ten skóroval - 0:1

4' - ještě horší to bylo za dalších stoosmdesát vteřin, to našeho brankáře přeloboval z velkého vápna právě Marek Dvořák - 0:2 a soupeř si vytvářel i další loženky

13' - naše po hříchu jediná střela na hostující bránu v první půli, Vítězslav Ocásek se do toho pěkně opřel, Vokal musel zasahovat hned dvakrát

29' - pohodu lídra tabulky demonstrovala akce, kdy navrátilec z Velkého Přítočna Snovický předložil míč do předbranového prostoru, odkud exmladoboleslavský Michal Dragoun přidal pohodlně třetí zásah - 0:3

48' - opět Dragoun po individuální akci zakončoval těsně vedle, jinak ale hosté ve druhé půli spíše kontrolovali svůj náskok a výrazně ubrali nohu z plynu

71' - jedno z mála okének v zichovecké obraně potrestal David Koblenc, když využil perfektně načasovaného dalekonosného pasu od Vojtěcha Karlovského a tím i uzavřel sumář tohoto nerovného boje - 1:3

Výborně hrající Zichovec nám dnes doslova nedal čuchnout a zaslouženě zvítězil. Už nějaký ten rok se u nás v OLO nepředstavil žádný takto organizovaný, výborně herně i takticky vyzrálý tým, dnes nám skutečně nezbývá nic jiného než soupeři pogratulovat a popřát mu hodně štěstí na cestě zpět do okresního přeboru. Na nás čekají úplně jiné starosti, v sobotu 30. září hrajeme už od 16:00 na půdě Viktorie Černuc B takřka o "šest" bodů. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - SK Zichovec 1:3 (0:3)