Olovnice 2:1 np Černuc B

4' - utkání otevřela pohotová střela levého obránce Vojtěcha Karlovského z uctivé vzdálenosti, razance jí nechyběla - přesnost už ano, proto Bavolár zasahovat nemusel

11' - nepříjemný moment pro olovnické fanoušky přinesla jedenáctá minuta, nejlepší střelec našeho týmu Martin Nídr se při souboji zranil a musel nuceně vystřídat, nahradil ho Jiří Berta, který dres "ŽELVY" oblékl znovu téměř po půl roce, na opačné straně hřiště poté černucký kanonýr "áčka" Jakub Maršoun svou jedovkou orazítkoval pravou tyč Ševčikovy brány

22' - trestňák hostujícího Hájka zkušeně vyboxoval Patrik Ševčík

23' - po přihrávce Jirky Berty zakončoval z druhého doteku Jan Pergler těsně vedle levé tyče

36' - nejnebezpečnější hráč soupeře Maršoun byl již poněkolikáté skvěle zastaven výborně doplňující se stoperskou dvojicí Martin Vymětalík - Jaroslav Putz

41' - Vítězslav Ocásek po vzoru madridského expresu Cristiana Ronalda zkoušel překvapit brankáře Bavolára nůžkami, gól z toho nebyl, ale zhruba osmdesát přihlížejících diváků ocenilo i tak jeho počínání potleskem

47' - Jakub Maršoun se snažil hned dvakrát z přímého volného kopu propálit hradbu stojících těl před sebou, pokaždé marně

52' - po rychlém přistrčení míče se naskytla příležitost ke skórování pro Jiřího Bertu, černucký gólman vyběhnul včas a celou akci zlikvidoval

58' - Maršoun se výjimečně vysmekl našim obráncům a podobně jako Doges v první půli zakončil svou akci střelou mimo tři tyče

60' - Hájek kontra Ševčík podruhé, tentokrát Patrik jeho trestný kop schoval přímo do koše

66' - hra se přelévala ze strany na stranu, Jirka Berta zase ukázal, že rychlost mu nechybí, když po hodině hry pelášil sám na hostující chatu, při samotném zakončení ovšem trefil jen dobře postaveného strážce brány

71' - bývalý hráč divizní Aritmy Praha či konkurenčních Otvovic Jakub Maršoun i dál sám jako jediný ohrožoval naši kasu, v této minutě to zkoušel průnikem z pravé strany hřiště, leč neúspěšně

77' - první gól padnul až třináct minut před koncem, když se Berťák chytře zbavil Viktorina a následně našel přihrávkou přes celé vápno přesně kopačku Radka Bednára, který s pomocí tyče a pod padajícím Bavolárem skóroval - 1:0

87' - a zase ty jarní konce zápasů, zbytečné dva rohové kopy, které kopala Černuc B pár chvil před samotným hvizdem nás na jaře již tradičně stály body, první roh zahrávaný Maršounem jsme ještě odvrátili, ten druhý už bohužel ne, když si náš stoper srazil balón do vlastní sítě - 1:1

90' - poslední momentka utkání ale nakonec ještě mohla překlopit misky vah v základní hrací době na "ŽELVÍ" stranu, Víťa Ocásek div že nepřepůlil svým pokusem z vápna břevno

Nejzajímavější částí dnešního klání mimo souboje na dálku Berta - Maršoun byl rozhodně dodatečný penaltový rozstřel o bod navíc, třikrát ho totiž mohl náš dnešní soupeř rozhodnout, Hájka i Enického však Patrik v rozhodující chvíli vyčapal, a proto i přes nezdary Jirky Berty v úvodu a Radka Bednára v páté sérii se jelo dál a střelci se činili. Až v sérii s pořadovým číslem osm neproměnil pokutový kop Jaroslav Putz, ale Ševča jeho chybu i tu svou před týdnem dokonale napravil. Nepřišel si na něj totiž ani Červášek a nakonec v poslední várce ani Viktorin. Střelcem vítězné penalty se stal David Koblenc, pokutové kopy tedy dopadly 6-5 a konečně alespoň dva body zůstaly doma! Příští týden v sobotu 5. května hrajeme od 17:00 těžký mač na hřišti Žižic. Přijeďte fandit!

(O) Jiří Berta - neproměnil - 0:0

(Č) Milan Drobný - proměnil - 0:1

(O) Dominik Cvrček - proměnil - 1:1

(Č) Petr Nosek - proměnil - 1:2

(O) František Novák - proměnil - 2:2

(Č) Jakub Maršoun - proměnil - 2:3

(O) Vítězslav Ocásek - proměnil - 3:3

(Č) Petr Hájek - neproměnil - 3:3