Olovnice 2:5 Dřetovice

16' - první šance - první gól, tak nějak by se dal popsat úvod druhého mistrovského utkání, v němž jsme hostili Spartu Dřetovice, autorem branky byl Martin Nídr, který z první napálil poskakujicí odražený míč přesně do štrekovaného - 1:0

18' - uběhly jen dvě minuty, když "MÁRTY" odsoudil všechny soupeře do role statistů a přesnou střelou na bližší tyč upravil skóre už na dvoubrankový rozdíl - 2:0

20' - i nadále byl obrázek hry v první půli prakticky stejný, dřetovičtí drželi balón na svých kopačkách, ale šance si po jejich nepřesných přihrávkách vytvářel většinou náš tým, v této minutě připravil loženku pro kapitána Františka Nováka Radek Bednár, ale Ferrymu byla hostující svatyně malá

31' - možná rozhodujícím momentem dnešního duelu byl neproměněný pokutový kop po faulu Ločárka na Martina Nídra zhruba čtvrt hodiny před přestávkou, Hauge při něm vlastně zasahovat ani nemusel, neboť i tentokrát nám rozměry brány 7,32 na 2,44 m nestačily

37' - hosté zahrozili v první pětačtyřicetiminutovce jen dvakrát, Patrika Ševčíka, chytajícího v novém dresu s číslem 55, nejprve protáhnul střelou z dálky obránce Hrubý, Ševča vyrazil na roh

39' - po něm to z uctivé vzdálenosti zkusil i středopolař Shon, leč také neúspěšně, střela šla mimo tři tyče

40' - další zajímavou možností byl trestný kop Nováka, po kterém se do vzduchu nejvýše vyšrouboval Vítězslav Ocásek, Haugeho však svou hlavičkou nerozhodil ani neohrozil

42' - Nídr prásknul na hranici šestnáctky do míče, dřetovický gólman s velkými obtížemi vyrazil alespoň na rohový kop

45' - takticky dobře odehrané první dějství zakončila znovu spolupráce Nováka s Bednárem, kdy si oba hráči vyměnili role, Ferry nahrával - Bednič pálil nepřesně

48' - do druhého poločasu jsme vstoupili tragicky a z nepochopitelných důvodů jsme nedokázali ubránit v podstatě jediného nebezpečného hráče soupeře s číslem šestnáct na zádech - Václava Machka, na kterého však před samotným duelem asistent trenérů Suchánek upozorňoval, výsledek byl ovšem jen ten, že nás prakticky porazil sám, když mimo nastříleného HATTRICKU stačil ještě na dva další fíky přihrát a k tomu za potlesku svých spoluhráčů i vystřídat, Machek nadvakrát - 2:1

51' - Machek po individuální akci střílí z pětadvaceti metrů do pravé šibenice - 2:2

54' - Shon po přihrávce od Procházky nedává stoprocentní šanci

66' - pár chvil poté hrající trenér Daniel Shon uklízí nikým neatakován koženou kouli z malého vápna k levé tyčce - 2:3

72' - pohodlná dorážka novice na hřišti Patrika Bílka znamenala další laciný obdržený gól - 2:4

79' - vše korunoval již výše zmiňovaný Machek svým třetím zářezem a do prázdné brány určil konečné skóre dnešního klání - 2:5

87' - naše šance po obrátce hry přicházely pouze sporadicky, tu největší měl na svědomí náš nejlepší hráč na place Martin Nídr, jeho hlavička orazítkovala pouze kontrukci

Těžko pochopitelný zkrat ve druhém poločase nás stejně jako před týdnem v Kolči stál všechny body, vůbec poprvé jsme pak v této sezóně dostali na domácí půdě potupného "bůra." Příští neděli 15. dubna hrajeme od 16:30 opět doma, v duelu o "šest" bodů přivítáme Sokol Knovíz. Zápas je nejen součástí programu 17. kola III. třídy - skupiny B, ale rovněž i 4. jarního kola Tip ligy čtenářů Kladenského deníku. Přijďte fandit!

Sokol Olovnice - Sparta Dřetovice 2:5 (2:0)