Olovnice 3:0 Blevice

1' - na časomíře ještě nestačila naskočit ani první minuta, když se blevický útočník Hudec zjevil sám před Patrikem Ševčíkem a ten tak musel vytáhnout první bravurní zákrok ze své čarovné zahrádky

19' - výborně rozehraný trestňák Františka Nováka zužitkoval přesnou hlavičkou do spodního kouta brány Martin Nídr - 1:0

20' - poté se do zakončení dostalo druhé útočné tykadlo - Viktor Stojka, jeho rána tečovaná bránícími hráči si cestu mezi tři tyče nenašla

23' - z dálky pálil "FERRY," gólman Horsica jeho projektil s přehledem ztlumil a sebral do koše

36' - souboj Hudec kontra Ševčík podruhé a znovu z něj vyšel vítězně Patrik chytající po třízápasové pauze ve velké pohodě

37' - "MÁRTY" si v souboji jeden na jednoho na blevického brankáře nepřišel

39' - podobně si vedl i Jan Pergler, když jeho táhlé střele levačkou chybělo pár čísel přesnosti

42' - jednogólový náskok nám vydržel i do přestávky, neboť přímý volný kop Smetany zneutralizoval včasným skokem Ševča

46' - i ve druhé půli jsme ohrožovali bránu hostů zejména střelami ze střední vzdálenosti, jednu takovou měl na svědomí i Nídr, Horsicu z rovnováhy vyvést nedokázal a stejně se mu vedlo i o šest minut později

61' - faul v našem vápně znamenal výhodu pokutového kopu pro Blevice, výhoda by to ovšem pro hosty byla nebýt Ševčíka mezi tyčemi, který Smetanovu penaltu pohotově vyrazil na roh

62' - z něj vytěžili hosté další loženku, při níž ani Šerák míč do naší sítě neprocedil

73' - Novák z trestného kopu do čeřenu nezamířil

78' - přihrávku Michala Ocáska si našel Honza Pergl a nekompromisní ranou k levé tyči v podstatě rozhodl dnešní zápas - 2:0

88' - pojistku přidal v samotném závěru po faulu na svou vlastní osobu z penaltového puntíku kdo jiný než Franta Novák - 3:0

Třetí domácí utkání po sobě a třetí vydřené vítězství za tři body nám dává stále reálnou šanci na setrvání ve III. třídě. V přístím mači se nám do sestavy vrátí vykartovaný hříšník z minulého kola Vítězslav Ocásek. Tak tedy za týden v neděli 3. června od 17:00 v Otvovicích další derby duel. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - Sokol Blevice 3:0 (1:0)