Olovnice 3:2 np Otvovice

3' - přímák netradičně v podání Martina Nídra dokázal otvovický brankář Petřina nadvakrát zlikvidovat

9' - nejlepší střelec hostujícího celku Kvapil se ocitnul sám před naší bránou, ale po rychlé kličce nedokázal trefit odkrytou svatyni

30' - po faulu na Dominika Cvrčka ponechal rozhodčí výhodu, volného míče se zmocnil "MÁRTY" a uklidil ho přesně ke vzdálenější tyči - 1:0

34' - znovu aktivní Nídr v šanci, tentokrát pálil mimo tři tyče a po něm si stejně počínal i druhý forward Ondřej Suchánek - celkově dnes bylo na hřišti znát, že se oba naši snajpři vrátili do sestavy

37' - spolu s nimi se na travnatém pažitu objevil i kapitán Martin Vymětalík, byl to však jeho jmenovec Vladimír Vymětalík z Otvovic, který v této minutě hlavičkoval po rohovém kopu do břevna

41' - hosté vyrovnávají stav utkání po rychlé souhře z křídelního prostoru a následném zakončení s nechtěným přispěním olovnických zadáků, prosadil se Tomáš Ryska - 1:1

54' - hned tři naši plejeři mohli skórovat v téže minutě, ale Nídr, Suchánek ani Cvrček balón do sítě zkrátka neprocpali

60' - po přesné přihrávce Dominika Cvrčka za obranu skóroval Ondřej Suchánek, byť pomezní signalizoval ofsajd - rozhodčí správně gól uznal, neboť "SUCHI" v době přihrávky byl na úrovni stopera Wachaufa - 2:1

63' - doslova guláš ovšem z vyrovnaného mače udělal hlavní arbitr za tři minuty, kdy běžný taktický faul na polovině hřiště ocenil červenou kartou místo žluté, těžko říct jestli si spletl barvy nebo ne, avšak otvovický Bajaja musel do sprch

72' - třetí branku mohl dát František Novák z trestného kopu, který mu však z pod břevna vytáhnul na roh výborným zákrokem Petřina

75' - frustrovaní hosté se dočkali, sudí totiž dorovnal účty - po nastřelené ruce u těla odpískal pokutový kop s jehož exekucí neměl Štěpán Kvapil žádný problém - 2:2

77' - stejně jsme měli ke třem bodům blíže, Suchánek po obtočení se kolem Wachaufa pálil nad

79' - po něm si naběhnul na centrovanou merunu Nídr, balón skončil metr vedle a v závěru tohoto klání ještě viděl druhou žlutou kartu Jaroslav Putz (86.)

Zápas tedy po devadesáti minutách skončil nerozhodně a o druhém bodu pro naše barvy se rozhodlo v penaltovém rozstřelu, ve kterém stejně jako v Knovízi zazářil Patrik Ševčík - ten ve druhé sérii nejprve vychytal Kvapila, ve třetí Strejčka a následně ve čtvrté i kapitána Wachaufa, a protože z našich střelců se mýlil pouze v první sérii Martin Vymětalík, vyhráli jsme dodatečný rozstřel poměrem 3-1. Před posledním podzimním kolem se tak konec tabulky vyrovnal, hned tři týmy mají po 8 bodech (Otvovice, OLOVNICE, Černuc B), Knovíz má bodů 10 a Neuměřice, u kterých hrajeme za týden v sobotu 11. listopadu, ty mají bodů 12. Výkop posledního derby podzimu je ve 14:00! Přijeďte fandit!

(O) Vladimír Vymětalík - proměnil - 0:1

(O) Martin Vymětalík - neproměnil - 0:1

(O) Štěpán Kvapil - neproměnil - 0:1

(O) Jan Pergler - proměnil - 1:1

(O) Petr Strejček - neproměnil - 1:1

(O) Dominik Cvrček - proměnil - 2:1

(O) Petr Wachauf - neproměnil - 2:1

(O) František Novák - proměnil - 3:1

Sokol Olovnice - SK Otvovice 3:2 np (1:1)