Olovnice 3:2 Stehelčeves

1' - bez forwarda Radka Bednára, pro něhož už minimálně letošní sezóna skončila, ale s navrátilci do sestavy Martinem Nídrem a Honzou Perglem jsme hosty hned zkraje tohoto utkání přišpendlili na jejich polovinu hřiště a právě po spolupráci "DOGESE" s "MÁRTYM" známé již z žákovských a dorosteneckých týmů OLO vyzval prvně jmenovaný toho druhého ke skórování, míč ovšem skončil pouze v rukavicích připraveného gólmana Dlouhého

4' - ve čtvrté minutě poprvé podnikla nebezpečný výpad i Stehelčeves, na jeho konci našel kapitán Stehlík z trestňáku přesně hlavu spoluhráče Frýdla, ten hlavičkoval mimo tři tyče

6' - Víťa Ocásek na druhé straně rovněž svou hlavičkou síť nerozvlnil a stejně se vedlo i "FERRYMU," jemuž rozměry brány byly malé

8' - pak to tam konečně spadlo, když po chytré přihrávce Viktora Stojky skóroval Martin Nídr přesnou střelou ke vzdálenější tyčce - 1:0

24' - na další šanci jsme si museli chvíli počkat, po pěkné příhře Nídra se před gólmanem Dlouhým zjevil Ocásek, bodlem ale neskóroval

28' - centr od rohového praporku v podání Františka Nováka zužitkoval Martin Nídr, od druhého gólu nás dělilo pár decimetrů

42' - následovala hluchá pasáž hry a po ní musel předvést perfektní zákrok Pepa Salač, který kryl tutovku Frýdla z bezprostřední blízkosti

44' - nejhorší moment v prvním poločase nastal minutu před pauzou, když jsme po vlastní standartce inkasovali z protiútoku laciný gól z kopačky nové jarní akvizice v dresu Stehelčevsi Tomáše Madaje - 1:1

60' - po změně stran jsme si vedení zaslouženě vzali zpět a byl u toho opět Nídr, po jehož pasu se levačkou prosadil Jan Pergler, zkrátka klasický angličan - 2:1

63' - hosté prakticky vzápětí mohli srovnat, osamocený Kopřiva si ale nedokázal dostatečně seřídit mířidla a následně tak mohl na zemi už jen svírat hlavu v dlaních

71' - další výborný zákrok předvedl Salač dvacet minut před koncem, bombu Stehlíka vyboxoval na roh

83' - trestné kopy Franty Nováka většinou znamenají pro soupeře pohromu, v této minutě ovšem "FERRY" ohrozil spíše střechu svého vlastního domu, naštěstí včas zasáhla ochranná síť za bránou

85' - Nídr se svým důrazem prodral až do zakončení, Dlouhý ale dostál svému jménu, roztáhl se na čáře a jeho pokus kryl

86' - zanedlouho stejně kapituloval po individuálním postupu Víti Ocáska z poloviny hřiště s následným přesným zakončením k tyči - 3:1

87' - pohodové koncovky mačů v OLO neznáme, a proto jsme hned po rozehrávce darovali Stehelčevsi dárek v podobě pokutového kopu, ten proměnil Karel Kopřiva, víc už se nestalo - 3:2

Důležité tři body tak zůstaly doma a náš tým poskočil na 12. místo tabulky, nyní máme 16 bodů. Příští týden hraje v sobotu konkurenční Černuc B v Žižicích, Otvovice hostí v neděli Koleč a v OLOVNICI v sobotu proběhnou od 14:00 "Staročeské Máje," tudíž hrát budeme až o den později. V neděli 20. května od 17:00 se představíme na hřišti druhého týmu tabulky - Slavoje Zvoleněves, ten na domácí půdě zatím za celou sezónu ztratil pouze jediný bod na podzim za výhru na penalty s Blevicemi a i nadále usiluje o baráž o okresní přebor. Jak všichni ale dobře víme je to kulatý a stát se může všechno. Přijeďte fandit!

Sokol Olovnice - SK Stehelčeves 3:2 (1:1)