Olovnická zkušenost předčila pozdeňské mládí

Za krásného počasí dorazili do Olovnice hráči Pozdně. V brance Olovnice opět nastoupil zaskakující mladík Honza Buchta a celý zápas se prezentoval slušným výkonem. V první půli Pozdeňští dvakrát ztroskotali právě na Honzovi Buchtovi, který výbornými zákroky podržel svůj tým. Střelcům na obou stranách v první půli chyběla přesná muška a pálili častokrát pouze mimo tři tyče. První půle skončila po nemastném, neslaném výkonu obou mužstvev 0:0. Po přestávce domácí prostřídali hráče, kdy místo Míry Tůmy přišel do hry Míra Ouřada a místo Petra Solára přišel Jan Novák. Oba hráči hru výrazně oživili a podíleli se i na vstřelených brankách. Ve 48. minutě zahrával Honza Kinter volný kop, na který si naběhl František Novák a hlavou zavěsil. Od té doby převzali nadvládu na hřišti domácí borci. Rozhodčí Sandev citlivě nechával hře volný průběh. V 72. minutě proběhlo poslední střídání v domácím týmu, kdy odešel Pavel Pivarči a jeho místo zaujal Míra Vacovský. Právě střídající Míra Vacovský v 80. minutě zahrával rohový kop, po kterém hlavou skóroval Honza Pergler. Obě nové posily, jak Míra Vacovský tak i Honza Novák se začínají svýmy výkony Olovnici vyplácet. V dalších minutách Pozdeň musela otevřít hru a Míra Vacovský rozdával kvalitní přihrávky, ale šance domácího týmu ztroskotávali při finální fázi. Olovnice tak vyhrála 2:0 a připsala si velmi cenné tři body. V příštím zápase zavítají Olovničtí do sousedních Blevic. Přijďte podpořit naše hráče!

Sokol Olovnice - Slavoj Pozdeň 2:0 (0:0)