Otvovice 1:0 Olovnice

V 1. minutě jsme v Otvovicích mohli jít do vedení, když si Dominik Cvrček proklestil cestu domácí obranou, při samotném zakončení však brankář Petřina zmenšil našemu středopolaři včasným vyběhnutím střelecký úhel a gól z toho nebyl. Naše aktivita a chuť hrát byla i nadále patrná v dalších minutách, v 6. pálil Tomáš Puss, v 15. Ivan Štofl a po něm ve 21. Vojtěch Karlovský, ale do štrekovaného to nikomu z nich nespadlo. Otvovičtí ohrozili naši bránu v minutě 10., kdy zakončoval Šula o pár metrů mimo a poté ve 33. minutě, to pro změnu po standartce Denka na dlouhou nohu zakončoval Kvapil těsně vedle Ševčíkovy svatyně. Vyjma pár rohů na obou stranách pak v první půli bylo k vidění už jen zakončení hlavou Matěje Vorlíčka ve 37. minutě, které u tyče pohotově kryla dlouhodobě jasná gólmanská jednička místních - Martin Petřina. Do druhého poločasu domácí zařadili vyšší rychlost, což dokumentovala rána Břicháčka nad z 51. minuty i rozhodující moment celého utkání, pokutový kop z 56. minuty, který Štěpán Kvapil bezpečně proměnil - 1:0. Od tohoto momentu jsme museli začít více riskovat a to sebou s přibývajícím časem přinášelo nejen žluté karty pro naše hráče, ale i další šance a sporné momenty pro domácí tým. V 72. minutě nám utekl Kvapil, rozměry brány mu při samotném zakončení nestačily. Poté se místní plejeři dožadovali odpískání dalšího pokutového kopu a po individuálním postupu Bečana i červené karty pro našeho gólmana, hlavní rozhodčí však vyhodnotil jejich pády jako teatrální, a tak jsme šanci na bodový zisk živili až do konce dnešního mače. V 79. minutě zakončoval znovu Dominik Cvrček, Petřina si s jeho pokusem nadvakrát poradil. Další standartku z hloubi pole přerušil útočný faul našich hráčů a tu poslední z 83. minuty hradba těl stojících ve zdi, exekutorem přímého volného kopu byl Tomáš Puss. Zlepšená hra v poli nám tak v prvních jarních dvou kolech přinesla jen dva body ze šesti možných, neboť dnes jsme již vyrovnat nedokázali a ztráta na nejbližší konkurenty v tabulce narostla už na devítibodový rozdíl. Jaro ovšem teprve začalo a navázat na dobré výkony se budeme snažit i příští neděli 7. dubna od 16:30, kdy k nám dorazí aktuálně druhý tým tabulky - SK Stehelčeves. Přijďte fandit!

SK Otvovice - Sokol Olovnice 1:0 (0:0)