Otvovice 5:1 Olovnice

5' - důležitý zápas o záchranu ve III. třídě pod taktovkou třech rozhodčích jsme v Otvovicích vůbec nezvládli, přičemž faktorů vysoké porážky bylo více - absence pěti hráčů v sestavě, nedůraz ve vlastním pokutovém území, minimální ohrožování domácí brány, zranění tří hráčů základní sestavy v průběhu utkání a v konečném součtu i zbytečné vykartování se dvou opor v závěru mače za kecy při rozhodnutém stavu... pěkně popořadě, v úvodních deseti minutách nás hned dvakrát podržel Patrik Ševčík při šancích Fuchse a Rysky

11' - pak rozehrávali místní hráči dva trestné kopy z hranice šestnáctky, Wachauf i Fuchs však nastřelili jen hradbu těl stojících před sebou

18' - volný míč v malém vápně jsme nedokázali včas odklidit do bezpečí a Štěpán Kvapil ho pohodlně dorazil za záda našeho ležícího brankáře - 1:0

29' - první střelecký pokus jsme zaznamenali až patnáct minut před přestávkou, kdy střelu Františka Nováka zblokovala otvovická obrana na rohový kop

37' - mezi další naše "jakés, takés" šance v první půli se dá počítat průnik Vitkora Stojky, při němž míč skončil v zámezí, projektil Martina Nídra vypálený mimo tři tyče či hlavička kapitána Nováka těsně vedle, jinak se ale domácí strážce svatyně Petřina, navrátivší se do sestavy po dvou měsících, mohl spíše opalovat

43' - malá domů odpískaná hlavním rozhodčím znamenala nepřímý volný kop, který zužitkoval Jan Fuchs, když poslal balón k naší smůle přesně do pravé šibenice - 2:0

45' - Wachauf odcentroval a na zadní tyči nekrytý Fuchs už to měl více než snadné dopravit hlavou kulatý nesmysl do sítě - 3:0

56' - pokus Jirky Berty se mezi tyče nevměstnal

60' - Jan Kinter musel vykopávat balón z brankové čáry alespoň do autu

61' - spolupráce dvou bývalých hráčů Tempa Praha či Braníku Fuchse s Kvapilem vyústila ve čtvrtý gól - 4:0

62' - lob Kvapila nebyl přesný a skončil v zámezí

64' - Martin Nídr střílel a Petřina musel krotit merunu u své levé žrdi

75' - Ryskovu stoprocentní šanci zlikvidoval včasným vyběhnutím Ševčík

80' - červená karta pro Martina Nídra, v zápise o utkání se píše toto: "Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, "To už si snad děláš prdel ty vole" v přerušené hře"

81' - červená karta pro Františka Nováka, v zápise o utkání se píše toto: "Druhé napomenutí během utkání, 1x ŽK - NCH urážka R bez použití urážlivých nebo ponižujících slov "To už si snad ze mě děláte prdel" v přerušené hře, 2x ŽK = 1x ČK NCH po udělení ŽK pokračoval kritikou R zatleskáním a slovy "Tak se na to vyser" v přerušené hře"

85' - červená karta pro domácího hráče Petra Wachaufa, v zápise o utkání se píše toto: "Druhé napomenutí během utkání, 1x ŽK - NCH urážka R bez použití urážlivých nebo ponižujících slov "To už si snad ze mě děláte prdel" v přerušené hře, 2x ŽK = 1x ČK NCH podražení hráče ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře"

82' - pokutový kop po faulu na svou osobu proměnil Jiří Berta - 4:1

90' - poslední slovo měli opět otvovičtí, když jejich nejlepší hráč na place Jan Fuchs zakončoval do prázdné brány - 5:1

Zbývají odehrát dvě mistrovská kola, ve kterých se toho stát může stále ještě mnohé, neboť ani poslední Viktorie Černuc B není bez šance tuto třídu zachránit, díky lepším vzájemným zápasům jak s námi, tak i s Otvovicemi, se kterými se utká v posledním kole právě na jejich hřišti. Nás čeká za týden v neděli 10. června od 17:00 poslední derby této sezóny, v němž se na domácím trávníku střetneme s Neuměřicemi, které rovněž nemají záchranu v soutěži jistou a do celé případné sestupově-barážové tajenky hodně promluví i zápasy Sokola Uhy, jak doma s Otvovicemi v kole příštím, tak i v posledním kole na půdě Neuměřic. Více informací naleznete na stránkách is.fotbal.cz a na stránkách ofskladno.cz. Přijďte fandit!

SK Otvovice - Sokol Olovnice 5:1 (3:0)