Trápení zatím pokračuje

Ani ve druhém jarním zápase jsme v nových dresech nedokázali vstřelit branku, ale tentokrát narozdíl od předchozího duelu to s námi šlo z kopce už od začátku. Hned v 1. minutě se prosadil z vápna střelou k tyči domácí Geyer - 1:0. Uteklo dvacet minut a byla tu další pohroma, faul ve vápně a penalta, kterou Otvovice bezpečně proměnily - 2:0. Ve 32. minutě jsme si vypracovali nejnebezpečnější příležitost v prvním poločase, spolupráce na trase Michal Vorlíček - Vojta Buchta a zakončující Honza Pergl však brankou neskončila. Zkraje druhého dějství se nám hned třikrát žlutilo před očima, bohužel Jarda Berta viděl tuto barvu hned dvakrát, a tak pro něj dnešní klání skončilo předčasně (ČK). Definitivně nás srazila nepovedená malá domů, po které jsme prohrávali v 65. minutě už 3:0. Čtvrt hodiny před koncem nastřelili domácí pravou tyč naší svatyně a takřka vzápětí vyfasoval Martin Vymětalík svou třetí žlutou kartu v této sezóně, bohužel otvovický středopolař za následné zakopnutí balonu potrestán nebyl. V 87. minutě dovršil útočník divizní Aritmy Praha hostující v Otvovicích Jakub Maršoun  svůj hattrick - 4:0. Celkově to však dnes nestálo za nic, ale zápasů je ještě hodně, a proto hlavy vzhůru! Na závěr bych chtěl poděkovat našim žákům za dnešní výkon v Hrdlívě, výhra 1:7 (góly dali Vojta Frencl 2x, Míra Jaroš 2x, Dominik Klepek, Filip Novák a kapitán Jarda Putz). Domácím, kteří byli o dvě hlavy vyšší a zkušenější jsme téměř nedali čuchnout, což by na půdě tohoto celku tipoval jen málokdo. I proto bych chtěl všechny naše příznivce pozvat na další střetnutí našich starších žáků, které sehrajeme v neděli 12. dubna od 10:15 na Stochově. Přijeďte fandit. ŽELVA jedem!

SK Otvovice - Sokol Olovnice 4:0 (2:0)