Rozhodčí a zazděné tutovky nám zlomily vaz

K předposlednímu zápasu podzimu zajíždělo A mužstvo na půdu třetích Klobuk, kde našich jedenáct hráčů podalo bojovný výkon hodný uznání. Zápas začal už ve druhé minutě obrovskou šancí našeho dnes útočníka Martina Nídra, který postupoval sám ze strany na brankáře, nezamířil však přesně. Tentýž hráč se v prvních deseti minutách dostal ještě do dalších dvou úniků na bránu, ani jeden však nedokázal proměnit, a tak domácí mohli děkovat jen velkému štěstí, že za čtvrt hodiny neprohrávali rozdílem třídy. A to zdaleka nebylo vše, mezi tři tyče se musel postavit náš stoper Honza Kinter, který však mužstvo svými zákroky parádně podržel a navíc díky svým dlouhým výkopům vytvořil další tři gólovky pro své spoluhráče, a proto se nebylo čemu divit, že ve 20. minutě po rohovém kopu jsme se konečně gólově prosadili - Petr Solár zahrál rohový kop tak šikovně, že pro Tomáše Sedlamyera nebyl problém skórovat - 0:1. Domácí byli zcela opaření. Ve 30. minutě opět zdrhnul do samostatného úniku na kasu Martin Nídr a poslední domácí obránce ho zezadu zkosil k zemi, řekli byste jasná červená? Ale kdeže, rozhodčí Fujdiar tahá pouze žlutou a vůbec ho nezajímá, že pro našeho hráče zápas skončil. Od této chvíle hrajeme v deseti mužích, a proto nás domácí dostávají pod tlak. Ve 42. minutě Klobuky sporně vyrovnávají, po zpracování rukou se domácí útočník ocitne sám před naším brankářem a míří přesně - 1:1. Tímto výsledkem končí první poločas. Druhá půle přinesla hned zkraje naší obrovskou hrubku, pro domácího útočníka se rázem otevřela dálnice až k naší bráně a na rozdíl od našich borců v prním poločase sám v úniku nezaváhá - 2:1 pro Klobuky. Po této brance domácí konečně ukazují, že fotbal hrát také nezapomněli, několika šancemi a střelami provětrávají naší obranu a Honza Kinter má o zábavu postaráno. V 62. minutě se připomněl také náš sekretář klubu Miroslav Tůma - po vyhraném souboji Tomáše Horčičky se z 25 metrů opřel do kulatého nesmyslu a ten skončil pod břevnem - 2:2. Od této chvíle na hřišti sledujeme boj o to, komu se povede dát třetí gól. Deset minut před koncem se to podaří Klobukům, kdy po vyšachování naší obrany je náš brankář bez šance - 3:2. Stále však cítíme šanci na bod, který by tomuto zápasu asi slušel, v 88. minutě se Pavel Šulc uvolňuje ve vápně a je sražen k zemi. Penalta? Kdeže pan rozhodčí Fujdiar místo toho píská konec zápasu, byť i domácí uznali, že penalta byla prý jasná. Zápas skončil tedy naší prohrou 3:2, avšak ještě nás čeká jedno kolo. Za týden 17. listopadu přivítáme od 13:30 na vlastním stadionu celek Žižic. Přijďte fandit!

Sokol Klobuky - Sokol Olovnice 3:2 (1:1)

20. T. Sedlmayer

62. M. Tůma

ŽK: 15. F. Novák, 36. P. Solár, 52. P. Šulc, 73. P. Ševčík

Olovnice nastoupila v sestavě: Jan Kinter - Miroslav Vacovský, František Novák "C", Patrik Ševčík, Jaroslav Berta - Miroslav Tůma, Pavel Šulc, Petr Solár, Tomáš Sedlmayer - Tomáš Horčička, Martin Nídr(odstoupil kvůli zranění ve 30. minutě).

Rozhodčí: Fujdiar