Nějak bylo, nějak bude

Úvod duelu ve Stehelčevsi patřil nám, ve 4. minutě rozehrál trestný kop Franta Novák a domácí měli co dělat, aby neinkasovali. To se stalo až v minutě osmé, avšak gól Radka Bednára nebyl na pokyn asistenta domácích pro údajný ofsajd uznán! V 15. minutě máme další příležitost po rohovém kopu, ale míč letící přes celé vápno nedokázal do brány nikdo usměrnit. Pak se Stehelčeves ocitla v první vyložené šanci zápasu a hned z toho byl gól, když domácí kapitán šajtlí napálil balon přesně k tyči - 1:0. Ve zbytku první půle jsme pak měli dalších 5 rohových kopů i několik zajímavých přímých volných kopů, ale nic z toho jsme nedokázali přetavit v branku. A přišel znovu trest tentokrát zkraje druhého poločasu, když se v 57. minutě domácí náhodně prokombinovali až před naši bránu a skórovali - 2:0. V 61. minutě minul Jirka Berta z trestňáku levou šibenici domácí chaty o nějaký ten metřík, minutu nato pak viděl sedmou žlutou kartu v této sezóně. Do konce utkání jsme pak měli ještě několik možností na korekci nepříznivého stavu, ale nic nám tam zkrátka nespadlo. Dnešní zápas by se dal shrnout - my jsme hráli, domácí dávali góly. A tak nás nejspíš pád do čtvrté třídy nemine, ale nějak bylo, nějak bude...Žáci v sobotu hráli v Libčicích a po mizerné první půli (2:2) nakonec svůj mač zvládli a vyhráli 2:7 (3x Vojta Frencl, 3x Míra Jaroš, Pavel Novák). Další duel hraje náš A - tým v neděli 17. května, kdy na svém stadionu přivítáme Sokol Uhy (17:00). Žáci hrají ve středu 13. května 1. kolo Lidického poháru (čtvrtfinále) ve Zlonicích (17:00) a v neděli je pak čeká od 10:00 celodenní mezinárodní turnaj v Zichovci. Turnaje se zúčastní SK Zichovec, Slovan Velvary, Sokol Olovnice a 3 celky z Francie! Hraje se systémem každý s každým. Přijeďte fandit ve středu i v neděli. ŽELVA jedem!

SK Stehelčeves - Sokol Olovnice 2:0 (1:0)