Lepší tým prohrál

Psala se 4. minuta našeho dalšího utkání na půdě vedoucí Stehelčevsi, když se k odraženému míči za velkým vápnem dostal "Bambous" Pivarči a poslal na branku takové rekomando, že ho domácí brankář Dlouhý nestačil ani podepsat - 0:1. Za tři minuty však bylo vyrovnáno, to jsme totiž dnes poprvé, a bohužel ne naposledy, nedokázali pokrýt soupeřův rohový kop a kapitán místního SK Martin Šubin už měl práci před odkrytou bránou hodně snadnou - 1:1. Od 10. minuty jsme ovšem našeho soupeře doslova zamkli před jeho vlastní šestnáctkou a vytvářeli si šanci za šancí, jen to jejich proměňování nás v dalších fázích dnešního mače stálo nakonec všechny tři body. Zde jen krátký sumář - 11. minuta a sám před bránou se ocitnul Ondra Suchánek - nedal, 25. minuta a Suchi nártem podruhé - tentokrát se otřel míč o břevno. 27. minuta a do třetice Suchoš hlavou trefuje pro změnu tyč domácí brány a dorážku Radka Bednára gólman Dlouhý u tyče kryje včas. A ještě tu byl Buchtič mladší se svým pokusem, který o pár metrů minul zařízení. Známé nedáš - dostaneš pak opět na scéně. Domácí dvěma slepenými góly ze 35. (Furthner) a 40. minuty (Frýdl) prakticky rozhodují celý zápas - 3:1. Druhá půle nabídla nejprve zhruba 30- ti minutovou nudu, při které diváky mohla vytrhnout z letargie snad jen propagační střela "navrátilce =D" do sestavy po dvouzápasovém karetním trestu, Honzy Pergla. Hrát se začalo až v poslední čtvrthodince a nutno dodat, že hrál jen jeden tým a to ten náš, protože stehelčevští ti už jen odkopávali balóny za půlku hřiště nebo do zámezí jako většinu tohoto mače. I tak se hold může prezentovat mančaft, který už je téměř oběma nohama ve III. třídě. Pravda, chyběli mu dnes, podle slov domácího pomezního, hned 4 klíčoví hráči. V 80. minutě stanovil konečný výsledek - 3:2 - střelou k tyči Ondřej Suchánek. Další střetnutí už tuto neděli na "Pálení čarodějnic," to hostíme na domácím trávníku tým SK Třebichovice, výkop je v 17:00. Přijďte fandit!

SK Stehelčeves - Sokol Olovnice 3:2 (3:1)