Švermov u nás nedal svou kůži zadarmo

V dohrávaném utkání 14. kola okresního přeboru starších žáků přivítali naši mladí borci na domácím stadionu tým Baníku Švermov. Vzhledem k včerejšímu pálení čarodějnic bylo jasné, že dnes nebudeme bojovat pouze proti soupeři, ale také sami se sebou. Proto bylo až s podivem, že hned ve 2. minutě zápasu jsme šli do vedení. Jarda Putz přihrál Matěji Vorlíčkovi na velké vápno a ten tvrdě vystřelil, brankář kulatý nesmysl vyrazil pouze před sebe, a tak snajpr typu Vorlíček už napodruhé neměl problém napálit balon přesně pod břevno - 1:0. Za další minutu měl soupeř možnost vyrovnat, naše obrana se rozestoupila, hostující borec však mířil pouze do našeho gólmana Ondry Fidlera. Zbytek první půle to bylo nahoru dolu, chvíli jsme hráli my, chvíli soupeř, ale nic kloudného jsme v první půli už nevymysleli. Do druhého poločasu vtrhl soupeř jako uragán, nejdříve jeden ze švermovských napálil z vápna břevno, poté nechali hosté vyniknout našeho brankáře. Náš mančaft se skutečně do tempa dostával ztuha, a tak jsme zkoušeli alespoň střelbu  ze střední vzdálenosti. Žádná ze střel se však neujala, a proto jsme byli všichni rádi, že tři body zůstali nakonec doma. Další zápas sehrajeme už za tři dny, v sobotu 4.5.2013 od 10:15, kdy zajíždíme na půdu zdánlivě nevyzpytatelného týmu SK Družec. Přijďte podpořit náš mančaft!

Sokol Olovnice - Baník Švermov 1:0 (1:0)

2. M. Vorlíček

Olovnice nastoupila v sestavě: Ondřej Fidler - Antonín Listík, Dominik Sedlmayer, Adam Sedlmayer, Lukáš Marák - Viliam Karala, Vítězslav Ocásek "C", Matěj Vorlíček, Tomáš Tláskal(Pavel Nedvěd) - Jaroslav Putz, Filip Novák

Rozhodčí: Lukáč