V Třebichovicích to byla bída

V šestém mistráku jsme v Třebichovicích podali zatím nejhorší výkon této sezóny. Chyběla nám střelba, obětavost i chuť do hry, a protože podobně si počínali i domácí, skončilo toto nezáživné a za deště hrané utkání - 0:0. V první půli ohrozili třebichovickou bránu pouze ve 22. minutě Víťa Ocásek, který hlavičkoval mimo tři tyče, Franta Novák střelou z uctivé vzdálenosti a těsně před přestávkou Vojta Buchta s Honzou Perglem po velkém závaru. To domácí měli jedinou, avšak stoprocentní tutovku ve 35. minutě, ale Lukáše Gerhardta Patrik Ševčík vychytal. Ihned po změně stran si Ševča připsal svůj druhý výborný zákrok, když zlikvidoval vyloženou brankovou příležitost Kejmarovi. Poslední "zajímavá" akce byla k vidění v 73. minutě, to si málem třebichovičtí zadáci, po centru Ondry Suchánka, srazili míč do vlastní brány. Jediným pro diváka pozitivním momentem tak dnes byl dodatečný penaltový rozstřel, ve kterém jsme měli namále, ale nakonec vezeme dva body. Slovní komentář k němu i do třetice v letošní sezóně nabízíme zde pod článkem, video si pak díky skvělé práci Michala Nováka můžete přehrát v naší facebookové skupině. Další mač se hraje už v neděli 9. října od 16:00, kdy na svém stadionu přivítáme celek Sokol Zákolany.

(O) Vítězslav Ocásek - proměnil - 0:1

(T) Matěj Močarko - proměnil - 1:1

(O) Martin Vymětalík - proměnil - 1:2

(T) Aleš Mračko - proměnil - 2:2

(O) Dominik Cvrček - neproměnil - 2:2

(T) Miroslav Gaži - neproměnil - 2:2

(O) František Novák - proměnil - 2:3

(T) Lukáš Folda - neproměnil - 2:3