Tuřany 3:2 pp Olovnice

5' - po trestném kopu Ferryho, který skončil na levé tyči Břížďalovy brány se ujímá ŽELVA vedení, míč do sítě hlavou doťuknul Vítězslav Ocásek - 0:1

10' - znovu trestňák Franty Nováka a "Švéd" Ocásek na správném místě ve správný čas, tentokrát si ovšem míč sráží do vlastní brány obránce Jandera - 0:2

16' - po faulu na Dominika Cvrčka zahráváme pokutový kop, ten si na starosti bere ve většině případů neomylný exekutor Ondra Suchánek, dnes ale nedává, když jeho slabou střelu domácí gólman zneškodnil

21' - Tuřanští se na hřišti hádají mezi sebou, sám před bránou se ocitá náš druhý forward Honza Pergl, leč jesličkami si na domácího strážce brány nepřišel a tyto dvě neproměněné stoprocentní šance nejspíš rozhodují celý zápas, čehož si oba naši hroťáci Suchi s Dogesem byli po konci tohoto mače vědomi

35' - trestný kop v podání levonohého tuřanského hráče Tomáše Frolíka končí na břevně naší svatyně, balón se naštěstí po trase břevno - branková čára odráží zpět do hry

42' - druhou, zároveň i poslední šancí domácích v první půli je opět přímý volný kop, projektil z kopačky bývalého beka Pozdně, Neuměřic či nyní Tuřan - Zdeňka Frýdy orazítkuje spojnici břevna a tyče brány Patrika Ševčíka

48' - ve střelecké pozici se zjevil aktivní předstoper Vítězslav Ocásek, jeho rána levou míjí o nějaký ten metr levou šibenici od silnice vzdálenější chaty

53' - branku domácích vstřelil Miloslav Capl, který doklepával míč do prázdné brány po akci svého spoluhráče - 1:2

57' - Tuřany orazítkovaly levou tyč po hlavičce Libora Břížďaly

63' - letní posila místních - David Zeman dostal příliš mnoho volného prostoru a střelou zpoza vápna o tyč vyrovnal stav utkání - 2:2

75' - sporná situace v našem pokutovém území, po které hlavní rozhodčí nařídil penaltu pro domácí mužstvo, nutno dodat, že náš hráč zahrál míč a až na výkřik domácího playera odpískal tento přísný pokutový kop, který ovšem netradičně brankář tuřanských Břížďala stejně jako Suchi v první půli neproměnil

79' - k vidění byl asi PATNÁCTÝ! trestňák tohoto zápasu, tentokrát v podání našeho špílmachra Nováka a opět to smrdělo brankou, když místní gólman vyrazil jeho pokus v poslední možný moment na rohový kop a i přes závěrečný tlak tuřanských se tak body dnes dělily

Ten bonusový navíc získali v následném penaltovém rozstřelu domácí plejeři, neboť dva z našich hráčů - Jiří Berta a Richard Karala svou penaltu neproměnili. Prvních parádních 20 minut hry tak dnes stačilo JEN na 1 BOD, ale i ten je více než dobrý, vzhledem k faktu, že se jednalo o první duel ve III. třídě na venkovním hřišti. V neděli 3. září od 17:00 hrajeme poprvé také na domácím trávníku - přivítáme vloni 6. tým tabulky - FC Koleč. Přijďte fandit!

(O) Martin Vymětalík - proměnil - 0:1

(T) Zdeněk Frýda - proměnil - 1:1

(O) Jiří Berta - neproměnil - 1:1

(T) Milan Čížek - proměnil - 2:1

(O) František Novák - proměnil - 2:2

(T) Libor Břížďala - proměnil - 3:2

(O) Richard Karala - neproměnil - 3:2

(T) Radek Škuthan - proměnil - 4:2

Sokol Tuřany - Sokol Olovnice 3:2 pp (0:2)