Uhy 2:1 Olovnice

4' - domácí začali svižně, po centru Fundáka od rohového praporku zakončoval hlavou těsně vedle levé tyče Bušil

12' - po něm to z dálky zkoušel Roman Novák, který svou technickou střelou orazítkoval břevno naší brány

15' - následně se na place začalo jiskřit a místní plejeři si za protesty a některé zákroky vysloužili od hlavního rozhodčího ještě v první půli hned pět žlutých karet a navrch i červenou, jejich nedisciplinovanost potrestal po patnácti minutách hry Martin Nídr z trestného kopu, jeho pokus si do sítě srazil zaskakující gólman Bakalař - 0:1

22' - "MÁRTY" měl i další dvě možnosti rozehrávat přímý volný kop a to dokonce během šedesáti vteřin, ale druhý zářez nepřidal, první projektil skončil ve zdi - druhý se mezi tři tyče nevešel

28' - Uhy se pokoušely dál dorovnat skóre, vyrovnání měl na kopačce nejprve Fundák, který napálil balón jen do boční sítě, poté i Novák, jehož střelu dokázal Patrik zastavit pár centimetrů před brankovou čárou

43' - na plichtu bohužel přece jen došlo, domácí, tou dobou už v deseti lidech, zahrávali roh, ten napoprvé naše obrana odvrátila, Bečvář ovšem nacentroval znovu a nepokrytý Jan Pfleger hlavičkou k bližší žrdi rozvlnil síť a určil tak i poločasové skóre - 1:1

54' - druhé dějství otevřel svým trestňákem Fundák, Patrikovi pomohla levá tyč dobře postavené svatyně

69' - opět byl Ševčík v akci o čtvrt hodiny později, když musel krotit nepříjemnou ránu koho jiného než Pflegera

75' - v závěrečné fázi dnešního zápasu jsme měli herně navrch, Martin Nídr hezky prodloužil merunu za sebe, kam si nabíhal Michal Ocásek, ale společně s domácím gólmanem přehodil starší z bratrů Ocásků i samotnou kasu

80' - do hry se po dlouhé pauze zapojil i Antonín Listík, deset minut před koncem nahradil pravého beka Petra Veselého

84' - Tondovi stačilo pár chvil a mohl si připsat asistenci na vítězný gól, to by si však Honza Pergl musel v tutové ložence počínat lépe, jeho střela se do chaty nevešla

90+3' - běžela třetí nastavená minuta tohoto klání, když už téměř všichni hráči na place vyhlíželi penaltový rozstřel, jenže... riskantní rozehrávku našich obránců, na jejímž konci byl nepovedený odkop Patrika Ševčíka vystihnul Jan Pfleger, který ho padáčkem přehodil a bylo vymalováno, frustrace byla obrovská... domácí radost nepopsatelná - 2:1

Těžko se hledají slova, jak popsat to, když další jasný minimálně bodový zisk promrháte v posledním možném okamžiku. Po tomto kole jsme spadli na samotné dno tabulky, neboť Černuc B doma zdolala Dřetovice 2:1 a má nyní 11 bodů, Otvovice 10 bodů a náš tým stále pouhých 8 bodů. Příští neděli 29. dubna hostíme právě již zmiňovanou Viktorii Černuc B od 17:00 na domácím hřišti, a pokud chceme ještě pomýšlet reálně na záchranu, musíme bezpodmínečně zvítězit za tři body! Přijďte fandit!

Sokol Uhy - Sokol Olovnice 2:1 (1:1)